Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Ачо ♣ »

Мilena написа:...., аз м/ду другото съм Градско чадо.............:
Селендур, селендурка не е определение за местоживеене, а състояние на духа!!!
Това че си"градско" чадо в никакъв случай не означава, че не си напълно завършена и оформена селендурка!
Поредно доказателство е, че се припознаваш, като "пичка", защото пропуснатите букви могат да означават и "птичка" , нещо, като "гарга рошава"....!!!! :idea:
Последно промяна от Ачо ♣ на Сря Ное 13, 2019 8:33 am, променено общо 1 път.
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Мilena »

:fishing4:
Ачо ♣ написа:
Мilena написа:...., аз м/ду другото съм Градско чадо.............:
Селендур, селендурка не е определение за местоживеене, а състояние на духа!!!
Това че си"градско" чадо в никакъв случай не означава, че не си напълно завършена и оформена селендурка!
Поредно доказателство е, че се припознаваш, като "пичка", защото пропуснатите букви могат да означават и"птичка", нещо, като "гарга рошава"....!!!! :idea:
Сладур! :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
dobrin
новобранец
новобранец
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Апр 28, 2005 2:10 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от dobrin »

Някой да заключи тази тема? Да отвори нов под-форум "Напсувай другарче" та който иска да си излива светлите чувства да го прави там и да не кара другите да четат простотиите им?
Жално ми е четейки подобни обиди и квалификации между колеги, които би трябвало да сме тука за да споделяме любовта си към любимия спорт.
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3553
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Павел Три »

Имам позната със подобен езиков речник. :oops:
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Мilena »

dobrin написа:Някой да заключи тази тема? Да отвори нов под-форум "Напсувай другарче" та който иска да си излива светлите чувства да го прави там и да не кара другите да четат простотиите им?
Жално ми е четейки подобни обиди и квалификации между колеги, които би трябвало да сме тука за да споделяме любовта си към любимия спорт.
Извинявам се на публиката!
Най-добросърдечно!!!
Когато се опитат да ви вкарат във филм с лоша роля, а вие нямате нищо общо с това.
Първоинстинктно е, елементарно да се защитите.
Съжалявам!!!
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
blackassy
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Юли 31, 2015 3:43 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от blackassy »

Колеги риболовци,
Ще карам семейството на Цигов чарк, никога не съм ловил на Батак. Зарибен съм по спининга и се чудя бих ли имал слука от брега на силикончета.
Поздрави от Бургас !
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Martin Mihailov »

blackassy написа:Колеги риболовци,
Ще карам семейството на Цигов чарк, никога не съм ловил на Батак. Зарибен съм по спининга и се чудя бих ли имал слука от брега на силикончета.
Поздрави от Бургас !
Може да имаш слука ама кога се размрьзне :drinkers:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Д-р Флекс »

Ще имаш, ще имаш, не го слушай тоя пернишки бракониер. Само че внимавай - на Цигов чарк освен костур има и щука, така че съобразявай си линията с възможността някоя писалка резко да ти отхапе силикона...
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Д-р Флекс »

И нека не спамим чужда тема - има си раздели и теми, където се задават подобни въпроси!!)!
blackassy
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Юли 31, 2015 3:43 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от blackassy »

Д-р Флекс написа:И нека не спамим чужда тема - има си раздели и теми, където се задават подобни въпроси!!)!
Извинявам се за спама, като цъкнах на водоема това ми излезе като най скорошна тема за него
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Ачо ♣ »

blackassy написа:...Ще карам семейството на Цигов чарк, никога не съм ловил на Батак............
Колега, нито си посочил времето, в което ще бъдеш на почивка на Цигов чарк/ като сезон/, защото това е от особено значение. Нито пък мястото където смяташ да се установиш, за да ти се даде по- точна информация.... :)

Иначе, както по-горе са ти написали, на Батак освен костур има и щука, както и бяла риба, като хищници.......
Посъветваха те... съобрази си линията, с която ще ловиш....за да нямаш изненади и разочарования...... :D

Наслука!!! :fishing6:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
blackassy
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Юли 31, 2015 3:43 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от blackassy »

Ачо ♣ написа:
blackassy написа:...Ще карам семейството на Цигов чарк, никога не съм ловил на Батак............
Колега, нито си посочил времето, в което ще бъдеш на почивка на Цигов чарк/ като сезон/, защото това е от особено значение. Нито пък мястото където смяташ да се установиш, за да ти се даде по- точна информация.... :)

Иначе, както по-горе са ти написали, на Батак освен костур има и щука, както и бяла риба, като хищници.......
Посъветваха те... съобрази си линията, с която ще ловиш....за да нямаш изненади и разочарования...... :D

Наслука!!! :fishing6:
От 15 до 19 декември ще сме там :) в хотел на име каталина. Мен студа не ме плаши важното е рибата дали ще яде. Иначе съм подготвен за щука и бели риби, по принцип това ловя. Просто ми казаха, че там има главно костур от хищниците. Иначе ще съм с влакно 1-ца , повод флуорокарбон 0,33 , ако чак толкова има удари на щука ще сложа металния повод
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Риболовът ми в два поредни дни...! :)))

Мнение от Ачо ♣ »

blackassy написа:...........От 15 до 19 декември ще сме там :) в хотел на име каталина. ..........
Ще ти отговоря, но тук :arrow: viewtopic.php?f=140&t=30599&start=270
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”