Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Don4o_62 написа:Сашко да не се жалва ами да ходи на Пясъка,дадох инфо което никой не дава :mrgreen: ,та на някой язовир да ми целуне ръката за инфото :lol:
Трябваше да съм там,но имах проблеми с колата и отложих лова! :rolleyes: :drinkers: С твоето инфо да знаеш,къде ми бръкна! :mrgreen: :wink: :drinkers: Сега треа да чекам пък да мине потопа,явно тая година не е мойта-сомска! :rolleyes: :drinkers: А колко лесно беше да смачкам Красьо само с 15-ка,че с 50-ка щеше да получи обрив на срамните части! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

хващаш една 50-т литровка и идваш да я разучим... :lol: :drinkers: зафатя е много важен, че не знаеш на къде ще тръгне.. :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Саше, ако реши да ходиш тия дни ми пиши на лични да ти кажа къде го изараха,че много шмиргели четат тук и чакат инфо да хукнат на готово :mrgreen: имаше логика да удари там,понеже имаше едни фактори от който и други риби се бяха завъртели :wink: а само там нямаше рибари ни от брега ни с лодки,ония минаха и късмета ли е било,но на първия тигел взеха да врякат :lol:
ако не знаеш пътя,ще питаш Краско,нали ти е приятел :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:А колко лесно беше да смачкам Красьо само с 15-ка,:
А бе явно дори и това не ти е толкова лесно :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Дълбочината на воблера ми трябва,чичо Донча и после все някак ще ги намеря тия пущиняци,сомовете! :roll: :drinkers: Тази година е много шашава и не знам с тия дъждове колко ще се промени ситуацията? :rolleyes: :drinkers: Ще се обадя,че не издържам на толкова суша! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:
Troli Rapala написа:А колко лесно беше да смачкам Красьо само с 15-ка,:
А бе явно дори и това не ти е толкова лесно :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Не трябва да се бърза,ше тъ пека на бавен огин! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Troli Rapala написа:......Ще се обадя,че не издържам на толкова суша! :wink: :drinkers:
Няма суша бе, таман сега на пясъка заваля яко с едри капки, като цопнат на калта и правят дупки за голф. :lol: , няма ли да додиш с кардамонините гащи.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Troli Rapala написа:Дълбочината на воблера ми трябва,чичо Донча и после все някак ще ги намеря тия пущиняци,сомовете! :roll: :drinkers:
ще ти дам жокер на дълбочината :wink: понеже бяхме с 2 радоуправляеми и 2 те имаха сонари,та ги разходихме по гьола, та тия дето почнаха да врякат от лодката,беше дълбоко около 5 - 5,5 м. но и на по плитко ще избие до към 3 м. ако няма други сомоуловители :lol:
ами още чакай и накрая Краско ще иде да фани и другия 50 кила :D кажи му Краско :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мерси за инфото и справката,значи положението с дълбочината на ударите при тролинг не е мръднала от месец! :rolleyes: :drinkers: Тая 50-ка я предвидих тук,но не дойде при мен! :rolleyes: :drinkers: Евала на печелившите,щот малко лодки тролят а повечето джигитстват! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

yco написа: няма ли да додиш с кардамонините гащи.... :lol:
Мани,от как ги загубих гащите,Голем сом не ми е удрял! :mrgreen: :drinkers: Ко шъ прая,Ко дъ измисля съ чудя? :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Don4o_62 написа: ами още чакай и накрая Краско ще иде да фани и другия 50 кила :D кажи му Краско :D
Не вервам,той нали мина на другия бряг при ....ъъъъ....,шаранджиите де? :mrgreen: :drinkers: Вече е безопасна игла в Сомския,тъй ми се чини! :mrgreen: :drinkers: Идва мойта година 2020,тъ шъ ми лъска яко......ъъъъ...цървулите до Второ Пришествие! :wink: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Don4o_62 написа:ами още чакай и накрая Краско ще иде да фани и другия 50 кила :D кажи му Краско :D
Не Донча..... тая година ще го Опукам и с 9 кг шаран .... НА БАВЕН ОГЪН :lol: :lol: :lol: :lol:
Що да фърлям патрони напразно. :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Вече е безопасна игла в Сомския,тъй ми се чини! :mrgreen: :drinkers: Идва мойта година 2020,
Що така се предаде бе .... на 2019 още не е минал студентския празник :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: За толко време моааа те опукам още 5 пъти :lol: :lol: :lol: без да съм опасна игла :lol: :lol: :lol:
На твойта година си забравил още две нули отзаде :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Саше,няма майтап че Краско отиде на другия бряг :roll: ,да му видех тигана и шарана :lol: ,работата ми се разясни :D тръгва бавно по стъпките на Донча :lol: иначе тая година съм си взел за 3 - ти път лодка и мотор,щото все ги взимам и без да се кача,ги продавам :mrgreen: и последната ааа... пак да я пусна за алъш вериш :lol: жената вика,спри се да ги продаваш,че на другия ден друга ще докараш пак в гаража да седи :lol: та тая си седи надута,мотора завит както си му е реда,кльонките...не ги и знам къде са :roll: па може и мишките да си изгризали вече :mrgreen: но ако са :lol: Ристя ще ми прати от Гълъба последните модели за 1989 - та,щото и аз с такива фатях на времето :D ,много...а сега,помниш ли едно време :lol: :lol: :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Копелета,днеска докато си седях до едно дърво,взе че кацна странна качулата птица на 2-3метра и започна да мяука,мяу-мяу! :shock: :drinkers: Гледа ме и мяука,а ся де? :roll: :drinkers: Помислих я за кълвач,некой каза папуняк,пък се оказа Сойка! :rolleyes: :drinkers: Според мен е добра поличба и ми е казала:-Ше хванеш мяу-мяу риба около 2-3метра,споко! :wink: :mrgreen: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”