Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Ако е Марлин Монро не моим да се притесняваме.... :lol: , да не е само Меджик Джонсън с големиот пергел... :( :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

yco написа: да не е само Меджик Джонсън с големиот пергел... :( :lol:
Споко,тия с големите са безопасни игли и целата схема е страшна мъка и за двете страни,поне така ми сподели една оборотна жена с опит, докато ме опикаваше в оргазъм! :wink: :drinkers: Който мисли с гениталиите си, щастие няма да види нивгаш,нарича се Комплекса на Дон Жуан! :wink: :drinkers: Колкото повече,толкова по-малко ...си заситен,като с чревоугодничеството! :mrgreen: :drinkers: Просто месо до пръсване и втръсване! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа:Здравей Краси!
Предавам се.
Предлагам ти....
KRASSI написа: Ма виж Тролката .... страх го е да гъкне кат му казах, че ша му начукам един марлин в заднига на секундата :? :?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ти си шарана в случая,а Аз съм Страшния пред който не минават евтини пинизи! :wink: :drinkers: Джелезо-неръждавейка съм от всекъде,а ти тенеке от Столипиново готово за скрап и преработка! :mrgreen: :drinkers: Аре,"наш кантар" как се вика у циганската маала! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

....aaaaa......ха тъкачка..... :wink: , както казват нашенци-баш между бутовете на дебелата квачка... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Ей тоя Троли, точен е като немска фуражка, спрял е да пише точно преди Сънчо... :shock: , само аз съм нарушил декрета, затова от днес го отменям.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Ристя,остави ги Краско и Миленка,те са млади и накрая може и да се вземат :lol: а ние сме дърти нахуйници,дето само за работа ни търсят :mrgreen: но не като оная работа - Заплакала змия в дупка :lol: ами баш си работа,та днес магарето го впрегнаха да оправи някой работи по улуци и течове от тия дъждове,но накрая имаше рапорт даден на жената :D тя пък ме изненада с една домашна баница...оле мале :D
Photo-0294.jpg
но тя си е майстор на домашните баници :D даже и с колега от гилдията,но без имена :wink: след риболов на Студения се прибираме уморени и гладни :mrgreen: ,и ни е посреща с баница,домашна :D :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

арно, арно, ама сиреня има ли.... :lol: , някой път и кажи да сложи и запържен спанак към сиреня и ще се върнеш хабакалъм на студеният пешком... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Бай Миля ми се губи нящо, ама да не си е глътнал японската граматика, след като разкрихме варненският шпионин .. :lol: .гепихме го баш по руски шорти и с гимнасьорка на голо.. :lol: ...и манерката беше празна до дьно... :lol: ....диверсантска му работа си казах, чужда ръка е пипала тука, явно ще я наемем за контра-шпионин с обхват до Констанца и гиди малко от Мангалия..... :lol: , но до Шумен да не се докосва ич.... :lol:
Последно промяна от yco на Чет Ное 28, 2019 9:12 pm, променено общо 1 път.
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Начи тъз баница,ако я замажи с каймица с по вечко чер пипер и комион,и я сложи в една тава поне един квадратен метър,и тури отстрани един дал Мерло от новата реколта,ша си остани у тях дъртия миндилин и ич няма слези и до Ивито билям :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

По манерката,ще го познаете :lol: Написано е и в един дебел еврейски учебник :lol: :drinkers: Пак си одил по Гръчко ми са чини :wink: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

bai mile1 написа:.....Написано е и в един дебел еврейски учебник..... :drinkers:
Баш..., ама не четат нящо дебелите книги... :lol:

Пра-дядо ми Димитър ми викаше така, говориш 5-6 древни езика и никой не знае, каква вяра изповядваш... :lol: , това си е готов супер контра шпионин. :lol: ..Наели го турския аскер за Балканската войната да се бие срещу българите, като разузнавач-преводач-топчия, а той духнал през границата в Ямбол и пак го назначили на длъжност разузнавач-преводач-топчия... :lol: . Та когато ходите в Одрин му запалете една свещ, че дупката на топчиите в голямото минаре на Сюйлеме джамия е си е от него и то с прав изстрел.... :lol: , нали си е бил турски мерач, знае бусолята как работи... :wink:
п.с.
...ходих малко, но под вънкашност чужда и под име ново и със сърце порасло и за кръст готово..., че и там гъмжи много от гръцки шпиони... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Късметлия ди бил с пра дядо си Димитър.Моя са казваше Иван и ми разказваше истории за училището ,което не е успял да завърши....Тез каменни гюллета са къртили огромните Константинополски стени ,ама то е щот не са имали БМ -21 :lol: тогаз и града нямаше да го има :lol: Аз успях да чуя за хоросана в оня град дето е вечен :lol: и е построил едно нещо с кръгла обиколка :lol: Инак Ямбол си е Ямбол :wink: Тайно и полека Троли ултралайта ,порасна на няколко века :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа:: Тайно и полека Троли ултралайта ,порасна на няколко века :lol: :drinkers:
Аз съм на 3300години,нека бъдем точни! :wink: :mrgreen: :drinkers: Директен наследник на Paris! :rolleyes: :drinkers: А може би и на Хилтън? :mrgreen: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Mного от рано си я захванал, чорбаджи Троли, до довечера си в киреча .... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от nkolev66 »

Troli Rapala написа:
bai mile1 написа:: Тайно и полека Троли ултралайта ,порасна на няколко века :lol: :drinkers:
Аз съм на 3300години,нека бъдем точни! :wink: :mrgreen: :drinkers: Директен наследник на Paris! :rolleyes: :drinkers: А може би и на Хилтън? :mrgreen: :drinkers:
Тролка, да не ти пука как изглеждаш :lol: :lol: :lol: , по-важно е на колко се чувстваш :D .
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”