Честит Рожден ден на колегата инж.Манук Манукян

Модератор: nkolev66

Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2580
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Честит Рожден ден на колегата инж.Манук Манукян

Мнение от Диканаров »

Честит 76 -ти Рожден ден, колега Манукян! Отдавна не сте писали във Форума, дори бях чул лоша новина и затова питах тук, но ми казаха, че сте ОК! Желая Ви здраве и не разделяне със морската синева още дълги години :heart: !
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
manuk
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 6:13 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Честит Рожден ден на колегата инж.Манук Манукян

Мнение от manuk »

Здравейте колега Диканаров! Макар и със закъснение от половин година благодаря за пожеланията!
Действително няколко години не посещавах форума, причината не беше здравословна.
Ако си спомняте, имаше спор за ползата от темите и постове ми във форума. Най-лесният начин да прекратя споровете, беше да не посещавам форума.
Днес посетих форума за да ориентирам наш начинаещ млад колега, за някои теми, които го интересуват.
Уверявам всички колеги, които се интересуват от моето здравословно състояние, чувствувам се прекрасно и чакам с нетърпение 1 Септември.
Тези които ме познават знаят, че до 15 Ноември съм на морето (Царево) и продължавам активно да се занимавам с подводен риболов.
P.S. Фамилията ми е Гарабедян , моят съученик до 7-ми клас Манук Манукян , когато имаше ДОСО, завърши курс по подводни дейности, не е гмуркач и дълги години живее в САЩ. :D
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2580
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Честит Рожден ден на колегата инж.Манук Манукян

Мнение от Диканаров »

Радвам се да прочета добра вест от Вас! Прощавайте за грешката ми при изписването на фамилията Ви! И аз влизам рядко във Форума, защото съм на колибата си на яз. Сопот от години и нямам интернет там, та ползвам интернет клуба в читалището, когато сляза за попълване на интенданството си. Ще ми е драго, ако минавате покрай мен да ми се обадите и гостувате! Благодарен съм Ви за споделената рецепта от трапезен желатин и бял тамян, които ми помогнаха преди години и които ползвам и сега при нужда! Поздрави!
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
manuk
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 6:13 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Честит Рожден ден на колегата инж.Манук Манукян

Мнение от manuk »

Много благодаря за поканата!
Все още съм в Царево, надявам се до 15 Ноември. От две години махнах личния си автомобил, защото предпочитам да се придвижвам пеша. Стремя се да надхвърлям препоръчителните 10000 крачки на ден. Автомобила използвах само за да ме докара до Царево, през другото време стоеше пред блока в който живея. При това положение излиза доста скъпо да се поддържа, като се плати всичко, за да е в движение без да се нарушават законите.
Синът ми ме докарва и връща от Царево. Поздрави!
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”