Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yankosan »

Troli Rapala написа:
yankosan написа:Петък 13-ти. :D Петичка,стръв на 9 метра :wink:
20200313_171738.jpg
Евалата,мразим те! :wink: :drinkers:
Има и на трол сом и много бели :idea:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Красьо,ни съ смьей а ми прати Сомско Варено два-три бурканя,че у тая паника шъ умрем от глад! :rolleyes: :drinkers:
Фанах два на Жиг по Марица. 1 в устата и едив в гъзо. 50 на 50 . :roll: :oops: :oops: :oops:
Пущих ги и ям картофчета :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Янича си е мастор, той ме е учил с Пикито,...ама явно и аз затуй ги фатям само дребаци.... :lol: ...ама гърбът на сома е черен, а не червен, явно не го е бил да си признае, къде е тейко му... :wink:
Троли искаш ли два бурканя да ти пратя тюрюгювечлю и само един слънчак тарама, че са ми кът...на куршумче алаферимче ги гепя.... :lol: :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Барба Янич... :lol: ., кажи ся, каква е стръвта... :wink: , че с Троли дълбочините си ги знаем.. :lol: .то му е ясно, че от корона няма да умре, ама от яд може.... :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от nkolev66 »

yankosan написа:Петък 13-ти. :D Петичка,стръв на 9 метра :wink:
20200313_171738.jpg
Браво :wink: , ама не се вижда язовира :?: . Да не би да е същия на който ходих във вятъра в събота на 14 :roll: и не хванах нищо :oops: , ама съвсем нищо.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Ицакис,аз предлагам да наложим списък на валидните язовири и сомове уловени в тях :lol: ТС язовири с децко съдържание почти аквариумно :lol: наличие на сом да не участват в класацията :lol: Начина на улавянето им е една друга тема :lol: Ама малкошарковски герои да отидат там в оная посока дет я посочи Троли :lol: тс Уекинко у лЕво :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Вече спокойно мога да ида на състезание по тролинг, да им кихна три пъти и да им кажа Извиниети...... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

за някой лъжа,за мен истина какво ми се случи точно преди да забранят бялата риба в полунощ,бях на оня язовир :wink: тръгнах надолу към стената за по тихо,хвърлях...нищо и следобед тръгнах да си ходя,но мотора спря и не пали,почнах на гребла,махам,махам...останаха има няма 15 км. :lol: стъмни се,луната изгря а бях забравил едната въдица със силиконя пуснат от лодката да виси,и някъде около 11,40 преди полунощ :D греба,нещо обратно тегли....бяла риба се хванала :roll: откачам в лодката,пускам силиконя че нямаше време да го прибирам и пак греба и пак удар :roll: и пак риба и така 3 риби на гребла, точно преди да я забранят на лунна светлина по лунната пътека :D снимката няма качество,че светлината идваше от луната :D
Photo-0404.jpg
Ристьо,помисли си дали ти трябва мотор за Уфимката ако решиш да тролиш :wink:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

След 12 ч. пусни пак силиконя за сом, щом бялата спира, значи сома тръгва.... :wink:
Та 15 км за колко часа ги взе..... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Днес дойде видовден.. :wink: ..От големите градове, никой не може да ходи за риба вече, а пък за сом ич.. :wink: , та видите ли да шпорка лодачка, дори и за разходка из язовир Ивайловград сигнализирайте...естествено МВР, тяхна е вече грижата.... :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

yco написа: Та 15 км за колко часа ги взе..... :lol:
хич не е за смях,че преди с една Уфимка като твоята горе от каньона в началото,като ме грабна един вятър и надолу,греба нагоре,вървя с 10 км. надолу :lol: ,закара ме след Камилски дол,добре че минаха местни с една дървена лодка,закачиха ме та ме върнаха,та си направи парашут като влизаш с уфимката да не те грабне някоя буря и си отишъл на стената :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Дончо самогончо... :lol: , имате ли кпп на ас. или още не ви са го турнали :wink: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Тука от 5,30сабалям бяха завардили пътищата и подстъпите :lol: Спряха ма и питат къде отиваш?Отговарям прибирам са :lol: :drinkers: Към Томбулджамия и Бештепе табия имаше разгърнат цял МВР гарнизонТо и без друго армията е по малобройна :drinkers: Какво да очакваш от такваз държава я? :roll:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

yco написа:Дончо самогончо... :lol: , имате ли кпп на ас. или още не ви са го турнали :wink: :lol:
днес ще разбера като ходя на село да боря короната с антивирусен гроздомицин :drinkers: далеч от сичката ром дето е напъплила града от как се върнаха от гурбет,но преди време на Паничково като ходихме за чаушан на Чама,имаше кпп с 2 милиционери и искаха открит лист,сега може пак да го сложат :roll: така трябва да е,народа кво ще ми се разкарва насам натам или за риба да ми ходят :lol:сега е момента да бегаш на Юртата и да почнеш ремонта,без майтап :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Нямам бърза работа Дончо, като мине грипа, гъзовете ще им са огладнели и ще взема двама мазачи и за един ден ще я измажат, то и на камък си изглежда добре. Пък и спазваме мерките ...и теглилките... :lol: По това време и не ходя за риба, малко да си почине сомлека. Ама като гледам, че още ходят за риба с лодките, трябва да ги избабанят с едни яки глоби та да видим, кой е по-тарикат тогава. :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”