Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Д-р Флекс »

Да, вземи един - два на Мато или дори на Йоги, и ги снимай до твоите. Когато намериш време...
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Д-р Флекс написа:Да, вземи един - два на Мато или дори на Йоги, и ги снимай до твоите. Когато намериш време...
Не ме притеснява. Трябва време, това не е лесна работа. Тези са пробни, само изпробвам новата технология. Истинските ще станат малко по-късно. Като станат ще снимам моите, а вие покажете нещо по-хубаво. Не можете да ми диктувате ценовата политика. Наистина аз постоянно повишавм качеството и един ден ще бръкна в цената, но първо искам повече хора да видят за какво става въпрос.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

IMG_20200324_062221.jpg
Изкушавам се да ви покажа една нищожна част от това което предстои. Тези още не са довършени, но загатват за своята визия. Освен, че ще изглеждат по този начин, ще бъдат и десет пъти по-здрави от познатите "къца-кълве".
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Д-р Флекс написа:Да, вземи един - два на Мато или дори на Йоги, и ги снимай до твоите. Когато намериш време...
Докторе, ако мислиш, че съм притеснен, грешиш. Просто ме бавят с лопатките. Можеш да се подготвиш с красиви воблери от целия свят, защото сръбски и китайски не вървят пред "къца кълве"
IMG_20200417_142706.jpg
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Д-р Флекс »

Хубави са ти, Къца, хубави са! Бъди здрав, и весели празници!
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:
Ти кои сръбски воблери гледа?

Бопчо, ти кои гледаш?
IMG_20200418_124100.jpg
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2271
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Бопчо, ти кои гледаш?
Да разбирам ли че те е гепил корона вируса и като съпътстващ симптом си загубил чувството си за самосъхранение?

Пробвай с МАТО може и DJUKA, ама няма нужда да се сравняваш с чужденците то и у нас всичко живо прави по красиви воблери от твоите :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:Бопчо, ти кои гледаш?


Пробвай с МАТО може и DJUKA, :D
Дай снимки.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2271
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Дай снимки.
Сега, знам че не се развиваш правилно, ама чак да не можеш да напишеш 4 букви в някоя търсачка ми се вижда пресилено. Я пробвай с Google, да видим какво ще излезе :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:Дай снимки.
Сега, знам че не се развиваш правилно, ама чак да не можеш да напишеш 4 букви в някоя търсачка ми се вижда пресилено. Я пробвай с Google, да видим какво ще излезе :D
Извади си красивите воблери от кутийката и ги снимай. По този начин ще избегнем професионалната техника при снимането. Така няма да можеш да кажеш, че показвам скапани сръбски воблери, а хубавите отминавам.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2271
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Извади си красивите воблери от кутийката и ги снимай. По този начин ще избегнем професионалната техника при снимането. Така няма да можеш да кажеш, че показвам скапани сръбски воблери, а хубавите отминавам.
Много знаеш ти, аз със какво снимам :D Не ми се разделят по националности. Преди година и половина с това съм ходил за клян :mrgreen:

Изображение
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:Извади си красивите воблери от кутийката и ги снимай. По този начин ще избегнем професионалната техника при снимането. Така няма да можеш да кажеш, че показвам скапани сръбски воблери, а хубавите отминавам.
Много знаеш ти, аз със какво снимам :D

Много боклуци си събрал. Като стана готов с воблерите ще снимам и нека хората да кажат мнението си. Това "със" е грешно.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2271
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:.......Много боклуци си събрал......
Даже и да цитирам целия ти пост ме е срам. Шебек от гората да бях хванал пак щеше да се научи за 3 години как се цитира някой.

От цялото ти безумно писание единственото вярно нещо е че онова ''със '' не е на място. То бива човек да има самочувствие, но е хубаво да има и някакво покритие това самочувствие. Идеята ти да сравняваш нещо доказано от 10-20 години с нещо което още няма лопатки - смело, авангардно и много професионално :D историята би трогнала десетки психиатри, дори и Хилса би ти завидял!

Бях написал и други работи, ама е светъл празник- другото друг път!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

Bobopeli здравей,незнам за тебе колега но аз воблерите не ги избирам по красота важното е да хващат каквито са на Кръстето и съм супер доволен от тях,а колкото до тия сръбски воблери поне при мен си бях закупил една жабка и още на първото хвърляне лопатката изхвърча накъде :) може дефектна да е била незнам.Но имам една жаба на Кръстьо от 3-4 години вече такива кефали ми вади че не е истина подобрявам рекордите с нея на трофейни кефали цялата е очукана вече обаче пак хваща незнам как,мисля в рамка да си е сложа вече.Междъ другото имам около 30 воблера само на Къца-Кълве и на всичките имам риби,спрях да купувам други воблери от преди 6-7години,преди това тия купи ония купи удар нямам и цените им по 7,8,9,10лева че и нагоре,сигурно съм купувал грешните но вече не правя тази грешка.На мене си ми хатесват на Къцата воблерите и то много.Живи и здрави вдички и Христос Воскресе.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Освен кефали друго какво си ловил на тех :roll:
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”