Лайт платформа

Модератор: sapuna

Crucian20
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Мар 05, 2020 4:46 pm

Лайт платформа

Мнение от Crucian20 »

Здравейте, колеги! Навлизам лека полека в риболова с директни въдици и се доближавам все повече до закупуването на уип а след това и на щека. Та запитването ми е дали има някой колега от форума, който продава или може да ми предложи или ориентира към пларформа с по-леки размери, и по бюджетна (до 200-250 лева). Не държа да е с прикачни към нея заради по-високата цена. Ще съм благодарен на всеки отзовал се! Благодаря!
Аватар
Garbolino
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 817
Регистриран на: Съб Ное 12, 2011 12:24 pm
Местоположение: София

Re: Лайт платформа

Мнение от Garbolino »

Ето ти вариант за нова бюджетна платформа без скара:
169 лв. - https://maxfish.net/shop/platformi-i-pr ... k-boa.html

Ето ти и вариант за нова бюджетна платформа със скара:
254 лв. - https://www.decathlon.bg/platforma-csb- ... 87059.html
Аватар
D.M.Anev
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Яну 11, 2014 8:34 pm
Местоположение: София

Re: Лайт платформа

Мнение от D.M.Anev »

Здравейте, колеги! И аз от известно време се оглеждам за бюджетна лека платформа за фидер и мач риболов, декатлонската ми допада, но има един проблем- тежа около 125 кила и не знам дали стяжките и конструкцията и са достатъчно стабилни за човек с моето тегло. Максималното тегло, което издържа, е 110 кг. и ме притеснява, че няма да е достатъчно устойчива, още повече, ако се изправя на скарата и. За съжаление я няма в софийските магазини, за да мога да я пробвам, затова ако някой от Вас има преки впечатления от нея, ще помоля да ги сподели. Другата, посочена от колегата Garbolino, също не е лоша, но пак ме притеснява стабилността и здравината и. Ако имате други идеи за подобни леки платформи и имате преки впечатления от тях, ще се радвам да ги споделите. :)
Аватар
D.M.Anev
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Яну 11, 2014 8:34 pm
Местоположение: София

Re: Лайт платформа

Мнение от D.M.Anev »

Колеги, никой ли няма преки впечатления от въпросната декатлонска платформа?
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовни такъми”