За риба около Варна?

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Риболовец Гб
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 3:08 pm
Местоположение: Габрово

За риба около Варна?

Мнение от Риболовец Гб »

Здравейте,
предстои ми тридневен престой във Варна /23-26.08./, надявам се да остане време и за риболов. Тъй като рядко ловя по морето за съжаление и съответно съм неопитен, ще бъда благодарен на всякаква информация относно места и методите за риболов, които могат да се практикуват в момента. Мисля да си взема такъм за бомбарда и една пръчка за дънен риболов. Ще трябва и да знам от къде мога да си купя стръв във Варна.
Предварително благодаря!
Съдбата рано ни излъгала,
живота сграбчил ни отвред
и х*й подложил ни на ъгъла,
за туй вървим с г*за напред.
Изображение
Ivan_nikolov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Съб Окт 02, 2010 12:10 pm
Местоположение: Белослав , обл. Варна

Re: За риба около Варна?

Мнение от Ivan_nikolov »

Риболовец Гб написа:Здравейте,
предстои ми тридневен престой във Варна /23-26.08./, надявам се да остане време и за риболов. Тъй като рядко ловя по морето за съжаление и съответно съм неопитен, ще бъда благодарен на всякаква информация относно места и методите за риболов, които могат да се практикуват в момента. Мисля да си взема такъм за бомбарда и една пръчка за дънен риболов. Ще трябва и да знам от къде мога да си купя стръв във Варна.
Предварително благодаря!
Магазин hook до светофара на морска гара има стръв. Там може да намериш и готови такъми . За начинаещ по морето бих препоръчал буните или морска гара. Ако имаш кола и време разходи се по езерото ще хванеш някоя друга кефалова риба.
Поздрави и да се похвалиш.
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1125
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: За риба около Варна?

Мнение от rap66 »

Бих заложил на 7-15 гр. джигчета и силикони.
Митко Кирилов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 720
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 10:12 am
Местоположение: Варна

Re: За риба около Варна?

Мнение от Митко Кирилов »

rap66 написа:Бих заложил на 7-15 гр. джигчета и силикони.
Колега, имате ли вече извадени заргани на джигчета? Не съм пробвал още поради насрещния вятър?
Благодаря предварително за инфото!
Нещата не са такива , каквито изглеждат!
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1125
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: За риба около Варна?

Мнение от rap66 »

Петък вечерта похвърлях, 2 и една откачена.
Риболовец Гб
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 3:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: За риба около Варна?

Мнение от Риболовец Гб »

Ivan_nikolov написа:Поздрави и да се похвалиш.
Първо благодаря за информацията и въпреки, че няма с какво да се похваля, защото така и не отидох за риба, ще имам предвид споделеното тук за напред. Не отидох за риба най-вече, защото още от първия ден ( 23.08 - неделя) ми се развали настроението, споделям за да се пазите. Отидохме на плаж Траката и за времето от 12:30 до 18:00 часа са ни разбили колата и откраднали ВНИМАНИЕ!!! - багажа, да чантите с дрехите, обувките и тротинетката на дъщеря ми!!! При все, че в района беше пълно с хора. Не знам как не са взели дамската чанта на жената и въдиците ми, които бяха на кората на багажника??? В една от чантите имаше джигчета, които бях приготвил за проба и една макара. Та така, неприятна работа, ходихме в 5-то районно да пишем жалба, ама не се надяваме много, много - здраве да е!
Съдбата рано ни излъгала,
живота сграбчил ни отвред
и х*й подложил ни на ъгъла,
за туй вървим с г*за напред.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”