Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Дончо,мен мий ясно,че си с огромно айкю :lol: туй мож ли го преведеш?или както винаги ша напишеш нещо изключително умно :lol: тъй умно,че чак ша ма изумиш :lol: :drinkers: https://share.icloud.com/photos/0j0Rsee ... FslJ42HhBQ
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

За дърти мераклий, уж сомаджий от Камилския и Тича :mrgreen: как се олизват на каракудка от морето :lol:
Photo-0956.jpg
Оня от Камилския много сериозно взе да пише :roll: и вече не е интересно тук,да хвърли квото пие и да почва с тъпотийте а Мильо да цвили :lol: ,иначе няма да ви идвам на гости вече :mrgreen:

Don4o_62, знаеш ли какво пише с големи букви в сектор пристигащи на международно летище Бен Гурион - Не се опитвайте да лъжете, тук всички са евреи!Та да се правиш на тарикат точно тук................

Правила на Форума:

2.3 - Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни, заядливи или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани и ще бъдат изтривани, а създателите на такива постове баннвани и изгонвани от форума без предупреждение.
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

bai mile1 написа:Ицакис,беше прав за Испанския,ама и аз излязох прав за поделението и названието му :lol: :drinkers:
.... :roll: може и да не е служил..... :wink: , ....ако е бил дюстабанлия..... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Изображение

много се вживявате..... :wink: , на мен Донче ми е пуснал цяла снимка на надървен женски сетер от към опашката..... :lol: , навалян, дори и от сняг ..... :lol: , ей това е да се надървиш от студ...отзад :lol: , ...и пак не му се сърдя.... :lol: , а ако намери снимка на тойот асеновградски женски сетер надървен и от пред.... :lol: , моим го черпим ...с малко бяло сладко.... :lol: :lol: от сетера..... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Мяу..., каза Троли... :lol:

Высоцки, Конкин, Бортник и Джигарханян... :drinkers:

при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Борко пак много преиграва :wink: :lol: ако е за заядливи постове, що не се върне назад да види двамата другари какви глупости са писали за мен и Троли,но не се сърдим :lol:
Ако е лично и го е яд че хващам и показвам хубави риби на спининг а той не може :wink: не е това начина,аз като не знам нещо,питам....не е срамно :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Начиии,кат пропишете тука ,Юрдеците дет пишете в прехода и темата заприличва на турски сериал :lol: Двама са карат а пък Бобо пише с червено :lol: :lol: :lol: Чак са чудя големи хора ли пишат или пубери под прикритие :roll: За Дончо мии ясно :lol: можи и да не ми отговаря :lol: :drinkers: :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Дончо мончо,нагледахте се на хубави риби това лято от него :D ,а че лаете...е нормално :lol: навсякъде има такива като вас,та никой не ви отчита,повтарям,пишете.....пък ние с Троли ще четем :lol:
аз няма да пиша повече,че ми омръзна тук Борко все да ме дебне, да ме ебн..е ,щото няма друг начин,но може скоро и на живо да ми каже квото има да ми казва ,понеже ще имам работа по техния край :wink: и ще го намеря да се видим,гаранция :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2271
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bobopeli »

Don4o_62 написа: Ако е лично и го е яд че хващам и показвам хубави риби на спининг а той не може :wink: не е това начина,аз като не знам нещо,питам....не е срамно :D :drinkers:
Виж това е добро :D Вкарай малко финес в цялата работа, фантазия и въображение ! Да не мислиш че мечтата ми е да ти дописвам поставете с червено :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Един умен и начетен човек, един път ми каза
Photo-0957.jpg
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2271
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bobopeli »

Don4o_62 написа:Един умен и начетен човек, един път ми каза......
Да знаеш прав е тоя човек :D Няма как да очакваш за (гневни, заядливи или оскърбителни постове)Ordre national de la Légion d'honneur :mrgreen:

ПП: Горещо препоръчвам да прочетеш правилата на форума :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

bobopeli написа:
Don4o_62 написа:
ПП: Горещо препоръчвам да прочетеш правилата на форума :D
Горещо ти препоръчвам и на теб в ролята на Модератор,да не подминаваш глупостите и обидите от ристьо и мильо по наш адрес с Троли....но без червен молив,че няма ти стигне цял кашон :mrgreen:само забележка пред строя :lol: :lol: :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

....олейй...,Барабончо ми е разцепил рейтинга за една нощ. :roll: ..600 посещения тука..., дори без да покаже един каракуд.... :lol:
Бай Миле стягай се малко.... :twisted: :lol: , на връщане си вземи една водка и две кисели краставички.... :lol: , изкарал съм шмиргелу да си наточа шашката, само руданя да не ми навърти пискюлите... :lol: , че къде си видял казак с крива сабля и без пискюли.... :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Хм....как да са сравня с Донча? :roll: Къдя е той къдя съм Аз :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

...къде сте сега и двамата.... :roll: :lol: :lol: , аиде ти може да си минал покрай Кьошковете за малко Осмарски пелин, ама Донче си обикаля прокисналото вино...и си казва, те ми го вкиснаха.....и кучето му каза - бау.... :lol: :lol: - умно кучи...си каза кучето..... :roll: :lol: :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”