Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2494
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

Слави без диригент нимой да скрибуца с виолата :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от nkolev66 »

kukukuka написа:Слави без диригент нимой да скрибуца с виолата :lol: :lol: :lol:
Нали затуй си има сценаристи, които още не са написали сценария :finga: . А пък за да сме в тон с темата трябва да свири на КЛьОНК. :lol:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Ицето щял да учи Слави как се вади звук с кльонка,това се шушука на Позитано! :wink: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

като гръмнем кльонка в Арианата и на Позитано им падат кепенците....пускат си песенката Партизан за бой се стяга за кураж и бягат с кашкавалените пити под две мишници.... :lol: , някои и с тенекиите със сирене.... :wink:
Ама Годжито опънал струните на бас гитарата на входа да се спъват и прибира мезелъка за събота, то не мой само конско я... :lol: :lol: , А Гъмзата прибира Маврудья... :evil: :lol:
А Ванката, рибаря, дето чете тука и докладва... :lol: , скача в Арианата и вади една каракуд, дето съм и спукал джигеря от кльонкито и казва
-Хванах си шаран....и то сам... :lol: , хмъ, ама тоя пък си няма мустаци, ще го дам на коафьора на Славко да му залепи едни бутафорни с тиксо.... :lol:

Та това е дереджето в момента... :wink: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

- Рьоби, да не си за каракуд-вай и ти ла... :lol: , че нящо не се обаждаш... :roll: , разправят по тундженският край, че много вода се задавала от Юмрук чал, да не ти отнесе плувката в гръцко...., барабар с колата... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

БСП- Булгарише Систем Политикс .... :lol: , най-отдолу е Славейку, а най-отгоре Ахмедчу... :lol:

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2494
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

само талибаните не са ДПС :smt043
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
тони котев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Май 17, 2010 10:10 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от тони котев »

Troli Rapala написа:
тони котев написа:
Troli Rapala написа:Дали парите ги дава Пеевски или Божков е все тая,защото нашите шушумиги са на подчинение на чичо ми Путин! :mrgreen: :drinkers: За мен е интересно как ще отвърне на удара дедо Байдън,там ще е шоуто! :mrgreen: :drinkers:
Дедо Байдън би щута на мутрата, та затова вие като чакал в момента. При следващите избори , които ще са скоро нищо добро него чака, е северното крило на централния не чак толкова зле. :ANAL:
Тонка не съм съгласен и смятам,че зад бате Бойко са САЩ и ЕС!А и Слави си е Мутра или поне се прави на такъв!Джипове,охрани,леки жени не виждам нещо по различно,освен че не е чел и Винету даже! :mrgreen: :drinkers:
Пич, защо според теб в рамките на месец, 2 пъти американците директно атакуват българската действителност. Кога за последно се изфука с Меркел или някой друг. Никой не иска да контактува с компроментиран тип ! Нашите Мисирки не смеят да цитират западните издания , които не са особено ласкави към особата Му. Ако тук се трае, там нещата се казват с истинските им имена!
Просто лакомията Му изяде главата. От тук нататък нищо добро не Го чака, повярвай ми . На прекалено много хора открадна бизнеса или го съсипа, а това няма да остане без последствия. Лошото е , че ние и тези дето милеят за него ще плащаме сметката. Колко осъдени има от гръмките арести, е като започнат да идват сметките за плащане от Страсбург ще разберем за какъв рекет е станало дума. Иначе нека си го величаят и да му целуват .....
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от robber_79 »

[quote="yco"]- Рьоби, да не си за каракуд-вай и ти ла... :lol: , че нящо не се обаждаш... :roll: , разправят по тундженският край, че много вода се задавала от Юмрук чал, да не ти отнесе плувката в гръцко...., барабар с колата... :lol: :lol:[/quote
Жив и здрав съм, Благодаря . Други простотии ми се стовариха на главата..
Скоро не съм си правил кефа, на килограмови каракуди..ама последния път, няколко роми с един джип Нисан, така се набиха в дупката на Плачи Могила, че едвам успяха да излязат преди да потъне почти цялата кола :rolleyes:
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от robber_79 »

Момчета, аз не разбирам много от политика, но съм на мнение, че други хора дърпат конците, и вземат решенията.
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Рьоби, този възел знаеш ли го? Щото ако питам Троли он всичко си знае... :lol:

при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Тони,нещата са много прости в България! :wink: :drinkers: Зад Бойко и ДеБъ стоят интересите на САЩ,а зад останалите КГБ! :wink: :mrgreen: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

тони котев написа:
Troli Rapala написа:
тони котев написа: Дедо Байдън би щута на мутрата, та затова вие като чакал в момента. При следващите избори , които ще са скоро нищо добро него чака, е северното крило на централния не чак толкова зле. :ANAL:
Тонка не съм съгласен и смятам,че зад бате Бойко са САЩ и ЕС!А и Слави си е Мутра или поне се прави на такъв!Джипове,охрани,леки жени не виждам нещо по различно,освен че не е чел и Винету даже! :mrgreen: :drinkers:
Пич, защо според теб в рамките на месец, 2 пъти американците директно атакуват българската действителност. Кога за последно се изфука с Меркел или някой друг. Никой не иска да контактува с компроментиран тип ! Нашите Мисирки не смеят да цитират западните издания , които не са особено ласкави към особата Му. Ако тук се трае, там нещата се казват с истинските им имена!
Просто лакомията Му изяде главата. От тук нататък нищо добро не Го чака, повярвай ми . На прекалено много хора открадна бизнеса или го съсипа, а това няма да остане без последствия. Лошото е , че ние и тези дето милеят за него ще плащаме сметката. Колко осъдени има от гръмките арести, е като започнат да идват сметките за плащане от Страсбург ще разберем за какъв рекет е станало дума. Иначе нека си го величаят и да му целуват .....
Котев, правя ти забележка отново, ако имаш проблеми със САЩ им пиши директно, може и към посолство на САЩ у нас и повече не ни занимавай с твоите комунистически фантасмагории тука....панимаеш руский... :wink: :wink:
и вземи се обръсни, омръзна ми да следим брадати руски шпиони... :lol: пак.. :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Между другото Ванката ми е приятел и не обича комунягите, като мен и Слави... :evil: , ся ша му се обадя по радиостанцията, да каже на Славчо да забрани тролинга, че всички там са комуняги...... :wink:
Знам какво ще ми отговори... :wink:
-Разбери, че работата е свършена вечи.... :lol: , и Троли Коти, ще стани Тони Капоти... :lol: , ама ми обещай, ще повече няма да пишеш, нищо против шефа... :lol: :lol:
- Ша.... мислим... :wink: , кажи му да ми даде едно кресло за шеф на риболова..... :lol: :lol:
- А..а..., то това е най-лесното, никой не се напъва за тая длъжност..... :lol: :lol:
- Внимавай, че камък се чупи на две, ама дума на две не става.... :wink:

- Та, Бай Миле, та ти какъв пост .... :lol: ...искаше след мене в министерството на риболова и черният хайвер..... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2494
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

Слави летя до щатите с допотопна машина :smt042 :smt044 цицията си е циция ам пръйте още една дупка в колана :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”