Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от GODzillata »

Т'ва с бозата си е и филмова класика: :D



Ае, пенциите, некой от вазе дали е заварвал боза под 6 стинки у време оно? :smt017
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от kukukuka »

GODzillata написа:
Димо Михалев написа:...Тогава нямаше ....,а една боза беше 8ст....някой хора няма как да ги знаят.
:shock: :roll:

Хех......не че нещо, но май си най-малък в Прехода... :roll: ....ние тук помним га бозата беше 6 стинки! :idea: :lol: :lol:
:wink:
и вискозитетът беше друг :lol: :lol: :lol: с тез картонени капачки кат залепнат хапваш и целулоза :lol: :lol: :lol: пари сме дали :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

Д-р Флекс написа:
lusienn написа:
Screenshot_2021-04-17-21-44-51-582_com.facebook.katana.jpg
И според мен е рано,
Но дано станат като тая днес от
Кърцата.


Господ здраве да му дава на Кърцата, кадърен риболовец. Къде я е хванал?
Кое му е кадьрното :lol: :lol: :lol: Я го питаите като доиде с хоби тв да снима на Рашковец как му исипаха шес тона риба изгониха другите рибари и след филма извадиха рибата с мрежи :lol: :lol: :lol:
Това ли е кадьрното.Баси и смешнико :mrgreen:
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от GODzillata »

Martin Mihailov написа: Кое му е кадьрното
Марто, Крци е пич и верно фаща. Нема ти казвам къ седя и раня 3 дни и не фащам нищо, дойде Крци и утепа рибата, та майстор си е мумчето! :idea: :drinkers:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2271
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от bobopeli »

GODzillata написа:
Martin Mihailov написа: Кое му е кадьрното
Марто, Крци е пич и верно фаща. Нема ти казвам къ седя и раня 3 дни и не фащам нищо, дойде Крци и утепа рибата, та майстор си е мумчето! :idea: :drinkers:

Та въпросната персона има филм по ''хоби тв'' откриване на пъстърви. Бях там от когато го снимаха, останах учуден колко ниско може да падне човек за едни 1000 лева. И ''хоби тв'' не гледам от тогава ! Питай го въпросния ''майстор'' да ти разкаже.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от GODzillata »

bobopeli написа:...И ''хоби тв'' не гледам от тогава !...
Е, то и мен ме дразнят разни известни ора, които участват у тъпи реклами, ама дай ся ич да не глеам и тиливизия зарад ними.
Па и кой бега от иляда уева, яла те ората гласа си дават за по 20-3о кинта, моми околовръст плътта си дават за 50, па ся нема фащам некви риби за иляда ли?! :smt102
Та сичко зависи кой от коя странка на барикадата е :wink: . ся викаме по ония, дето дигат парлама у парламента, ама тва е щото немое да тОпиме у кацата! :mrgreen: :lol: :lol:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от kukukuka »

забурай ония с килимявките :lol: :lol: :lol: Господ здраве да им дава и ролекси и лимузини и млади послушници :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

GODzillata написа:
bobopeli написа:...И ''хоби тв'' не гледам от тогава !...
Е, то и мен ме дразнят разни известни ора, които участват у тъпи реклами, ама дай ся ич да не глеам и тиливизия зарад ними.
Па и кой бега от иляда уева, яла те ората гласа си дават за по 20-3о кинта, моми околовръст плътта си дават за 50, па ся нема фащам некви риби за иляда ли?! :smt102
Та сичко зависи кой от коя странка на барикадата е :wink: . ся викаме по ония, дето дигат парлама у парламента, ама тва е щото немое да тОпиме у кацата! :mrgreen: :lol: :lol:
Иляда лева сигурно дават и на Люсе а :lol: :lol: И он има филм.Даже неколко пьти го е показвал.Ако неси го гледал подсетиго да го пущи :mrgreen: :drinkers: :drinkers:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2271
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от bobopeli »

Martin Mihailov написа: Иляда лева сигурно дават и на Люсе а :lol: :lol: И он има филм.Даже неколко пьти го е показвал.Ако неси го гледал подсетиго да го пущи :mrgreen: :drinkers: :drinkers:
2000 лева на филм бяха тогава :D ама главните герои бяха двама. Да не бъркаш Люсе с Кръстьо?
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

:lol: :lol: :lol: :drinkers:
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

Я едно питане кьм софянци :shock: Имали некьде спецялизиран магазин за багажници за коли .По авто частите не намирам такьв кьде ми требва :drinkers:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

Много ме кефи къ се почнат едни бабини деветини на база "звездите ми ги наговориха" :lol:
Само информативно !
Преди години имах пет пълнометражни филма по Хоби ТВ , на три от тях имаше издадени и дискове пуснати в търговската мрежа + над 20 предавания с мое участие в тях .
От всички тия неща така и една стотинка не съм видял като всички мои си разходи съм си ги поемал лично аз .
Това да не се остава с впечатление , че си приказвам като Мартинчо или Борето :wink:
Надали от тогава Хоби са решили изведнъж да почнат да осигуряват някакъв бюджет за нещатни към талавизията , еле па за разни големи харчове .
Та в случаят споменеван от Мартинчо най-вероятно арендатора на гьола е решил да си направи реклама по талавизията с минимални разходи , а в случаят с Борето , то ич не ми се верва Кърцата да е взел 1000 лв , еле па 2000лв на филм , па дори и на щат към Хоби да е почнал и те така :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Димо Михалев
Модератор
Модератор
Мнения: 478
Регистриран на: Вто Май 21, 2019 6:25 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Димо Михалев »

Martin Mihailov написа:Я едно питане кьм софянци :shock: Имали некьде спецялизиран магазин за багажници за коли ....:
Ако питаш за тия,които се слагат на тавана има.Адреса е кв."Редута" ул"Рибарица"N 2
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

Димо Михалев написа:
Martin Mihailov написа:Я едно питане кьм софянци :shock: Имали некьде спецялизиран магазин за багажници за коли ....:
Ако питаш за тия,които се слагат на тавана има.Адреса е кв."Редута" ул"Рибарица"N 2
За такива питам .А нещо телефон :drinkers:
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

Павел Иванов написа:Много ме кефи къ се почнат едни бабини деветини на база "звездите ми ги наговориха" :lol:
Само информативно !
Преди години имах пет пълнометражни филма по Хоби ТВ , на три от тях имаше издадени и дискове пуснати в търговската мрежа + над 20 предавания с мое участие в тях .
От всички тия неща така и една стотинка не съм видял като всички мои си разходи съм си ги поемал лично аз .
Това да не се остава с впечатление , че си приказвам като Мартинчо или Борето :wink:
Надали от тогава Хоби са решили изведнъж да почнат да осигуряват някакъв бюджет за нещатни към талавизията , еле па за разни големи харчове .
Та в случаят споменеван от Мартинчо най-вероятно арендатора на гьола е решил да си направи реклама по талавизията с минимални разходи , а в случаят с Борето , то ич не ми се верва Кърцата да е взел 1000 лв , еле па 2000лв на филм , па дори и на щат към Хоби да е почнал и те така :D
Може и арендаторо да си е праил реклама незнам :shock: Ама другото го видех с очите си защо стана баси и скандало и замалко и кьотек да стане :axe:
А относно твоя случаи направо си се преебал оти си снимал за без паре :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”