Разкази от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Разкази от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Смятам,че по ДНК човек наследява някакви заложби и не може да избяга от тях! :wink: :drinkers: Наследяваш чрез кръвта някакъв характер и това е,нема Бог,приличаш само на дедите си! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Аз съм с гореща кръв,бързо ми кипва лайното и се оказа,че това е типично за граовци,прадедото е влизал с коня у кръчмата,явно всичко е наследствено! :mrgreen: :drinkers: Та опознай си родата и не се изненадвай какво правиш,наследил си някой и няма мърдане, всичко се повтаря на нов глас! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази от Камилската долина

Мнение от robber_79 »

Я интересно.
Това е първото нещо, което научих за моя пра дядо. Признат майстор, и мъжкар коларо-железар. Явно е било мега престижно на времето да влизаш с коня в кръчмата.
За съжаление, съм прихванал повече кръчмарските мурафети, от колкото занаятчийските..
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази от Камилската долина

Мнение от kukukuka »

малко ви е пиенето или е под 50 града :lol: :lol: :lol: преживения стрес който не признавате се отключва със слаба ракия :lol: :lol: :lol: ам не ми съ прайте на спокойни и уравновесени :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази от Камилската долина

Мнение от robber_79 »

F483BAB4-C20E-4902-B198-F45280A10291.jpeg
kukukuka написа:малко ви е пиенето или е под 50 града :lol: :lol: :lol: преживения стрес който не признавате се отключва със слаба ракия :lol: :lol: :lol: ам не ми съ прайте на спокойни и уравновесени :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”