Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Модератор: Кърцата

marcho.96
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Авг 07, 2014 8:17 pm

Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от marcho.96 »

Здравейте , колеги.

Не намерих никакво актуално инфо и мисля , че ще е от полза на другите търсещи , като мен.
Със семейството ми търсим платен язовир или рибарник около пловдив до 100-на км. Таксата не ме вълнува искам да има беседки със сянчица , да е нормален пътя (не да си разбия колата) и да има все пак някаква риба.
Имам спомен за един водоем бях ходил около 2010 год беше много приличен с беседки , спомням си че имаше дори и басейн.
Ако имате предложения, моля споделете и каква риба излиза.

Благодаря !
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от Don4o_62 »

Брягово,Езерово, над Г. Воден има приятно язовирче но риболова е труден,за релакс става,всички са със асфалтиран път
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
marcho.96
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Авг 07, 2014 8:17 pm

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от marcho.96 »

Благодаря за бързия отговор. На изброените язовири има ли и масички със пейки или нещо от тоя тип или трябва да си нося. Ако може и за рибата да кажеш две три думи.
На картата до яз.Езерово видях един друг, на който успях да разгледам снимки и ми се стори прилично местенце даже и с детски кът - яз.Бодрово , някакви наблюдения има ли някой
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от Don4o_62 »

Бодрово е твоето място с пеики,сянки и т.н. шарана се връща ако можеш да хванеш,каракудата не,излиза прилично, през делнични дни е по спокоино, но трябва да отидеш на разсънване да хванеш хубави места със сянка,може и да спите в караваните
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от Д-р Флекс »

Най-доброто место за посещение с жена и деца край Пловдив е град София, и всички пловдивчани и от окръга го знаят много добре :D
marcho.96
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Авг 07, 2014 8:17 pm

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от marcho.96 »

Колеги отидох в с.стрелци води се местност "друма", намира се точно на излизане от селото 1 км от лявата страна. Нямаше нищо общо със снимките от интернет,за жалост.. но пък поне хванах каракуда и пъстърва дори излезна. Едни други колеги преди да дойда бяха ударили 8кг шаран. Таксата 20 лв , 2 шарана можеш да вземеш до 3кг/бр. Пъстървата не се плаща, от към риболов съм доволен но от към място не.
На бодрово звънях оказа се много негостоприемен стопанина и ме отказа , понеже съм кибритлия и ако на живо беше такова отношението щях да го хвърля във водата 😀
Това е от мен за ся ще ъпдейтвам като отивам на други места.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от Don4o_62 »

marcho.96 написа: Нед Мар 27, 2022 9:06 am
На бодрово звънях оказа се много негостоприемен стопанина и ме отказа , понеже съм кибритлия и ако на живо беше такова отношението щях да го хвърля във водата 😀
Това е от мен за ся ще ъпдейтвам като отивам на други места.
На Бодрово ходихме миналата г. през забраната да си правим кефа със големи шарани,но отношението на собственика наистина е лошо към хората,почнахме да вадим шарани от 2 - 9 кг. другите гледаха,доиде собственика и директно вика, повече тук не сте желани,ще ми уморите рибата при полжение че веднага си ги пускахме,викам като ти давахми кинтите бяхме много хубави :mrgreen:малко остана да му тегля едни псувни и взехме да събираме,мангала дето му е сол ташак доиде и гледа лошо как събираме,викам кво зяпаш бе,тук да не е музеи :lol: вика собственика ме накара да не скриете някой шаран :roll: викам на сина ми даи по бързо да си ходим,че ще стане накрая някоя грешка :mrgreen: повечето арендатори са такива като почнеш да им ловиш рибата, иначе ако може да прибират такса и никои нищо да не хваща е мечтата им :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от Martin Mihailov »

Don4o_62 написа: Сря Мар 30, 2022 7:30 am
marcho.96 написа: Нед Мар 27, 2022 9:06 am
На бодрово звънях оказа се много негостоприемен стопанина и ме отказа , понеже съм кибритлия и ако на живо беше такова отношението щях да го хвърля във водата 😀
Това е от мен за ся ще ъпдейтвам като отивам на други места.
На Бодрово ходихме миналата г. през забраната да си правим кефа със големи шарани,но отношението на собственика наистина е лошо към хората,почнахме да вадим шарани от 2 - 9 кг. другите гледаха,доиде собственика и директно вика, повече тук не сте желани,ще ми уморите рибата при полжение че веднага си ги пускахме,викам като ти давахми кинтите бяхме много хубави :mrgreen:малко остана да му тегля едни псувни и взехме да събираме,мангала дето му е сол ташак доиде и гледа лошо как събираме,викам кво зяпаш бе,тук да не е музеи :lol: вика собственика ме накара да не скриете някой шаран :roll: викам на сина ми даи по бързо да си ходим,че ще стане накрая някоя грешка :mrgreen: повечето арендатори са такива като почнеш да им ловиш рибата, иначе ако може да прибират такса и никои нищо да не хваща е мечтата им :lol:
И тука ги има тия арендатори :shock: Обаче аз много обичам даим зарибявам гьоловете с щука и басове :mrgreen: :drinkers:
emkocoolman
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Юли 29, 2018 1:06 pm

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от emkocoolman »

Колега,на язовир Дрангово2рия е твоето място,ама все пак има черен път около 300-400 м до язовирчето
marcho.96
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Авг 07, 2014 8:17 pm

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от marcho.96 »

emkocoolman написа: Сря Мар 30, 2022 8:36 pm Колега,на язовир Дрангово2рия е твоето място,ама все пак има черен път около 300-400 м до язовирчето
А с лека кола минава ли се колега ? Излиза ли рибка...
marcho.96
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Авг 07, 2014 8:17 pm

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от marcho.96 »

Колеги , ходих на Белозем кисимови дупки мисля че така се водеше. Амии какво да кажа топ място за отдих бесетки , масички , приличен път, но риболова е мъка , наистина трябва да си тесен спец. за да хванеш нещо. Мъчих на плувки на дъно , блесни и нищо... Утре ще се пробвам на Златитрап , излиза пъстърва ходил съм малко беше тясничко по спомен , но ще пиша пак да не ви излъжа. Преди време направих опит да ходя на яз.мечка , такъв филм беше и накрая се оказа , че няма шанс за риболов. Пътя е убийствен- буквално хаха. Забранено е там.
marcho.96
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Авг 07, 2014 8:17 pm

Re: Място около Пловдив с жената и децата (~100км)

Мнение от marcho.96 »

Да допълня , че вече си взех и лодка с гребла , на язовира в белащица е пробвах , имаше колеги рибари, които не ми се изкефиха много , много съм им плашил рибата, нищо че е с гребла и бях на края на язовира. Но така или иначе там не излиза нищо.
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”