Захранки

Модератор: Paublo_Eskobar

pike90
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2015 8:07 am

Захранки

Мнение от pike90 »

Понеже съм нов бих бил благодарен ако споделите кои захранки от тези които се продават използвате,за какви риби,в какви условия ,добавяте ли нещо към тях и като цяло с какви отзиви сте от съответния продукт
Gosheto
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 228
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 5:47 pm

Re: Захранки

Мнение от Gosheto »

Много общо зададен въпрос. Хубави захранки има много. Спрямо условията, начина на риболов и видовете риби, които търсиш може да се добавят- жива стръв, бисквита, цветни трохи, ароматизатори, пелети, гранули. Варианти много.
Аватар
В.Стефанов
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 275
Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:45 am
Местоположение: Сливен,Варна

Re: Захранки

Мнение от В.Стефанов »

pike90 написа: Пет Юни 10, 2022 11:54 am Понеже съм нов бих бил благодарен ако споделите кои захранки от тези които се продават използвате,за какви риби,в какви условия ,добавяте ли нещо към тях и като цяло с какви отзиви сте от съответния продукт
Колега най важното е какъв бюджет ти се отделя за даден излет. Язовира какъв е и в близост ли е до теб. Какви риби ще търсиш и също платен язовир или див водоем е. Кажи от къде си също може и да се помогне с други идейки за захранка и като цяло. Но конкретизирай . Бих ти помогнал с няколко хитринки понеже аз ходя и си ловя навсякъде и пари за скъпи храни избягвам. Като за начало си купи 2кг слънчогледов шрот ,царевично брашно и 1 пакет най евтиния храна за фидер да го ползваш като лепи за да не объркаш нещо. Ако имаш на батерии дрелка или винтоверт си вземи бъркалка по малка да си бъркаш храната по лесно и хубаво.Сваряваш 2кг царевица и слагаш малко сол във водата около 1 чаена лъжица по лесно се пукат зърната и стават по крехки според мен. със водата от царевицата си накисваш слънчогледовия шрот преди риболов около 1-2 часа и отговори на въпросите по горе да може да помогнем който с каквото има желание . Зърно си свари ,слънчоглед си опечи с леко олио 3-4 шепи ,за аромати според мене царевицата след оцеждане и сложи 1 боостер от най евтините за да не се занимаваш с химии още
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”