Избори

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3650
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Избори

Мнение от dantho.mihov »

Don4o_62 написа: Съб Окт 01, 2022 9:17 pm Номер 14
Има и по-лесен вариант. Натискаш на машината № 1, пък който излезе. :lol:
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Избори

Мнение от Ачо ♣ »

В Луна е истината ....:
"Гласувах за истината! Гласувах за Лустрация! За свободен свят без комунисти, шпиони и доносници! Всички от 25 район в София, гласувайте за това!!! Вие сте на ход, днес е денят!
Благодаря за подкрепата
!",

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Избори

Мнение от Батко Емо »

Еееех,Луно,луно земя македонска :lol: :lol: :lol:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Избори

Мнение от kukukuka »

Нашите печелят :lol: :lol: :lol: Муууу :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
ТТ лови по реки
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 583
Регистриран на: Чет Окт 08, 2015 3:44 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Избори

Мнение от ТТ лови по реки »

Добър вечер,гласувахте ли?Аз още в 8 я свърших тази работа.Бързах,че предният път не си пуснах гласът и ме беше яд защо не гласувам :evil: ,но интересно,днес от както си пуснах гласът,чувството на яд и безсилие не ме е напуснало :evil: .Не знам ще се оправим ли някога,но докато избираме от всичкото зло най-малкото зло няма шанс за промяна.Дано не съм прав.
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Избори

Мнение от kukukuka »

Кога ще местим секциите :partyman: :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14820
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Избори

Мнение от G.Petkov »

Баце Боце пак спечели, дейба ! :D :D

То и на миналите избори беше пръв,
Ама го прееваха с машините.

Сега, явно е внимавал ! :wink:

Боце е политически феномен !
Толкова прост и толкова успешен ! :rolleyes:

Само в БГ е възможно да е така !

Сега трябва да измислят нова врътка, че Баце да загуби избори.

Най-бързо ще стане, ако Путин ни "анексира".
Може и с избори без машини.
Той сам си прави протоколите !
Не му трябват машини, не му трябват бюлетини.
ГРУ ще ги "изработи"!
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Избори

Мнение от kukukuka »

Паднаха борци безчет
за народа наш любим
Мила Родино,
ти си земен рай :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Избори

Мнение от Батко Емо »

Паднал ти е макароно :lol: :lol: :lol: Ако е паднал оди при Кокоргаазъпаша или Ленка да го освежиш :D
Ееех Костов докъде докара "демократите "?Да се равнат с Копейкин,Краднела и БКП от Харвард(Москва не е вече дестинация :lol: :lol: :lol: )
Чекам оставки :lol: :lol: :lol: С изключение на Бойко с джипката :D Бойкикев,Гномо(процента ще се вдигне много!),Краднела с пенсиите :lol: :lol: :lol:,Киро Истината и Мекио спасиха арестите?!Засега!Абе къде е Дамаджан,у Перник ГО Нема? :lol: :axe:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Избори

Мнение от kukukuka »

Ммммм да .Руцко е на седмото небе от създалата се ситуация :smt044 :smt043 :smt045
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Избори

Мнение от Ачо ♣ »

Не зная Руцко на кое небе е, но , че Циркът ще е зашеметяващ е повече от видно.... :lol: :lol: :lol:


ИЗБОРИ 2022.jpg
И, за да не се чудите защо Аз съм прост и вие сте прости щом гласувате за мен и печели изборите те ви ....ГЕРБ-СДС спечелиха изборите в Централния софийски затвор.. :lol: :lol: :lol: :lol: :smt044 :smt043 :smt044 :smt045
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3650
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Избори

Мнение от dantho.mihov »

Малко несериозно може да ви звучи, ама все пак в стил Иванчо.
След като явно ще продължаваме да се въртим в „спиралата на непрекъснати избори“, заради които харчим милиони левове напразно, предлагам няколко прости подхода, за да НЕ провеждаме избори:
- Да се хвърля чоп. Регистрират се партиите, теглят се няколко. Цяла година те управляват, другите са опозиция. На 1-ви януари се тегли наново. Тегленето може да става и в „баница с късмети“, за да поддържаме традицията.
- Да се определят с „игра на шише“ – едните управляват, другите – опозиция. И няма не искам! Шишето да е от българска ракия, че уискитата сa все ръбести.
- Най-после да обявим война на Швейцария! Ние хубаво сирене и кашкавал сме правили някога – ще си спомним как става. Крави също сме гледали, а и нашите са по-хубави! Шоколадът "Милка" правим отдавна. Само за банките те ще ни помогнат, но господата Василев от КТБ и няколко други ще ги държим надалеч, за да не се наложи после Швейцария да трябва да обявява война на някоя друга държава.
:lol:
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14820
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Избори

Мнение от G.Petkov »

Ибаси ! :shock:

Чета, че загубилите в последните избори,
Искат, този който ги е спечелил,
Да си направи харакири ! :rolleyes:

Та да им компенсира загубата !

Та, май е по-добре да се вгледат в съдбата на Мая Общата, Слави Чалгата и много други,
Щото това и тях ги чака !

А др.Нинова се държи - вече и оставка няма да подава ! :D
Нали е влязла, кво и намират кусур,
И аз не знам !
Пета политическа сила - ми това е почти победа, дейба !
Шъ влезе в някоя коалицийка !
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Избори

Мнение от Батко Емо »

Tежката дума на Перничани,финансовия винкел срещу поръчката на мафията: "ГЕРБ - СДС са получили 36.84% от гласовете, докато партията на Кирил Петков и Асен Василев са избрали 19.28 на сто." Пълно разбиване :lol: :lol: :lol: на Пременените :D На следващите избори сами,че се избришат :lol: :lol: :lol:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Избори

Мнение от kukukuka »

Кво спечели Боце ? :lol: :lol: :lol: Прееви другарчето продължава :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”