Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3644
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от dantho.mihov »

Don4o_62 написа: Пет Дек 02, 2022 7:40 am пп. Гости се посрещат с минумум 52 гр. по малко да пият :D .....
Тарикат :D Нужен е малко стил и да знаят гостите какво им се предлага.
Мисля, че разреших този въпрос вече.
Отскочих до Метро, че там алкохол има бол. Спрях се на ракия Хан Крум 12 годишна отлежала.
Това е по етикет. Но и опаковката е подобаваща за такава презентация. Също и цената от 20 лв за 500 мл. идва в тон с това.
Приятели музиканти имам. Певицата за сега отклонява поканата, защото скоро прекара лична драма.
И, къде се изгуби Павката ? :roll:
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Ачо ♣ »

dantho.mihov написа: Съб Дек 03, 2022 10:45 am
Don4o_62 написа: Пет Дек 02, 2022 7:40 am пп. Гости се посрещат с минумум 52 гр. по малко да пият :D .....
Тарикат :D Нужен е малко стил и да знаят гостите какво им се предлага.
Мисля, че разреших този въпрос вече............................
Също и цената от 20 лв за 500 мл. идва в тон с това.
........................................................................................


ДАНЧО, ДАНЧООООООООООООООО.......................НЕМАМДУМИ.....НЕ ЧУВАШ НИТО ДОКТОРА,НИТО ДОНЧО !!!!..................... :mrgreen: :evil: :mrgreen: :evil: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: Те знаят какво говорят........ :wink: :D :drinkers:

Виж това не го коментирам-нЕмам Ниво........ :evil: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dantho.mihov написа: Съб Дек 03, 2022 10:45 am Също и цената от 20 лв за 500 мл. .....................
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

dantho.mihov написа: Съб Дек 03, 2022 10:45 am ... И, къде се изгуби Павката ? :roll:

Прави съпоставки :D
Примерно пробва , съпоставя различни бопове и се тоя гигантскио шарен най-некси му допада , особено ако е гарниран със сланинка и буца бело саламурено :D
Друго което за пореден път се убедих по метода на съпоставяне , във Велинград са точно два хотелите в които на човек може да му се угоди прилично , респективно ако оди там спокоено другите мое да пропущи . Иде реч за Инфинитито и Гранда . У в другите все некой голем компромис надделева и отпадат от класациите .
По твоя въпрос , Бургас 63 барел , Бургас 63 специална 12 годишна ,Културна Отлежала , Културна резерва и Магурска специална са ракиите на които бих заложил като пивкуст и благиня като Културна резерва си държи първото место безапелационно .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Don4o_62 »

Помня един познат работеше барманче на морето,та ми хортуваше как сабахлян рано пристигали бидоните с есенция и почвали да ги наливат в марковите шишета - водка,виски и т.н.,да са пълни за вечерта. В някои завод може да има някоя по читава ракия,но не ми се вярва,и тя стана като сиренето,вместо палма се кръщава със спирт
Данчо,пожелавам ти празника да ти мине подобаващо и гостите да останат доволни,че бая негативи се изписаха относно купешката ракия
Баси,с тоя дъжд не моем да идем да си фанем бяла риба за Никулден,пак вали при нас
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3644
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от dantho.mihov »

Ачо ♣ написа: Съб Дек 03, 2022 1:12 pm
ДАНЧО, .НЕМАМДУМИ.....НЕ ЧУВАШ НИТО ДОКТОРА,НИТО ДОНЧО !!!!.......
Бат Ачо, щастливец си, че имаш шишарков елексир. И не ти завиждам - кой както може.
Дадоха ми литър домашна прясна, прясна, но не ми хареса и тя. Още не е отлежала и се усеща вкуса на водата, с която са я разредили.
Скъпа е да. Ама има веро 60 стотинки и веро Феъри 6 лв. за еднаква разфасовка. Разликата в качествата им не подлежи на коментар. Предпочитам това на Феъри.
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Ачо ♣ »

dantho.mihov написа: Нед Дек 04, 2022 11:06 am
Ачо ♣ написа: Съб Дек 03, 2022 1:12 pm
ДАНЧО, .НЕМАМДУМИ.....НЕ ЧУВАШ НИТО ДОКТОРА,НИТО ДОНЧО !!!!.......
Бат Ачо, щастливец си, че имаш шишарков елексир. И не ти завиждам - кой как..............

Е, Данчо кой как прецени ,че има завист-най-малко пък......... :!: :?: :?: :?: ...Явно аз не съм се изразил правИЛНОно, или пък това ми е НИВОТО...... :idea: :?: :?: :?: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:


ПИИ СИ КВО СИ ВЗЕЛ...И КАКТО СПОМЕНА ДОНЧО- ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ,КАКТО И ТВОИТЕ БЛИЗКИ- ВЕСЕЛ ПРАЗНИК...1(1111 :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

Като стана дума за ракии ....
Единият от основателите на "Културна" е тукашен съфорумец .
Кофтито е , че май се разделиха и вече не е от екипа им , поне с такова впечатление останах преди години .
Много читава ракия от винен дестилат произвежда един образ от Манията .
Цеха му е в Севлиево но не знам марката под която произвежда защото до сега от него съм взимал само наливен дестилат и нормален и отлежал .
Усеща се , че ги разбира нещата , ракията е перфектно изчистена от метилови нотки и я няма онази сутрешна тежест в главата след само 200гр консумация на домашен уж дЪ фЪрст алкохол , общо взето много приятна ракия .
Хубавото при него е , че той е собственика на цеха в Севлиево и бачка с пълна пара .
Респективно когато човек прави ракиени партита с консумация основно на ракия винаги може да му поръча количества от нея на много приятни договорени цени .
Относно 100% домашната , в случаят кайсиева .
Един друг образ от РусИ ,член и на двата форума прави страхотна такава и я продава на приятни цени . Най-малкото дори на посещение на пъстървовото откриване на Панега човек може да му поръча некой и друг литър от нея . По спомени на по-ланшното Люсе му беше заръчал 10 литра кайсиев елексир и си го изпи последствие с удоволствие :D
Малко като рекламно продуктово позициониране се получи , но когато съфорумци предлагат нещо наистина читаво , няма как да не ги похвали човек :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
ТТ лови по реки
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 583
Регистриран на: Чет Окт 08, 2015 3:44 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от ТТ лови по реки »

Здравейте пичове,честит имен ден на Доктора,пак с голямо закъснение,ама не мога да се включвам всеки ден :oops: .И като става дума за ракии,ще ви покажа и аз от какво варя.Това са 480 литра вино Мавруд,резултата е 80 литра ракия двойна преварка на около 65-70 градуса,без захари,без нищо.На откриването съм носил,и пак ще нося,стига само да мога да присъствам.Даже ми се иска да си направим едно съревнование между нас си,ей така,да видим кой какво произвежда. Айде , стягайте се ,че не остана време до Панега. Точете куките и сушете мезетата. :drinkers: :D
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

ТТ лови по реки написа: Нед Дек 04, 2022 4:35 pm ... сушете мезетата. :drinkers: :D
След час мисля да провеся първата партида италиански саламец да се суши :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
ТТ лови по реки
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 583
Регистриран на: Чет Окт 08, 2015 3:44 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от ТТ лови по реки »

Не мога да кача клипчето :oops: ,ако някой може,ще му го пратя той да го качи във форума.
ТТ лови по реки
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 583
Регистриран на: Чет Окт 08, 2015 3:44 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от ТТ лови по реки »

Павка , остава ли в сила бартера-вино за сланинка?
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

ТТ лови по реки написа: Нед Дек 04, 2022 4:35 pm Здравейте пичове,честит имен ден на Доктора,пак с голямо закъснение,ама не мога да се включвам всеки ден :oops: .И като става дума за ракии,ще ви покажа и аз от какво варя.Това са 480 литра вино Мавруд,резултата е 80 литра ракия двойна преварка на около 65-70 градуса,без захари,без нищо.На откриването съм носил,и пак ще нося,стига само да мога да присъствам.Даже ми се иска да си направим едно съревнование между нас си,ей така,да видим кой какво произвежда. Айде , стягайте се ,че не остана време до Панега. Точете куките и сушете мезетата. :drinkers: :D
Танко, мерси за поздравленията! А относно съревнованието само да вмета: кандидатирам се за председател, първи и втори член на тричленното жури едновременно!
ТТ лови по реки
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 583
Регистриран на: Чет Окт 08, 2015 3:44 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от ТТ лови по реки »

Ок. :smt023.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

ТТ лови по реки написа: Нед Дек 04, 2022 4:43 pm ... остава ли ...
Остава !
Само тоя пат лепни една лепенка с надпис , че е за мене оти да не ме гони половината маса да ми го зима къ си тръгвам как прежнио пат :lol:
Инак на тва откриване съм решил на 100% да идем , без да го мислим дали друг ше доде .
Ако ще сам да съм ще идем и къ видим , че съм самичок ще отскочим до Станко на госте та да му изедем сужуко :mrgreen:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

Павел Иванов написа: Нед Дек 04, 2022 6:30 pm Инак на тва откриване съм решил на 100% да идем , без да го мислим дали друг ше доде .
Ако ще сам да съм ще идем и къ видим , че съм самичок ще отскочим до Станко на госте та да му изедем сужуко :mrgreen:



А, ще дойдеш ти, как не... Колкото предния път. Заедно с Васил Пaнов ще дойдеш :D

ПП донеси скара, че няма гаранции друг да донесе.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”