места за риболов на жребчево???

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

mitkoss
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 6:27 pm
Местоположение: стара загора

места за риболов на жребчево???

Мнение от mitkoss »

здравейте колеги . нов съм във форума и незнам дали и е тука мястото на темата но ако не е за тук нека модераторите я преместят.

и така на въпроса възнамерявам да ходя на риболов на 5 и 6 юли на жребчево но понеже незнам местата по язовира искам да ви помоля да ориентирате горе долу каде да отида.
мисля да ловя главно костур и бяла риба на плувка а за стръв да използвам жива рибка и докато гледам плувката мисля да разпъна няколко дънни за шаран , амур и сом . а някой от моите приятели с които ще ходя искат да ловят с директен (да се забавляват с каракудки костурчета или квото излиза)

ето и карта Изображение
Краси_поборника
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2753
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:59 pm

Re: места за риболов на жребчево???

Мнение от Краси_поборника »

Колега това много зависи от нивото на язовира,иначе относно риболов добрите места са от към Межденик,предполагам в тая жега ще ти трябва сянка,а това е Кьосавия ръкав и след него преди бунгалата има еднао место с върби ,това место е но.2 от към Межденик не са достъпни за нормална кола.
Изображение
mitkoss
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 6:27 pm
Местоположение: стара загора

Re: места за риболов на жребчево???

Мнение от mitkoss »

а каде по точно е Кьосавия ръкав ??? и от каде да мина за да стигна до тези места от към Межденик
mitkoss
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 6:27 pm
Местоположение: стара загора

Re: места за риболов на жребчево???

Мнение от mitkoss »

колеги какво става никой ли няма да сподеми местата на които ходи по жребчево :( :( :(
gogolisec
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2335
Регистриран на: Пет Фев 02, 2007 5:40 pm

Re: места за риболов на жребчево???

Мнение от gogolisec »

Аз съм ходил на място N 1- острова, но тогава беше спаднал и беше полуостров. Сянка няма там - ще се опържиш, ако е като сега! Покрай десния бряг на язовира върви асфалтов път (по посока стената). Като минеш Паничерево, идвайки от Николаево, караш все по пътя и си избираш подходящо място за къмпинг. По-надолу е ракетната площадка, но нямам сведения за удобствата там! Нека други колеги да те светнат!
"... А една рибешка изненада е повече от секс с красива манекенка :D "
Аватар
Carptdv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Юни 03, 2010 2:18 pm
Местоположение: Сопот

Re: места за риболов на жребчево???

Мнение от Carptdv »

Някои,знаели удобни места за шаран от Източната част на Жребчево,може ли с кола да се ходи.ако има някои и снимки за такива места.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”