чудно?

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

jive
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 3:20 pm
Местоположение: struma

Мнение от jive »

Така е ,точно такава Въдица съм виждал ,и колегата който я има говори за нея като за любовница:-)
:-)
kalinanimal
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 204
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 12:13 pm
Местоположение: Младост 4 ;)

Мнение от kalinanimal »

Днес говорих с мой познат който ми каза че, няма никакъв проблем да ми уборудва гола шестица 280г. с водачи по мой избор и макро държач като всичко ще ми излезе (за мен :twisted: ) 80лв.
Са се двуума кво да избера .
дай рибо рибо дай
jive
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 3:20 pm
Местоположение: struma

Мнение от jive »

Ne se dwoumi,a probwaj. Какво да ти кажа ако я направи добре и така става,но не знам дали няма да е крехка.Все си мисля че карбона на болонезетата е по- различен от този на директните.
:-)
Аватар
Николай Ангелов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 10:55 am
Местоположение: Пловдив/София
Обратна връзка:

Мнение от Николай Ангелов »

6 -ца на 280 гр. едва ли ще е крехка.Калине,виж стените на пръчката колко са дебели.Единствено може да се притесняваш,дали ще издържат краищата на колената.
kalinanimal
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 204
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 12:13 pm
Местоположение: Младост 4 ;)

Мнение от kalinanimal »

Човека държи риболовен магазин и това няма да му е първото правено боло. Карамел е прав че няма да е крехка , аз ловя със същата марка само че, на 7м. и горе долу имам представа .
Крайщата на колената ще издържат гаранция , а и той слага водачи с карбонови втулки .
За тия пари мисля е доста добре .
дай рибо рибо дай
jive
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 3:20 pm
Местоположение: struma

Мнение от jive »

Nali wi казвам не се пускам в подробности.Нека ти я направи и на Струма ше ти покажа мойте места :D
:-)
Аватар
RiverFisher
новобранец
новобранец
Мнения: 84
Регистриран на: Нед Фев 06, 2005 1:44 pm

"Тънка" Болонеза?

Мнение от RiverFisher »

Сезонът тропа на вратата а аз още не съм си купил Болонеза. Колеги колко да скрия от жената за едно "по-тънко" 6 метрово боло пък било то и по-тежичко. Не ме интересуват толкова марките а приблизителната цена. Благодаря ви предварително и наслука. Сега му е времето :)
Аватар
RiverFisher
новобранец
новобранец
Мнения: 84
Регистриран на: Нед Фев 06, 2005 1:44 pm

Мнение от RiverFisher »

:) скрил съм 100 ама за още 80... не знам. Ако това са "тънките" цифри май ще ми остане за следващата година :(
jive
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 3:20 pm
Местоположение: struma

Мнение от jive »

Приятел виж в Fishing Mania във форум Въдици Милчон продава боло за 80 лв.Не познавам марката, но можеш да разпиташ...успех:-)
:-)
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

на разумни цени дьржи Тиката-седмичка от 100%карбон и то чудно качесво,варира според модела около 200лв. аз например използвам такава,като сьм и сложил малко по-твьрд врьх :twisted:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

тиа,разни от 40,50 70 80кв,са наполовина карбонови и ще си имате проблеми с раменните стави още по средата на риболова :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
SauroN
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 1:04 pm

Мнение от SauroN »

Аз ползвам болонезе само за скобар,морудаж и донякъде и за кефал.5метрово TRABUCCO за 45лв ,но като не мога да заделя повече се налага да си поразтривам китката от време на време :cry: .Иначе от резултатите винаги съм доволен.По Тунджа от Елхово до Лесово е просто намляно с тези видове риби.
НАСЛУКА!!!
Mitchell
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 6:26 am

Мнение от Mitchell »

Тук се получава малко припокриване на късите болонези с мачовите пръчки, тоест едно късо болонезе може да бъде успешно заменено с мач на 4.50 или с хубав телемач на 5 м. От тая гледна точка за мен няма особен смисъл болонезето да е под 6 м. Ако пък е 7 и повече метра, то задължително трябва да е качествено, съответно ще е и по-скъпо, иначе става твърде тежко и неудобно за ползване. :)
tursesht
новобранец
новобранец
Мнения: 96
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 11:48 am
Местоположение: София

Мнение от tursesht »

Ами аз наскоро си направих болонезе от една 6м Уника на линеаефеа сложих си издължени сикови водачи и съм доволен въпреки че още не съм я изпробвал но тежи към 220гр което си е направо леко
Vajno e da tursish,a ne da namirash.
Аватар
pet55
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Вто Юли 20, 2004 11:19 am
Местоположение: Sofia

Мнение от pet55 »

unica та е страхотна пръчка на прилична цена имам я на 7 метра и няма да се учудя ако напролет кажеш че е добра и като болонезе
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”