Ивайловград

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Торбалан
новобранец
новобранец
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 9:05 am
Местоположение: София

Мнение от Торбалан »

:oops:
Последно промяна от Торбалан на Чет Авг 24, 2006 7:55 am, променено общо 1 път.
Ръката МУ отдава всекиму - дължимото.
Торбалан
новобранец
новобранец
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 9:05 am
Местоположение: София

Мнение от Торбалан »

Анатемосания написа:
Торбалан написа:Ето за това става въпрос. Кажи сега как се връзват куките? :o
Саше...Корен да ти каже...той е майстор с 6 год опит аз от риболов нали чу че не разбирам :lol: :lol: :lol:
И аз не разбирам, та затова питам :!:
Ръката МУ отдава всекиму - дължимото.
Аватар
EmilAlexov
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 1:28 pm

e

Мнение от EmilAlexov »

ЕВАЛА.Г-н Анатемосан ако това което сте написал е вярно това предполага че притежавате определени качества като:висок коефициент на интелигентност,пресметливост,големи финансови възможности и т.н..Т.е. разумен човек.Но нещо не си личи съдейки от езика ви по-горе.Прощавайте че без да ви познавам се опитвам да разговарям със вас и ако съм ви засегнал също ви моля да ме извините но не се сдържах.
coren
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Юли 24, 2006 1:36 pm
Местоположение: софия

Мнение от coren »

То се видяло ,че няма голяма полза да си комуникираме с "Анатемосаната госпожа" :shock: от Ивайловград на която и е писнало на к..а!
Това ,че не те познавам не е вярно ,защото съм си загубил 4-5 часа времето да гледам едно от на смешните предавания излъчвани въобще от всички 'кабеларки' в BG.Там съм имал щастието да се запозная с теб.
А това ,че си правил предавания не значи , че разбираш нещо от риболов - един от водещите ти Кольо да не би да разбира нещо от риболов , а прави предаване :D
А да споделям с теб информация е все едно да обреча малките сомчета на геноцит.
Така , че чао и повече наистина нчма да ме чуеш - няма смисъл , поне за мен - пиши си на воля , но се прекръсти на Анатемосания Смешник. :lol:
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

направиха ти по хубаво по канал 1 на БНТ :lol: :lol: :lol: ...кефи му се....ма извади и някой лев па направи едно ти ако и това не те кефи, та да дойда аз след теб да поплюя малко.....не знаех че си рейтинг цензура и че ти определяш кое е и кое не е хубаво, пипъл-метричните структори работещи по въпроса трябва да излязат в постоянна пенсия...ти стигаш, а не чух да си навит и да зарибим заедно с теб?

нещо избяга от отговорност.....

а гледам и в множествено число говориш...от чие име обаче ? провокираш колегите към какво ? към злоба с/у мен ли ? няма да го постигнеш Корен ли си, бурен ли си, пън ли си...незнам :lol: :lol: :lol: огромната част от колегите ме познават лично и номера ти няма да мине....ти си оня същия стар познайник...ревящ за малките рибки който набучваме като стръв...сетих се..затова и сега ревеш за геноцид...бах го къв умник се извъди бре...я да чуя колко от колегите пускат сом над 3кг обратно във водата ???....айде отворения пусни тема по въпроса...

или викаш...това не е от значение...важно е да вкараш смут и да погледкаш саир...само немога да се сетя от къв зор го праиш ???

взе ли си възглавничка у вас да прилегнеш и да четеш докато трае сайра ?....е нема да има такъв....колкото и да ти се иска ?

и знаеш ли защо...защото ти скъпи нещастнико и идея нямаш на колко колеги съм дал съвет и на колко съм помогнал...можеш ли да се похвалиш със същото ??? с тия 16 мения нестава нали ? от тях 14 са заяждане...нека всеки му ги прочете на г-н сайрджията и сам ще се убеди...фърля нещо на аудиторията и гледа сайр...после яко мета злобна нападка и пак гледа сайр !!! а аз тъпако написах 1500 и ги изтрих заради такива като теб(но Фиксера ги пази !)...сега са над 400 но тоя път няма да ги изтрия...искащите да се научат не са виновни за да страдат заради 3 ма като теб....ясно ли се изразих или нещо не схвана ???

и къде са модовете или Фиксер да се поогледат за сайрджията?

каквото и да плюеш....не си на нивото ми...и скоро няма да бъдеш !!!

ей тва злобата няма почивен ден....отдавна такива като теб съм ги пратил както казват руснаците на Бам... :lol: :lol: :lol:

айде зяпай БНТ и се кефи....баш ти е прилика ! :lol: :lol: :lol:
EmilAlexov написа:ЕВАЛА Г-н Анатемосан ако това което сте написал е вярно
вярно е това което прочете и то на 100 %
EmilAlexov написа:Но нещо не си личи съдейки от езика ви по-горе.
...а за тоя Кретен тва де Корен исках да кажа, само това трябва...той е стар познайник...не от вчера....всичко друго е, но е и рибар, камо ли сомаджия...има поговорка....каквото повикало-такова му отговорило...затова езика ми е такъв...сори ако си се засегнал от това !!!

злобата му си има своето обяснение... :idea:
Господ може всичко чада мой !
kalin73
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:50 am

Мнение от kalin73 »

ЕВАЛА добре му го каза дедо попе :lol:
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Калине чекай да му джасна няколко снимки да получи и инфаркт :lol:

http://gallery.nariba.com/showphoto.php ... =1&cat=500


Бурене....е нема да се снимам само с тях....папкам ги....а големките с бензинопила ги бича...по лесничко ми е !!!


а малките ги цъкам като скаридки....скоро и нов фризер ще купувам :lol:


искаш ли още снимчици...таз годишните още не съм ги правил...ма и на тях ред ще дойде ?

а от миналогодишни имам да те зарина !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

плачи още....айде :twisted: и да те попитам познаваш ли някой от тия снимчици ??? тук са и Торбалан и фиксер и Левака и бат Петьо и Хулигана и Динко и Пламен Панталеев и мен 1966 и Ицо и бая народ...:lol: :lol: :lol:

смехуркоооооооо казах тук....не при теб...и знаеш ли защо??? разбираш ли интимната ми мисъл ??? :idea: шото няма кво да комуникират с Анатемосания затова !!!

кой си ти бе Пъне я се покажи на светло да те видиме и да се запознаеш с Анатемосаната госпожа да видиш как ш'ти върже???
Господ може всичко чада мой !
Аватар
EmilAlexov
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 1:28 pm

a

Мнение от EmilAlexov »

ЕХ.А нещо по темата ще може ли ,така между меренето на дължините,че септември идва.
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Емиле...защо да няма инфо за яз.Ивайловград ??? Има и то прясно инфо...качено лично от мен докато бях там...по прясно няма кой да ти даде...значи да ти кажа как е най лесно...има търсачка...пиши в нея какво ти трябва и ако има нещо то излиза...така няма да се повтаряме....айде пак ще ти го кажа...водата пада яко...сома се бе шашнал а и не само той...в неделя ноща бях на риба в язовира сиреч преди 5 дни отивам в понеделник пак...тогава от там ще отворя наново студио Ивайловград и чети прясно инфо
...не те знам за каква риба ще ходиш...но :

уйкенд-рибарите :lol: ходят на няколко места само и те са:

...Бориславци..Малки Воден (червената земя към ешек тепе след Малки воден към вак.селище Арда) отсреща вечния огън , върбите след Ешек тепе...това всичко е на полето...от тук натам почват по профвсионалистите...но само с лодка в каньона...местата са : студената вода...бълхарника...лика гьол....сайте....слюдите....поляната...булеварда...покрован...мартата...стария мост...цимбала.

от теб зависи за какво ще ходиш и как ??? хотели и бунгала няма! палатка братле това е. вода за пиене изворна има на няколко места в каньона : студената вода и поляната

храна няма от къде да купуваш на близо....зависи къде решиш да ходиш но ако си по каньона от с.Дъбовец става

хладилник и лед ако ти трябват...при мен :lol: :lol: :lol:

това е инфото ако питаш и какви риби и на какво ...и това знам ! :lol: :lol: :lol: но само на лс щото много ушички има и са от най тихите :wink:

но ти попитай и Бурена....той по знае :lol: :lol: :lol:

а колкото до майсторската школа...като дойдеш ще ме намериш..няма кой да не ме познава...Жоро се казвам

ние не мерим дължини....мисля разбра за кво иде реч... :idea:
Господ може всичко чада мой !
Mitchell
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 6:26 am

Мнение от Mitchell »

Анатемосания написа:ти си оня същия стар познайник...ревящ за малките рибки който набучваме като стръв...сетих се..
Оп! Леко с предположенията.
Искаш да кажеш пишещ, а не ревящ, нали? ;)
Нека да не стават грешки.
Със здраве! :)
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Фиксерееее ти си за ебане брат ми че ги оставяш на едно IP да си правят по 10 ника.....

не е луд кой яде баницата а кой му я дава ?

преди една година ти го казах...всеки опит за втори ник е опит за злоупотреба...БАН това е решението


нема да е лошо да пометеш из двора че мноо боклук се е насъбрал из него !!!

Анатемосания написа:кой си ти бе Пъне я се покажи на светло да те видиме и да се запознаеш с Анатемосаната госпожа да видиш как ш'ти върже???
и той се показа
Mitchell написа:Оп! Леко с предположенията. Искаш да кажеш пишещ, а не ревящ, нали? ;)
...хахаххаха....как си знам само кой е а ? стар фен !

абе чудя се само..чий го дириш из форума....като въдица незнаеш от къде се държи ???

що не ходиш да праиш това което прай вятъра а?

ФИКСАТОРЕЕЕ мини през Бурените като Раундъп...те точно с това се унищожават...тоя сайт няма полза от тая паразитна измет ....помниш стария случай нали?

ма тоя път няма кой да му се върже :lol: :lol: :lol:
Последно промяна от отец Ми Го Нафърфорий на Пет Авг 25, 2006 11:11 pm, променено общо 1 път.
Господ може всичко чада мой !
Mitchell
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 6:26 am

Мнение от Mitchell »

Това състояние се нарича параноя. Вземи мерки.

А това, че не пиша, не означава, че не чета (сравнително редовно). С други думи, никъде не съм се крил, тъй че не ми се налага да се показвам отново.

Някакъв проблем ли е присъствието ми тук? И ако е така - защо?

Съвет - пиши си по темата. Включих се само, за да уточня, че нямам нищо общо с колегата coren, както се опита да убедиш останалите тук.
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Предлагам Фиксера да изнесе списък на колегите ЗЛОУПОТРЕБЯВАЩИ с над един ник на IP....явно ще се види кой има и кой няма....и ДЕЛ
Mitchell написа:
А това, че не пиша, не означава, че не чета (сравнително редовно).
Това състояние се нарича паразитно. Вземи мерки.

С други думи, ПИЯВИЦА, ТЪРТЕЙ, АКАР

оки..ако не си ти...същия като тебе е !...ма що ли си мисля че си ти?

ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА....ИМЕ НИКЪДЕ НЕ БЯХ СПОМЕНАЛ ....САМ СЕ ИЗДЪНИ УМНИКО :twisted: :twisted: :twisted:
Господ може всичко чада мой !
Mitchell
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 6:26 am

Мнение от Mitchell »

Жоре, нещо превъзбуден ми се струваш. Заради едното уточнение, което направих, изсипа един тон обиди и мизерия по мой адрес. Поправяш мнения по няколко пъти, добавяш, триеш... Притеснява ли те присъствието ми? Успокой се де, не бой се, няма да те ям, няма да те бъзикам, виж че си кротувам. ;) Цялата ситуация ми напомня на вързано пред портата ентусиазирано паленце, което безпричинно се "пищови" на преминаващия санбернар. :mrgreen:

Нямам нищо против, нека Фиксера наистина да провери кой пише под два ника. Друг въпрос е, че твоята всезнающа главица така и не проумя, че от едно реално IP могат да пишат и петдесет различни човека, естествено под различни имена, просто щото така е направена мрежата им.
Нека да провери, даже ако може и по-бързичко да е. Аз не се и съмнявам, че след това ти като един доблестен пич ще ми се извиниш пред всички, че ме набеди толкова прибързано и по такъв примитивно-селяндурски начин, нали? Благодаря ти от сега. :)

Усещам нещо друго обаче - не ти се иска да приемеш мисълта, че хич не са единици хората, които дразниш. Друга тема е колко от тях си го казват и колко го премълчават, но надменното ти отношение винаги ще намира опоненти. Наистина, разбирам, че на 50 години тепърва да се превъзпитава човек, е обречена кауза, но това не те извинява.

Никъде в условията за ползване на този форум, а и на който и да е друг нормален, няма задължение за потребителите да пишат. Логично, нали? С други думи, на разбираем за теб език това означава, че всеки потребител сам решава дали ще пише ли или не, ако ще пише – кога и къде, или пък само ще чете.

А и нали сам каза, че не съм знаел откъде се хваща въдицата, значи ми остава да чета умотворенията на експерти (ех, нарочно забравих кавичките) като теб и да се уча. :D Нали си спомняш още преди какво ти казах – че не разбирам от риболов на сом и затова се радвам да чета коментарите ти по тази тема (Откри ли разликата с колегата coren? А очебийната разлика в стила? А другите разлики?). Както винаги, злобата замъглява трезвия поглед върху нещата...

Отново давам горния съвет – пиши си по темата и насочи спортната си агресия към сомовете. Впрочем, все за малки "лакътници" се говори напоследък, що така? Ама те едрите не извират, нали? :)

Предвид написаното от самия модератор в тази тема http://forum.nariba.com/viewtopic3684.html
се надявам, че той ще премери с един аршин за всички и ще изтрие обидно-заядливите недомислици на г-н Гоцов.
Аватар
EmilAlexov
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 1:28 pm

e

Мнение от EmilAlexov »

Ами ще ти бъда много благодарен ако ми изпратиш някоя от твоите "Малки тайни" на ЛС.Ще те помоля обаче да се съсредоточиш по темата"Улов на сом без влачене" че аз съм още в предучилищния подготвителен клас на учителя Коцев.Т.е. искам да хвана сом от брега защото обичам да съм здраво стъпил на земята,близо до шатрата и до личната сервитьорка.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”