Конци за Заргана

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
nikolco
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 366
Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:08 am
Местоположение: Добрич

Конци за Заргана

Мнение от nikolco »

Някои да е ползвал конците за Заргана на АЛБА ? Моля за мнения
Аватар
lefera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 233
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 5:32 pm
Местоположение: burgas

Мнение от lefera »

пълна греда са никакъв шанс на конци май нашиот зарган е по хитър иска мръвка
ПРОВИНЦИЯТА Е ТАМ КЪДЕТО НЯМА МОРЕ
Аватар
Mirkone
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 6:56 pm

Мнение от Mirkone »

ЩО НЕ ОТГОВОРИШ НА ЧОВЕКА,А СЕ БЪЗИКАШ
mirocomm
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 101
Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 5:21 pm

Мнение от mirocomm »

То по-добър отговор от това здраве му кажи :D
Аватар
Краси 7650
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:03 pm

Мнение от Краси 7650 »

аз , то4но конци не съм ползвал - имаше недостик на 4ервей тази есен - пробвах тотен и 4оропогащник - но нищо - без резултат , а рибата беше бол - приятел който посъветвах и той да пробва имаше 10 риби от 15 до 17 4аса и още толкова до мръкване на блатен - някой път кълве ,но ....
Красимир от Балчик
Аватар
lefera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 233
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 5:32 pm
Местоположение: burgas

Мнение от lefera »

да ви кажа сто пъти по добре е да мятате на емче като рибно черво, тънко филенце отколкото с тези конци. те са приложими там където има болук риба а нашите брегове не са толкова щедри
ПРОВИНЦИЯТА Е ТАМ КЪДЕТО НЯМА МОРЕ
nikolco
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 366
Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:08 am
Местоположение: Добрич

Мнение от nikolco »

аз пробвах с кука и без кука и имах 4 удара,но рибата не се закачи.
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

lefera написа:пълна греда са никакъв шанс на конци май нашиот зарган е по хитър иска мръвка
:smt038 то конци да бяха само...пробвано е какво ли не ... вкл. и воблери - успех има само с блеснички, ако може да се нарече успех 20 хвърляния в пасаж и една уловена (хем захапала-хем натралена). Пробвал съм и с туистър, но е доста трудно в морето да му придаваш точните движения ако си с пръчка от 3,60-3,90. Успех съм имал на филенце от риба - обаче тогава минавам на плувка - търся вариант за стръв жива рибка - и единственото, което си мисля е да си отглеждам в къщи в аквариум рибки с големина на Гупи, ама издържащи на солено. :lol: - проблема е и, че на плувка на морето при страничен вятър и течения, когато има други хора до теб - а ще има все повече - такъма ти ...тръгва настрани - "пречи" на съседа :evil: ... ако той е кьорав (уви ...болшинство са) 'фърля си човека отгоре ти и ти завлича линията ... о...пс...'фърля даже и нарочно , ако имаш уловена риба преди него.
В заключение ще кажа само, че не отричам конците тотално - само тези за които става дума - аз понякога слагам конец до червея(червен, син, кафяв - вълнен) - ако са ми стари и пада половината от тях при замятане... само, че съм го правил за бъзик на отворени новобранци ... а то взе, че тръгна добре - после повтарях многократно и на др. места така - имаше успехи все по-рядко защото зависеше от хоризонталната и вертикалната видимост на водата в морето. Тука ...Justy може да се изкаже за тия "параметри" на видимостта във водата по компетентно, но определено всичкия риболовен успех за море като нашето е заключен в тях.
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
nikolco
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 366
Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:08 am
Местоположение: Добрич

Мнение от nikolco »

и аз съм пробвал на филе и съм имал успех,е не е като червея но пак върши работа при липса на такъв.
Аватар
lefera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 233
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 5:32 pm
Местоположение: burgas

Мнение от lefera »

ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОБРО ОБЯСНЕНИЕ ДУРУМОВ. УЧЕНОТО СИ Е УЧЕНО. БИХ ИСКАЛ ДА ИЗКАЖА ЕДНА МОЯ ХИПОТЕЗА ОТНОСНО КОНЦИТЕ

ИЗВЕСТНО Е ЧЕ ВСИЧКИ ИЗКУСТВЕНИ ПРИМАМКИ СА ИМИТАЦИЯ НА НЯКАКЪВ ЕСТЕСТВЕН ВИД ПРЕДСТАВЛЯВАЩ ИНТЕРЕС НА ХИЩНИКА ЗА КОЙТО СА ПРЕДНАЗНАЧЕНИ
Е НАЙ ВЕРОЯТНО НЯКЪДЕ НО НЕ И У НАС ИМА НЕЩО КОЕТО ПРЕДСТАВЛЯВА ИНТЕРЕС ЗА ЗАРГАНА И ИМЕННО КОЦИТЕ - КОПРИНЕНИТЕ НАПОДОБЯВАТ ТОВА.

ОБАЧЕ Я ВИЖТЕ КАКВИ КРОКОДИЛИ ХВАЩА ДОК НА КАНАРИТЕ И ПО СРЕДИЗЕМНОМОРИЕТО - Е ТОВА ПЪК НЕМА СЕ ИЗЛЪЖЕ НИКОГА НА ЕДНО МИЗЕРНО ЧЕРЪВЧЕ ЛАПА САМО НА МРЪВКА

ОСВЕН ТОВА НАИСТИНА ЗАРГАНА Е ДОСТА ЛЮБОПИТЕН И НЕ ОТКАЗВА И ЛАМАРИНКИТЕ
ПРОВИНЦИЯТА Е ТАМ КЪДЕТО НЯМА МОРЕ
Аватар
Краси 7650
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:03 pm

Мнение от Краси 7650 »

незнам дали някой някой ще 4ете това , но съм виждал и тук такиви заргани- на СБА - ако не друго поне се накефих - аз не хварлях за заргана тогава , но пасажа удари на 7-8 4овкеа по няколко пъти :smt111
Красимир от Балчик
RIBOLOVECat
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Дек 27, 2006 10:48 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от RIBOLOVECat »

:lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Изкуствени примамки”