Първа кръв!

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Първа кръв!

Мнение от Troli Rapala »

Днес си спомних за моя първи,сом!Преди години,през октомври 2004г. отидох с жена ми на Пясъчник,да тролим за бяла!Преди седмица бях уловил,едничка на 12см.Магнум-КД-РедХед,случайно вадейки воблера за смяна.Влязохме и след 30минути,видях въдицата да се сгъва!Обирам аз,и докарвам неква дълга риба до лодката!Сомче,70санта!Като по филмите с дясната държа пръчката,а с лявата захващам за долната челюст кроткото бейби!Дигам го професионално във въздуха,и оно като изплюще почуствах емоционална и физическа болка!Сомето се гмурнаа,а рапалата се закачи между палеца и показалеца!Жено дай клещите,ма оууу!Тройка 10ка,ВМЦ има супер контра,вервайте на патило!Не излиза,а от кръв не се вижда нищо и боли.Накрая,също съм Рамбо,взех ножа и рязах 2-3минути месото между контрата и стъблото.И ей ме на,жив съм.Оцелях!Вече съм мъж!От тогава сом не съм изпускал,а пускал!Обърнах лодката към кулата и след 30минути,нов удар!......До утре!
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

така ли бе троли... :lol: :lol: :lol:

Изображение

или може би така :

Изображение


хахахахха....ама тая тройка е бая едричка :idea:

имам го и на видео...

Дорумов от морския ме снима лично... :lol: :lol: :lol: :lol:

Троли мене немое ме изненадаш...аз и за тва съм подготвен :idea:
Господ може всичко чада мой !
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от Troli Rapala »

Гледах го,но при теб изглежда по-болезнено!При мен беше от другата страна по-надолу.В вода не боли,но иначе болката е тъпа,неприятна :? .Втори път да няма! :D
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

при мен се стигна до хирургия....а там сам се оправих...след новокаина...докторката бе мноо сладка...ама нямаше сила завалия да я извади...и си я отрязах сам и си я извадих сам...тя ме изгледа втрещана...нея я питах само къде е безопасно да вадя...в коя посока имам в предвид за да не закача нерв или сухожилие...

:lol: :lol: :lol:

изписа ми антибиотик 7 дни и разни илачи...ами точно на другата вечер го смених с : ГРОЗДОМИЦИН

и ето ме...жив и здрав !

при мен ..баш на сгъвката на пръста...и вътре до край...

аре тарикатите...пак да им бъркат в устите...тва да им е за урок !!!
Последно промяна от отец Ми Го Нафърфорий на Съб Дек 23, 2006 1:03 am, променено общо 1 път.
Господ може всичко чада мой !
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от Troli Rapala »

Объркал съм!Куката на мойта рапала е №5!Нарочно не казвам модела,цвета и сантимите,защото ми е бияча!По нататък сигурно няма да издържа и ще кажа.Отвори една тема и за твоя първи!
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

не искам... :idea: нито за първия нито за последния...повече няма никой да чуе от мен кога къде и какво вадя... :idea: :idea: :idea:
Господ може всичко чада мой !
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от Troli Rapala »

Всъщност,този септември ми се заби друг модел в прасеца!Рязък удар,пръчката се огъва яко.Навивам без съпротива и за това мислех,че е хубавица бяла!Кога гледам,клен!Хващам и го стискам за врата.Оно кат се разбесне,го испущих.Много са лъзгави.Куката №5,се заби в прасеца,а рибока се мята.Сам се откачи и с мъка го добарах.Удрям го с чукчето на рапала по тиквата,не умирга копелето.Бесен го промуших с белия нож,от между хрилете през мозъка!Изкрещях доволно,мама ти да ...гадна,мръсна!Пак резах с ножа около контрата,но сега куката беше в плиткото.На следващия ден описах случая в магазина на Орозов.Знаят ме!Аз съм крейзи! :wink: :D
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

Троли...еее....го ТУКА видеото с палеца
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от Troli Rapala »

Супер филм сте направили! :D Две неща не ми станаха ясни!С какво срязохте куката,и с контрата как се оправихте? :shock: :?: :shock:
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

ало гайдите баш на Коледа филми за рибарските ужаси ще пускате...и това ми било попчи и клисарче...вампири ниедни... :lol:
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

ами както виждаш на филма...куката бе подготвена за хирургията още на вилата със клещи секачки....а в Свиленградска хирургия като влязах се оказа че няма с кво да резнат тая стоманка...и се наложи да ми донесе един приятел насред хир.зала едни секачки от тях...сестрата ги йодира...и аз резнах куката...после анестезия...и след това с кохери я хванах...попитах докторката за посока в която да я извадя...за да не засегна нерв или сухожилие и...я промуших...щом се показа тя я пое с друг кохер...и така я изнизахме...не сме рязали или връщали назад

вади се само напред....с промушване !

после инжекция тетанус....

5 дни на антибиотик...аз след първия го смених с верния такъв по рецептурник:

ГРОЗДОМИЦИН

:lol: :lol: :lol: :lol:
Господ може всичко чада мой !
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

batmilen написа:...вампири ниедни... :lol:
глей'сеа ...тва е само от завист

...ако не беше се покривал - на 3 пъти минавах през Бургас... и ти щеше да си имаш филмче :wink: друг е въпроса, че те е шубе в какъв сюжет ща "наместя" :lol: :lol: :lol: дърт мискинино !
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”