Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

Ей евала - най сетне в МОЛ рибарски магазин. Откога чакам такова нещо - докато жените обикалят за парцалки и други простотийки- да има и ние как да си прекараме времето интересно. Браво - похвално.
ПП.Относно CATANA -взимай и не се чуди имам две такива вече и са супер - размер 2500, инсталирал съм си ги на двата мача.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от dobria1 »

svilen_sa6kov написа:Ей евала - най сетне в МОЛ рибарски магазин. Откога чакам такова нещо - докато жените обикалят за парцалки и други простотийки- да има и ние как да си прекараме времето интересно. Браво - похвално.
ПП.Относно CATANA -взимай и не се чуди имам две такива вече и са супер - размер 2500, инсталирал съм си ги на двата мача.

Хубави макари са за парите си но САМО да не си левичар,аз съм такъв и на две вече им разказах играта докато разбера защо :wink: :wink: :wink:
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
Аватар
Mi7chell
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1645
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 8:26 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от Mi7chell »

dobria1 написа:
svilen_sa6kov написа:Ей евала - най сетне в МОЛ рибарски магазин. Откога чакам такова нещо - докато жените обикалят за парцалки и други простотийки- да има и ние как да си прекараме времето интересно. Браво - похвално.
ПП.Относно CATANA -взимай и не се чуди имам две такива вече и са супер - размер 2500, инсталирал съм си ги на двата мача.

Хубави макари са за парите си но САМО да не си левичар,аз съм такъв и на две вече им разказах играта докато разбера защо :wink: :wink: :wink:
И да си десничар същата работа,не издържат на спинигов риболов какъвто прилагаме ние,по 6-7 часа дневно....с 30 грамовите бомбарди и чепаретата с 50 грама олово.
Зарганолог
Аватар
godho
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 10:05 pm

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от godho »

Помагайте. Някой виждал ли е този кантар във Варна http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... ts_id=2823
NikiStoianov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Апр 03, 2008 11:03 am
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от NikiStoianov »

godho написа:Помагайте. Някой виждал ли е този кантар във Варна http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... ts_id=2823
Не съм го срещал никъде, но щом е от видракс може да провериш в този магазин - http://www.vidrax-fishing.com/firmvarna.html
Ако го нямат предполагам могат да ти го доставят.
Друг е въпроса че 100лв за кантар са си грешни пари ако ме питаш мен :)
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

Колеги искам да споделя добрите си впечатления от Магазинчето - Пуфин Про - това в блока на ул. Вяра над Бриголажа. Невероятно добре заредено магазинче, заредено само с качествени и стойностни неща на повече от перфектни цени. Собственика, които и продава в магазина е изключително любезен , компетентен и разбран човек- удоволствие е да пазариш от там. Магазинчето е заредено със стока за всички - фенове на мача - качествени пръчки, макари и невероятни англииски ваглери и слайдъри, за фидера - фидер моделите на корморан и добри пръчки - евтини и супер качествени хранилки от 10 грама и нагоре, както и евтини фидер глави за колчета по 6 лв от тия дето ги продават по 10 лв навсякъде. За шаранджиите също има кот си сакат.
Не правя раклама ами съм доволен клиент.
ПП.Що пък не и реклама да е - човека си го заслужава.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
darakchiev_77
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 6:35 am
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от darakchiev_77 »

Днес посетих маг. Ивс във Владиславово с едничката надежда да има макари на ТИCА и по специално модел GR Aries. Ами имаше го и сега се двоумя
между него и Catana на Shimano. Единствено цената на Ticata е малко по висока от очакваното - 70лв., при положение че в повечето ел. магазини е 65лв., а ето тук дори е 53,30 http://ribibg.com/shop/index.php?p=s_ge ... ubgroup=62
Аватар
Mi7chell
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1645
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 8:26 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от Mi7chell »

darakchiev_77 написа:Днес посетих маг. Ивс във Владиславово с едничката надежда да има макари на ТИCА и по специално модел GR Aries. Ами имаше го и сега се двоумя
между него и Catana на Shimano. Единствено цената на Ticata е малко по висока от очакваното - 70лв., при положение че в повечето ел. магазини е 65лв., а ето тук дори е 53,30 http://ribibg.com/shop/index.php?p=s_ge ... ubgroup=62
Не ти препоръчвам "катаното"
Зарганолог
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

berk0199 написа:Здрасти колеги може ли да ми кажете къде във Варна мога да си взема пръчката LINEAFFE TITAN мерси предварително
Мисията невъзможна. Никъде не съм виждал във Варна това което търсиш. Ама провери в Go Fish за всеки случай.
Успех .
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

darakchiev_77 написа:Днес посетих маг. Ивс във Владиславово с едничката надежда да има макари на ТИCА и по специално модел GR Aries. Ами имаше го и сега се двоумя
между него и Catana на Shimano. Единствено цената на Ticata е малко по висока от очакваното - 70лв., при положение че в повечето ел. магазини е 65лв., а ето тук дори е 53,30 http://ribibg.com/shop/index.php?p=s_ge ... ubgroup=62
За какво ще си копуваш макара- имам предвид за какъв риболов - ако е за риболов на леко/мач, боло и т.н./ според мен Катаната е по- добрия избор заради невероятно добрия си аванс. Ако си търсиш универсален боец, тоест ще го ползваш и за по - тежък риболов като фидер, дъно и т.н. вземи си Tica Aries 3000 -3500 заради червячната си предавка е по- добра при дънен риболов, по - мощна е. Цената и е перфектна поне можеш да я пипнеш и да си я огледаш за дефекти, а от онлайн магазин с доставката пак толкова ще ти излезе, но ще я видиш като си отвориш кутията и може да не останеш доволен от това което е преживяла по време на транспорта. Помисли коя избираш , но май ще ходиш до Ивчето за Тиката ми се струва :wink:
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
darakchiev_77
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 6:35 am
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от darakchiev_77 »

Макарата ще я ползвам за фидер и маи наистина ще взема Ticata имаше и размер 3500 на 71лв.
darakchiev_77
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 6:35 am
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от darakchiev_77 »

Между другото и този модел на Cormoran много ме изкушава понеже намалението е сериозно. http://ribibg.com/shop/index.php?p=s_ge ... ubgroup=63
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

Вземи си Тиката поне е с червячна предавка. Тоя Корморан най-вероятно го няма наличен, но сайта не е рефрешван и като си го поръчаш ще ти звъннат да ти кажат, че съжеляват но го нямат в наличност. :wink:
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

Колеги някои от Вас като е ходил по магазините, да е мяркал някъде daiwa sweepfire или daiwa crossfire???
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Къде във Варна мога да видя и да си купя???СПРАВОЧНИК

Мнение от svilen_sa6kov »

berk0199 написа:Колеги здавеите може ли да ми препоръчате пръчка за заргана-бомабрда до 75лв която да я има във Варна и да не е по дълга от 4м благодаря предварително
Виж в магазин ИВС на пазара във Владиславово, оня ден се докато търсихме подарък видях доста приятни болота на TRABUCO, които ще ти свършат работа, поне така си мисля, защото изобщо не ловя на морето. В това магазинче ще си харесаш нещо, защото е повече от добре заредено, а и собственичката е супер наясно с нещата и ще ти помогне с каквото може.
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”