Добра ли е марката макари EUROHOLD за риболов на шаран?

Модератор: sapuna

Аватар
камен
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1115
Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 4:12 pm
Местоположение: ВАРНА
Обратна връзка:

Мнение от камен »

Относно марката ЕUROHOLD видях ,че са пуснали нов модел,който ми иглежда много добре Изображение
добрите момчета отиват в рая ,а аз сигурно за РИБА
Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

Мнение от ribarq »

вече си порачах EUROHOLD - HTR 860 и прати 3,60 3lb на Видракс. стойка Rod Pod PODIUM XRS за 3 вадици ето и харектеристиката на стойката.................................................................................. Дължина max: 195 см
Дължина min: 82 см
Височина max: 135 см
Височина min: 84 см
Калъф - десен Forest
Тегло - 4,410 кг
Сигнализатори също на Видракс : изглеждат ми надеждни : Мисля че добра комбинацията !!! :D
Последно промяна от ribarq на Пон Мар 05, 2007 10:31 pm, променено общо 1 път.
Аватар
ceno cenov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Вто Юни 27, 2006 9:31 am

Мнение от ceno cenov »

Само да намериш и подходящ шаран за таз лебедка :lol:
Аватар
kosatkata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Пет Яну 12, 2007 5:03 pm
Местоположение: търговище

Мнение от kosatkata »

За макарите съм сигурен че не си сбъркал.Аз ползвам стингери от две години а имам познати и с хънтъри и нито аз нито те са имали проблеми с макарите макар че ки експлоатираме здраво.
Аватар
ivaylo1959
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:38 am
Местоположение: Germany, град "Senftenberg"

Мнение от ivaylo1959 »

Здрасти на всички! Пиша по повод помeстeната снимка от КАМEН Аз лично търсих на нeмския пазар "EURОHOLD" фирма - НЯМА ТАКАВА!!!
Но за вашe успокоeниe на база снимката на КАМEН, установих слeдното: Фирмата "EURОHOLD" e нeмската фирма "SPRO"!!! Нова фирма, от година-двe пробива в момeнта пазара, бори сe за ДОБРО КАЧEСТВО, мойтe шарански пръчки са точно на "SPRO"!!!
Явно тази фирма "Eврохолд" e дъщeрна (отбиванe на данъци към ФРГ) и затова сe различава от фирмата майка!
Откъдe съдя, ами eто Ви малкият брат на БГ -"Eврохолд" SECTOR SLC 8000", това e "SPRO - Super Long Cast 460"
ЛИНК:http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... otohosting
Цялата история я открих във "eBay" - Интeрнeт - БИТАКА! Eто ви и линк:
ЛИНК:http://cgi.ebay.de/SPRO-SUPER-LONG-CAST ... dZViewItem
Прави впeчатлeниe, чe в БГ сe прeдлага рeзeрвна алуминиeва шпула, докато в ФРГ , e само оргиналната, като допълнитeлна можe да сe купи, нямам обачe инфо на каква цeна !!! Ако приeмeм, чe алуминиeвата шпула e eдна трeта от цeната на макарата, цeната от 100,-лв за БГ e ОК!
В риб. магазин в града къдeто живeя питах за цeната на НEМСКИЯ ВАРИАНТ НА МАКАРАТА - казаха ми 75,- eвро бeз рeзeрвна шпула!
Това e от мeн! Поздрави!
Последно промяна от ivaylo1959 на Съб Мар 17, 2007 7:51 pm, променено общо 1 път.
Защо ловиш риба с МРEЖИ бe КОПEЛE?
Изображение
Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

Мнение от ribarq »

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
kameti
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Сря Дек 27, 2006 2:29 pm
Местоположение: Исперих

ре

Мнение от kameti »

Жоро Арк написа:
Пуснато на: Пет Мар 02, 2007 09:53 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Тая макара я има още от миналата година и е копие на Окумата, като такива копия имат и модела на Серт, а и на Граувел. Всички са спестили по нещо,но от всичките мога да кажа, че тази на Еврохолд е най-дървената. Дръжката е на винтче като тези за риболов на плувка, шпулата е от някакъв много гаден материал, Като баланс също е отвратителна. Вътре не съм я отварял, но предполагам, че щом са спестили от видните неща, то и вътре не е на добре работата. За мен НЕ ЗАСЛУЖАВА НИТО ЕДИН ЛЕВ ОТ ЦЕНАТА СИ!

Напълно съм съгласен.
Аватар
ivaylo1959
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:38 am
Местоположение: Germany, град "Senftenberg"

Мнение от ivaylo1959 »

Цитат от kameti
Тая макара я има още от миналата година и е копие на Окумата, като такива копия имат и модела на Серт, а и на Граувел. Всички са спестили по нещо,но от всичките мога да кажа, че тази на Еврохолд е най-дървената. Дръжката е на винтче като тези за риболов на плувка, шпулата е от някакъв много гаден материал, Като баланс също е отвратителна. Вътре не съм я отварял, но предполагам, че щом са спестили от видните неща, то и вътре не е на добре работата. За мен НЕ ЗАСЛУЖАВА НИТО ЕДИН ЛЕВ ОТ ЦЕНАТА СИ!
Съжалявам колeги, значи ИНФОРМАЦИЯТА ми e грeшна! Аз си мислeх при сравнeниeто на двeтe снимки, чe e ВЪЗМОЖНО макарата да e на фирмата "SPRO", но при положeниe, чe вeчe има и от други фирми ТАКАВА ИМИТАЦИЯ... значи работата ЗАГРУБЯВА!
Съжалявам за ГРEШНАТА ИНФОРМАЦИЯ! Поздрав на всички!
Защо ловиш риба с МРEЖИ бe КОПEЛE?
Изображение
Аватар
AMUR4ETO
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 187
Регистриран на: Чет Мар 02, 2006 8:17 pm
Местоположение: TARGOVISHTE

Мнение от AMUR4ETO »

тука мисля ,че си с грешка доколкото знам не е немска фирма и не са от една две години на пазара. :roll:
kameti
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Сря Дек 27, 2006 2:29 pm
Местоположение: Исперих

ре

Мнение от kameti »

Унгарска е фирмата и се казва така след сливането на силстар и евростар
Аватар
AMUR4ETO
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 187
Регистриран на: Чет Мар 02, 2006 8:17 pm
Местоположение: TARGOVISHTE

Мнение от AMUR4ETO »

а от скоро не съм много сигорен ги закупи рапала.
alexg

Мнение от alexg »

EURОHOLD са унгарски! Моето мнение е, че пръчките са им добри цена-качество, за макарите нямам впечатление...
Аватар
dimitar_
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1603
Регистриран на: Чет Дек 07, 2006 7:58 pm
Местоположение: Razgrad

Мнение от dimitar_ »

"Цъкнете" на една от снимките ми от галерията и ще видите с какво съм извадил амура... , наистина EUROHOLD-а се държа перфектно !
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

alexg написа:EURОHOLD са унгарски! Моето мнение е, че пръчките са им добри цена-качество, за макарите нямам впечатление...
Адрес:
1116 Budapest,sopron ut 60
tel.: 00361 206 0702 ; fax: 00361 206 0703
e-mail: hold@eurohold.hu

Последната макара с тази марка си купих преди около две седмици.Eurohold HR 260.До сега карах с 240,но реших да си взема и малко по-голяма.За цената си от 26-27лв е просто невероятна.Обурудвал съм ги на тояги 270см,100-250гр акция,двуколенни / на GLOBE/ и до сега риба не ми се е опирала. :arrow: СНИМКА ТУК

Enjoy fishing with EUROHOLD!!!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
doko
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 9:38 pm
Местоположение: В. Търново

Мнение от doko »

камен написа:Относно марката ЕUROHOLD видях ,че са пуснали нов модел,който ми иглежда много добре Изображение
По добре дай още 20 лева и си вземи Окума отколкото тази макара :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мирни риби”