Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Модератор: bobopeli

toyo1

Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от toyo1 »

Здравеите колеги ,днеска се върнах от двудневно гостуване на мои приятел от Видин (много запален БУЧКАДЖИЯ :wink: кльонкаджия) които скоро се пусна по Дунава САМ от Германия до Бг.С пристигането си си метнах багажа в хотела и за по-малко от 30мин. бяхме заредили лодката и запалили двигателя да подгрее .Риболова беше на кльонк с попово прасе + силиконов октопод над неиго а такъма .......въженце (като за простор от тънките и 50см. върбова клонка на която се увива и отчита кълването :?: :?: :?: ) за две пускания по реката ТОИ хвана два сома единия от които около 6кг а другия около 2 кг които го пусна обранто :idea: Аз през това време хвърлях със спинер 40гр и хванах распер към кило .На другата сутрин ставане в 5:30 кафе и в седем без нещо го оставих на брега където беше захранвал с царевица да лови на дъно а аз и един местен продължих с лодката за да влача (въпреки че ме гледаше СТРАННО меснтия ГИД ) на 20тата мин ми згъна на СЛИВЪР и започна тресенето но до лодката се откачи към 4кг сомче :?: Местния започна да търка очи но като му казах цената на броика (воблер) се отказа от тоя риболов :wink: Направих два тегела още без резултат и се започна едно хвърляне на клатушка .....на 100 и някое си хвърляне ми згъна силно и започнах да я водя към лодката но пред лодката щуката започна да скача над водата и скъса 0,16 плетено (без повод че ме мързеше) от там последва обяд на брега при дънарките (имаше шаран към кило и скобар ) и влизане с лодката за кльонкане :wink: до 21:00 хвана общо 6 сомчета около 2кг и 3кг и ги ПУСНА ВСИЧКИТЕ :?: :?: :?: после се върнахме и събрахме дънарките (така ги е кръстил) ПОЧИСТИХМЕ ВСИЧКИ БОКЛУЦИ в един чувал и се прибрахме уморени и доволни на понтона където ни чакаше приготвено сомчето и салатата с бирите и ракията .Всичко е снимано но НЯМА КАЧВАНЕ ПРЕЗ МОЯ ПРОФИЛ а има какво да се види :idea: Чао и успех
Аватар
qno_zloo
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2553
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 2:38 pm
Местоположение: София- Мариан Лозев
Обратна връзка:

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от qno_zloo »

Метни ги в www.snimka.bg
toyo1

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от toyo1 »

Качих снимките в snimka.bg профил на toyo1 албум РИБАРСКИ :idea:
Andrey_76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 488
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 5:03 am
Местоположение: ТРОЯН
Обратна връзка:

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от Andrey_76 »

Аз не ги открих , ама карай ще си ги предствям :lol: .
Кажи на някой,че има 300 милиарда звезди във Вселената и той ще ти повярва.Кажи му ,обаче че пейката е с неизсъхнала боя и той ще я пипне,за да се убеди,че е така.
Аватар
spookymiro
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 363
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 2:22 pm
Местоположение: София

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от spookymiro »

Това би трябвало да са част от снимките:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
toyo1

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от toyo1 »

Andrey_76 написа:Аз не ги открих , ама карай ще си ги предствям :lol: .
Колега как е кадемлииския тримаран от Искъра? :wink:
Andrey_76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 488
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 5:03 am
Местоположение: ТРОЯН
Обратна връзка:

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от Andrey_76 »

toyo1 написа:
Andrey_76 написа:Аз не ги открих , ама карай ще си ги предствям :lol: .
Колега как е кадемлииския тримаран от Искъра? :wink:
За жалост тримарана е на колегата :D . Продължава да е кадемлийски. Един път съм бил на него,на жребеца. Резултата е измъкната лопатка на рапалката. :?
Кажи на някой,че има 300 милиарда звезди във Вселената и той ще ти повярва.Кажи му ,обаче че пейката е с неизсъхнала боя и той ще я пипне,за да се убеди,че е така.
toyo1

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от toyo1 »

На снимките е Човека които се пусна по р.Дунава сам от Германия до Бг-Видин 1470км за две седмици БЕЗ ДА ЗНАЕ ЕЗИК :idea: Детската му мечта
emil petkov
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Май 21, 2005 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от emil petkov »

Колега аз до сега доста пъти съм влачил по Дунава, но без успех. Би ли обяснил как вие влачихте по течението или срещу, или може би нещо по различно. Благодаря предварително.
НА СЛУКА!
toyo1

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от toyo1 »

emil petkov написа:Колега аз до сега доста пъти съм влачил по Дунава, но без успех. Би ли обяснил как вие влачихте по течението или срещу, или може би нещо по различно. Благодаря предварително.
Колега влачех срешу течението на минимални обороти на мотора (така че лодката едвам се движи :idea: даже се налагаше на места с по-силно течение да давам леко гас)Трябва да си с чувствителни въдици за да раегираш като се закачат водорасли и др. Влачи там където има прагове или острови и задължително слагаи повод че щуките ......Чао и успех.
cronos39
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 268
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 8:57 pm

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от cronos39 »

Как се казва колегата известен бучкар от Видин.Виждам че се е появил по добар от мен
toyo1

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от toyo1 »

cronos39 написа:Как се казва колегата известен бучкар от Видин.Виждам че се е появил по добар от мен
Колегата маи само ти не го познаваш ?:wink: На снимките го има :idea: Колко човека от Видин се пуснаха от Германия до Бг ?
Аватар
тони котев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Май 17, 2010 10:10 am

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от тони котев »

:D .
cronos39
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 268
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 8:57 pm

Re: Инфо за р.Дунава от 8.9.10

Мнение от cronos39 »

Немога да се сета,от 12 год не сам в Бг позабравил сам ги ,а пък има и млади които не познавам.Ако можеш помогни ми да се сета аз щети кажа наи хубавите места за бучка.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”