Тролинг по Дунав

Модератор: bobopeli

VGS
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 4:09 pm
Местоположение: Wildau

Re: Любимия воблер!

Мнение от VGS »

Темата доста се разводни, направих веднъж забележка и никой не си взе поука. След което си изтрих мнението.(май трябва да стана по-лош :twisted: :wink: )
Оставил съм е да си върви за да видим дали някой ще се усети , че вече не пишем по конкретна тема, а стана ала-бала(кой кв'от го боли).
Поне след седмица ще мога да поразчистя, което дано да не прозвучи - дай сега да си долафим за кв'от ни е кеф и да доомажем темичката.
Аватар
petro_op
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 8:52 am
Местоположение: sofia

Re: Любимия воблер!

Мнение от petro_op »

ULDO1 написа:Е да малко се обезличи темата ама ако толкова строго се придържаме към нея,всеки ще изтипоса по една снимка на воблер и ще пита,"някой ако е ползвал този воблер да сподели" :) А дали някой ще се отзове....,едва ли!
ПП: Всеки пост, дори и непряко свързан с темата носи инфо
Те това е вярно :drinkers:
Колега не виждам нищо лошо в задаването на въпрос по темата. Все пак това е идеята на всеки един форум по света - обмяна на опит, мнения и т.н.

Още повече ето какво съм казал по-назад в същата тема :
petro_op написа:Е то точно това е работата и аз се уча, пък и както знаем know-how никой не дава :D

От брега ясно 15 -тина години маам от брега и що годе се ориентирах, щом и риба хващам, но тук е друго - опита е друг.

Вече че ти нямаш какво да кажеш или не искаш да кажеш си е твое право, а и на мен хич не ми дреме дали искаш или не искаш ...

По твоята логика дай да направим един раздел само и всеки да пише каквото иска , ми за кво са тези теми бе колега ?

Нищо лично ама хич не съм съгласен.
Последно промяна от petro_op на Пет Ное 05, 2010 5:40 pm, променено общо 1 път.
VGS
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 4:09 pm
Местоположение: Wildau

Re: Любимия воблер!

Мнение от VGS »

Тези теми са за това, че да може човек да се ориентира теметично, а не примерно интересувам се от воблери и искам да погледна колегите кои смятат за свой любим и вместо това в темата 2-3 страници да чета за течението, как и кога се троли и прочие, и то по Дунав , след като вече има точно такава тема.
Никой не торича, че в мненията няма полезна информация, но просто мястото не им е точно в тази тема.
ULDO1
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 3:04 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от ULDO1 »

=====================
Последно промяна от ULDO1 на Вто Ное 09, 2010 5:42 pm, променено общо 1 път.
Аватар
petro_op
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 8:52 am
Местоположение: sofia

Re: Любимия воблер!

Мнение от petro_op »

ULDO1 написа:
Вече че ти нямаш какво да кажеш или не искаш да кажеш си е твое право, а и на мен хич не ми дреме дали искаш или не искаш ...

По твоята логика дай да направим един раздел само и всеки да пише каквото иска , ми за кво са тези теми бе колега ?

Нищо лично ама хич не съм съгласен.
Колега много лично скочи бе що така :roll: ,явно не си ме разбрал правилно.Мисълта ми беше че темата е "любимия воблер" а пък ти се върни назад и кажи колко хора са си показали тяхните любими,и ти включително.Критикуваш а не приемаш критика.Както виждаш съм се опитал да ти отговоря на някои питания и хич не ме е страх че ще хванеш моята риба :D :D .Ако си се почувствал обиден моля за моето извинение.Поздрави :drinkers: :roll:
:D Писах "нищо лично".

За любимите воблери - ами нямам такъв, нали и това писах влача от 6 месеца и съм новак в този спорт - trolling :)

Правя си лични проучвания и си купувам примамки, част от които публикувам с простото убеждение, че това би било полезно на някой - даже и благодарности на лични получих.

Темата за "моята риба" колега е коментирана отдавна, отдааавна и не е актуална. Твоята риба си е твоя и не ти я искам, а моите риби ги пускам - обичам телешко :D ама не кълве на trolling :D\
Наслука !
ULDO1
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 3:04 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от ULDO1 »

======================
Последно промяна от ULDO1 на Вто Ное 09, 2010 5:42 pm, променено общо 1 път.
ULDO1
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 3:04 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от ULDO1 »

======================
Последно промяна от ULDO1 на Вто Ное 09, 2010 5:43 pm, променено общо 1 път.
ULDO1
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 3:04 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от ULDO1 »

======================
Последно промяна от ULDO1 на Вто Ное 09, 2010 5:40 pm, променено общо 1 път.
ULDO1
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 3:04 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от ULDO1 »

=======================
Последно промяна от ULDO1 на Вто Ное 09, 2010 5:40 pm, променено общо 1 път.
toyo1

Re: Любимия воблер!

Мнение от toyo1 »

горан написа:toyo1, с какво ги боядисваш. С лака за нокти на жена ми дали ще се получи.Имам един Тейл денсър, който ми е първият закупен воблер /не му помня абревиатурата на цвета понеже е от преди поне 5-6 години, но е нещо като светло кафяво със зелено, с оранжев корем/ и е супер неуловист, смятам да го направя бияч :D
Жена ми ги купува (по поръчка) от наи ефтините :wink: има перла във всички цветове ЗА НОКТИ
ULDO1
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 3:04 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от ULDO1 »

==============
Последно промяна от ULDO1 на Сря Ное 10, 2010 10:42 pm, променено общо 1 път.
ULDO1
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 3:04 pm

Re: Любимия воблер!

Мнение от ULDO1 »

================
Последно промяна от ULDO1 на Сря Ное 17, 2010 6:54 pm, променено общо 1 път.
toyo1

Re: Любимия воблер!

Мнение от toyo1 »

sampo написа:Зрението на водолазите и гмуркачите е различно от това на рибите, дори и начина им на размножаване :roll:
И на СИЛИКОНЧЕ се ЛОВЯТ ВСИЧКИТЕ :lol:
Аватар
val
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 737
Регистриран на: Пет Ное 17, 2006 9:16 pm
Местоположение: stara zagora
Обратна връзка:

Re: Любимия воблер!

Мнение от val »

Нека Ви попитам, колко от вас са ходили на нощен спининг риболов? Ако не сте го правили, никога не е късно. Усещането е страхотно. Това е да ловиш с завързани очи. Никаква светлина. Работиш на усет, ти примамката и хищника. Пробвайте и тогава ще усетите как реагира противника на цветовете.
toyo1

Re: Любимия воблер!

Мнение от toyo1 »

val написа:Нека Ви попитам, колко от вас са ходили на нощен спининг риболов? Ако не сте го правили, никога не е късно. Усещането е страхотно. Това е да ловиш с завързани очи. Никаква светлина. Работиш на усет, ти примамката и хищника. Пробвайте и тогава ще усетите как реагира противника на цветовете.
Колега лятото обекновенно влизам към 19 и излизам след 12 като на всички въдици имам светещи ампули (като влача) имам и сомове и бяли но не ми се спори за цветовете .
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”