Видове кльонкове

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

С педегрипали не се занимаваме Изображение а ти,какъвто и ник да си сложиш,все си същия миндил ИзображениеИзображениеИзображение
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
САМО Я ГИ ЛОВИМ
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 7:59 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от САМО Я ГИ ЛОВИМ »

Кроки ако визираш мен като ник защото съм нов няма да ти се сърдя,но нямам нищо общо с нито един човек до сега дето е писал в този сайт давам ти думата си,изобщо не мисля за в бъдеще да се заяждам с някой от тази секция нито имам допирни точки за да го правя,иначе за шега- да културно и когато темата го позволява,насочи вниманието си в друга посока не съм враг свой съм свали оръжието да си сваля ръцете,разбрахме се нали?
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

САМО Я ГИ ЛОВИМ написа:Кроки ако визираш мен като ник защото съм нов няма да ти се сърдя,но нямам нищо общо с нито един човек до сега дето е писал в този сайт давам ти думата си,изобщо не мисля за в бъдеще да се заяждам с някой от тази секция нито имам допирни точки за да го правя,иначе за шега- да културно и когато темата го позволява,насочи вниманието си в друга посока не съм враг свой съм свали оръжието да си сваля ръцете,разбрахме се нали?
Йес,щом е така,няма проблем,ама не споменавай за Мага че ми е черен.Таман е с Банн и хоп,появяваш се ти,веднага си помислих че е пак ония.Щом е така,кефи се,и да си говорим за сомове и кльонкове Изображение Тамън преди час си поръчах един кльонк на Калин,ама го накарах да го направи по друг начин,да пробвам де,дали ще красив,не е важно,пробата е важна и резултатите Изображение
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
САМО Я ГИ ЛОВИМ
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 7:59 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от САМО Я ГИ ЛОВИМ »

не съм аз този твой идол давам ти думата си,е някой казват че и аз съм чешит но в друга насока :D никой не познавам от сомаджийското братство може би само Емо -83 съм го виждал и още един човек който пак се казва Емил кара бяла форд фиеста софиянец е нисък набит симпатяга с него бях на Искъра преди 2 години на устието после дойде Пламен Панталев с един бял пасат с едно високо момче с татуировки май Асен се казваше,нарочно ти ги пиша тези неща ако познаваш някой от тези хора изброените значи не си измислям,прохождам още колега това е истината с този риболов съм зле та зле то си трябва инат и ходене,иска ми се да им натрия муцуните на тия в квартала зевзеците но кога ли ще е :D
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

Ами, и аз съм сравнително нов с кльонка,ама поне още на десетия ден след като си кухих,си извадих първата риба ИзображениеИзображениеИзображениеПосле имаше едно тропане и нищо,докато не извадих няколко риби и така.Като не знаеш,намираш си комбина и ходите,няма нищо страшно да помолиш някой да ходите заедно.Тези хора които визираш,може и да съм ги виждал по биваците,но не ги познавам.Иначе,бих се запознал с тях,нали и те са хора,какво като са майстори с кльонка,аз пък може да съм майстор в друго и така.Пожелавам ти успех и няма да се отказваш,ще дойде момента в който и ти ще си качиш пагони,вервай ми ИзображениеИзображениеИзображение
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
САМО Я ГИ ЛОВИМ
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 7:59 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от САМО Я ГИ ЛОВИМ »

забравих да ти кажа познавам Мъро и Иван не знам дали имат прякори но не съм ги виждал от много години,ходихме с тях един път на Овчарица за шаран а Иван имаше 220 воблера си носеше в един куфар...те са сомаджий от години,айде айде нови сте...още нямах интернет в нас четях за вас,май ще ходя сам да ти кажа другите са несериозни искат конфорт и да се напият,обурудването ми е скромнно за сега но не ме плаши нищо каквото такова.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

Обади се,нямам нищо против да те взимам,не ми пречи,стига да имаш желание и да сме свободни в едни и същи дни.Е,аз нямам шефове и сам съм си шеф,така че ако не съм много ангажиран,пречки няма да зарежа дреболийте ида хукна.Луд човек умора няма,нали знаеш :lol: :lol: :lol: Що се отнася до такъма,и аз съм бил така някога,обаче ми писна да се мъча с разни допотопни такъме и от години вече,отделям пари и си купувам квалитетни неща,просто искам да ми е гот като ловя и да не мисля за такъмите,дали няма да ми направят проблем.Абе,кво ти пука,каквото имаш - имаш :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Jechev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1968
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 1:36 pm
Местоположение: София

Re: Видове кльонкове

Мнение от Jechev »

Ребята, давайте жить дружно! :heart:
....просто напомням... 8)
Ако цял живот се взираш в едно лайно, то цял живот ще ти мирише!
Джоко Росич

Алкохола не решава проблемите....млякото също.
Изображение
Diman
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1135
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 3:12 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от Diman »

Jechev написа:Ребята, давайте жить дружно! :heart:
....просто напомням... 8)
Jechev, не се мори, струва ми се безсмислено:idea: Това никога няма да стане. Гониме хора, които показват сомове и кльонки, обвинявайки ги, че кльонките са им малки, или поне с малки дръжки. Първо се подразнихме, че са хора със самочувствие- грешка! Тръгнахме с лошо и ни отговориха ехидно- и с право! Пишем от толкова висок пиедестал, че не успяваме да се погледнем отдолу и да установим, че отдавна сме се.....нали!
Пишещите във форума разчитат на равнопоставеност- няма я! Личното им достойнство не можеш да отнемеш, можеш само да ги изгониш- слабост!. Намери начин те да останат. Добрият модератор е широко скроен човек, а не дебил демонстриращ дадената му власт. Тук има хора с много странно и често неразбираемо "чувство за хумор", които остават (защо ли) незабелязани от зоркото око на модераторите.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

Димане,тия камъни в мойта градина лиса,ако искаш,да взема да се махна а ??? Дай да се върнем на зад и да видим,кой-какво е споделил във форума от времето когато се е регистрирал и тогава да съдим кой заслужава да е тук и кой не :idea: :idea: :idea: Много си ми интересен,ако искаш да ти показвам кльонкове,закупени от хората които ги правят,нямаш проблем.Аха,разбрах те,искаш и сомовете дето съм хванал да ги показвам,е ако искам ще ги показвам,но никога не съм обиждал хората и не съм казвал че съм номер едно в този риболов.Така че,вместо да остроумничиш,вземи се замисли,ти какво си показал и защо едни остават а сруги - НЕ.
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от Emo-83 »

Ето един кльонк с права пета.Такива често използват руснаците и Варналии по Дунав.
Изображение
По въпроса на колегата Само я ги ловим за черния пасат....беше мой.Сега го кара друг колега сомаджия.
По въпроса за модератора.Според мен Барута е най-добрия и безпристрастен такъв.Не сме се виждали никога.Нямаме разменени реплики на живо.Трил е мои постове.Отправял ми е предупреждения и винаги е бил прав.Освен това е риболовец с риби,който не говори глупости.Никога не съм му правил Роберто Кавали,не го правя и сега....казвам моята истина.
А ти Димане послушай Любо.Отвори всички теми и ми покажи 5 поста на Мага в които той говори,разказва или учи някой на риболов.Всичко е ехидно,подигравателно и гадно неуважително не към мен,а към всички колеги.
Ако искаш да ми кажеш,че Мага е велик със 10-те си уловени риби......няма да те разбера.За мен той си остава комплексиран наглец и лъжец.
За теб няма какво да говоря.Заемаш страна с пост за всички,които ме мразят.Няма лошо,човек не може да се хареса на целия свят.Но ти не си честен в омразата си.Казвал съм ти всичко,което зная....дори на лични съм ти го обяснявал.Но не мога да не ти противореча,когато пишеш пълни глупости за риболова на сом.Това ми чувство не е лично отношение.Няма общо факта,че нямаш уловена риба с кльон.....просто подвеждаш колегите с измислици и фантазии за риболова.
Съжалявам,че темата се превърна в искрено и лично.Но не си честен.Замъглен си до такава степен,че дори не четеш свързаното с риболова.
За мен......Обичам и уважам колеги,които нямат дори един сом.За моя радост след запознаството ни рядко остават без риба.......уловена благодарение на тяхните усилия,знания и умения.
Ето ти двама приятели,които тази година ме победиха,без да имат риба преди това.
Пламен Твърдишкия.
Изображение
И Никаро от Балчик.
Изображение
Така,че не недей да плачеш толкова много за успехите и лошотията на Маги фикс-малки тайни. :wink:
И за да разбереш,че не съм самовлюбен тип ще пусна един линк със сомове уловени от мен и мои приятели......без които съм нищо.Те са ми много поценни от уловените риби.
http://www.youtube.com/watch?v=jnG_7YsMIp0&NR=1
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от krokibg »

dancho77 написа:Скоро ме запалиха по този уникален риболов-Васко Левски даже му купих лодката,направихме с нея и ена монтана но :finga: .Тепърва се оборудвам,много редовно ви следя по форумите и сте ми от полза в оборудването.някой от вас може ли да ми обясни ако знае къде се намира човека който прави кльонкове,някъде срещу 66у-ще на ул.Любляна(сф)Благодаря предварително,и дано се видим някъде някога.Желая ви успехи,и по големи сомета :wink:

Няма как да не се видим,щом обикаляме по язовирите.Кайто и да видиш от хората тук,винаги ще ти помогне,зали със стръв дали с друго,но уважението човек трябва да си го заслужи.Димане,дръж се за Мага,ще те направи сомаджия,всичко ще ти каже,само и само да се опита да е на ниво.Няма лошо,дано да е такъв учител,какъвто сомаджия се изкара :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
batlar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 7:25 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Видове кльонкове

Мнение от batlar »

имам едно въпросче :)
какъв трябва да е ъгъла на петата спрямо дръжката
благодаря предварително :)
Рибата е като жената,дава когато си поиска и на който си иска !!!

http://www.eeautoservice.com/
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Видове кльонкове

Мнение от Franko »

Като изправиш кльонка ,петата трябва да бяга на 7-11см от задната страна на дръжката.
Дано се сещаш ,какво ти казвам.Пускаш един отвес от задния край на дръжката и мериш разстоянието до петата ,то е 7-11см.
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Видове кльонкове

Мнение от Emo-83 »

Franko написа:Като изправиш кльонка ,петата трябва да бяга на 7-11см от задната страна на дръжката.
Дано се сещаш ,какво ти казвам.Пускаш един отвес от задния край на дръжката и мериш разстоянието до петата ,то е 7-11см.
С това не съм абсолютно съгласен,но всеки си има виждания.По-добре ми звучи 5см.При 10 трябва да си кривиш китката за да регулираш ъгъла.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”