Симпатични писалки

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
pi4a94
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Вто Юни 19, 2007 7:40 pm
Местоположение: София,България

Симпатични писалки

Мнение от pi4a94 »

Здравейте,
да споделя какъв излет сътворихме в събота.
За мен излета започна с возене в градския транспорт с багажа... :) Едни щяха да се позбият ама...ежедневие.Благополучно слезнах на уговореното място.След пътуване по пътищата на родината пристигнахме.
Последва подготовка на такъмите.Контролна снимка на реката.
Изображение
Лових с плетеняк.След едно хвърляне имах адската брада...за което обвиних макарата си (риоби заубер) загубих няколко метра ама :? След това проблемите се намалиха като мокрех шпулата с влакното според мен действа.Минахме на другия бряг на реката и сложих МХ48.Моят приятел Венци имаше 2 кълванета казах си къде бъркам?Подадох срещу течението и с водене:туич с паузи последва удър и отви разхлабения ми аванс понечих да го затегна,успях до някаква степен и направих генерална грешка върха на пръчката го сложих надолу... и рибата влезе между водораслите и линията олекна..Малко ме хвана яд,но моя грешка беше.След това Венци се разписа:
Изображение

Симпатична рибка,която бе пусната почни на мига.Готиното беше че рибите бяха горе долу активни и беше забавно.
Още една

Изображение

Тук дойде един местен и поиска да хване на Венци рибата,но той беше я хванал вече.
Изображение

Изображение

Малко по-надолу наш Венци пак извади на неговите воблерчета.
Изображение
Тази беше по хубава от предишните.
Изображение
След моето упорство успях да прилъжа една като първата на Венци
Изображение
Видях даже и атаката...Воблера е Страйк про 5.5см.Много държах снимката да се вижда мартеницата това ми е първо щуче на див водоем и най-ранно хваната риба.След операция с кохера мъника беше освободен и отплува бързо бързо.
Още малко похвърляхме и време беше да си ходим.
Обмислям тази дестинация да я посетя пак.

ПОЗДРАВИ :!:
fishingmania
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 496
Регистриран на: Съб Апр 05, 2008 6:29 pm
Местоположение: София/град

Re: Симпатични писалки

Мнение от fishingmania »

Ей Саше чудно си го написал и много оригинално заглавие.Само да отбележа ,че бащата улови 4 маломерни на aglia long с холограмно(червено) листо както и още 3 удара ,като аз предполагам че първите ми 2 удара бяха от още спящите кефали които едвам едвам се впускаха и бутаха воблера,но не успяха да се закачат .Получи се супер излет с готини хора . Скоро пак ще направиме такъв ,когато са активни и кефалите и тогава ще бъде още по-яко ... :D :D
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Симпатични писалки

Мнение от Павел Иванов »

Бравус ! Там преди време излизаха много прилични рибета ама тия къде ряката е техна майката им ... Нищо де , като гледам популацията се е задържала :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
joroNH
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2077
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 6:06 pm
Местоположение: София

Re: Симпатични писалки

Мнение от joroNH »

:smt023
Никога на колене пред когото и да е.
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: Симпатични писалки

Мнение от pepi555 »

а къде е бил излета? :D
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Симпатични писалки

Мнение от Павел Иванов »

На рЯката :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
каридата
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5067
Регистриран на: Чет Ное 30, 2006 5:06 pm
Местоположение: Бургас

Re: Симпатични писалки

Мнение от каридата »

Браво младежи,и самоделките работят гледам.
Ходене му е майката.
Хендмейдър

paranorm:
''ей тва е.. сигурно по бургаско на тва занимание вече му викат 'накаридване'
нещо като ..-жена утре с комшията ще ходим да се накаридим'' :)
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: Симпатични писалки

Мнение от pepi555 »

коя е тЪз рЯка бре :mrgreen:
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: Симпатични писалки

Мнение от pepi555 »

pi4a94 написа:Здравейте,
да споделя какъв излет сътворихме в събота.
За мен излета започна с возене в градския транспорт с багажа... :) Едни щяха да се позбият ама...ежедневие.Благополучно слезнах на уговореното място.След пътуване по пътищата на родината пристигнахме.
Последва подготовка на такъмите.Контролна снимка на реката.
Изображение
Лових с плетеняк.След едно хвърляне имах адската брада...за което обвиних макарата си (риоби заубер) загубих няколко метра ама :? След това проблемите се намалиха като мокрех шпулата с влакното според мен действа.Минахме на другия бряг на реката и сложих МХ48.Моят приятел Венци имаше 2 кълванета казах си къде бъркам?Подадох срещу течението и с водене:туич с паузи последва удър и отви разхлабения ми аванс понечих да го затегна,успях до някаква степен и направих генерална грешка върха на пръчката го сложих надолу... и рибата влезе между водораслите и линията олекна..Малко ме хвана яд,но моя грешка беше.След това Венци се разписа:
Изображение

Симпатична рибка,която бе пусната почни на мига.Готиното беше че рибите бяха горе долу активни и беше забавно.
Още една

Изображение

Тук дойде един местен и поиска да хване на Венци рибата,но той беше я хванал вече.
Изображение

Изображение

Малко по-надолу наш Венци пак извади на неговите воблерчета.
Изображение
Тази беше по хубава от предишните.
Изображение
След моето упорство успях да прилъжа една като първата на Венци
Изображение
Видях даже и атаката...Воблера е Страйк про 5.5см.Много държах снимката да се вижда мартеницата това ми е първо щуче на див водоем и най-ранно хваната риба.След операция с кохера мъника беше освободен и отплува бързо бързо.
Още малко похвърляхме и време беше да си ходим.
Обмислям тази дестинация да я посетя пак.

ПОЗДРАВИ :!:


здравей колега да те питам коя е тази река че за утре се чудим къде да ходим. поздрави
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
nikozia
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 637
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 10:29 am
Местоположение: София

Re: Симпатични писалки

Мнение от nikozia »

На тая ли вада има щука :shock: ...
Поздравления за излета :smt023
Спининг Клуб " АБИЧИ "
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”