Лодка за захранка-помощ при избор

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Ачо ♣

Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от ivelin_1976 »

Здравейте колеги, искам да си купя лодка за захранка и разпъване на въдици. Моля за вашето мнение при избор на такава. Какво бихте ми препоръчали? Какво се предлага на българския пазар като цени и качество?
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
Аватар
DrAkoN
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1052
Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 1:24 pm
Местоположение: Стара Загора - София
Обратна връзка:

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от DrAkoN »

Христо Карп вкара много хубави английски лодки. Влез в сайта му и ги виж. От това по добро няма на Българския пазар смея да твърдя и световен :)

Eто ти и линк да видиш за какво става дума :) http://www.hristocarp.com/products/at/baitboat.htm
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от Божидар »

На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
St!
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Окт 20, 2007 8:42 pm

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от St! »

Това е моето предложение: http://www.baitboatbuilder.com/
За качеството и надежността които тези лодки предлагат в момента цената е много изгодна.
Аватар
malkia_joro
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1000
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 12:21 pm
Местоположение: Георги Андонов от гр.Разлог

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от malkia_joro »

Виж и тази!Има и видео клип.
:arrow: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... ory=117099
Красотата на живота е в това,че продължава.
Изображение
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от ivelin_1976 »

Колеги, тази лодка ми се струва добър вариант http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... ory=117099 но никъде не можах да намеря конкретни параметри и характеристики!!! Ако някой може да помогне......
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
Аватар
malkia_joro
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1000
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 12:21 pm
Местоположение: Георги Андонов от гр.Разлог

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от malkia_joro »

ivelin_1976 написа: Ако някой може да помогне......
Това намерих:
:arrow: http://www.totalfishinggear.co.uk/Produ ... tRec=38436
Красотата на живота е в това,че продължава.
Изображение
HR-MAN
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 12:04 pm

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от HR-MAN »

погледнете в techno-x.info,лодките са на цена 820 и 1280лв и могат да се окомплектоват с безжичен сонар.Обхвата е над 500м имат отделни канали за освобождаване на захранката и освовобождаване на разпъваната въдица.Доставката в момента е за сметка на фирмата
goche
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Май 05, 2011 3:26 pm

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от goche »

techno-x са големи скъпари
Аватар
dunedanetz
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 193
Регистриран на: Чет Мар 06, 2008 10:32 am
Местоположение: София

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от dunedanetz »

За техно-Х съм съгласен - вярно, мненията за лодките им са положителни, но в края на краищата тия лодки са китайски и струват на едро по 200 долара. Баси надценките, баси чудото. Ако някой не знае все още, това са лодките Carponizer, просто лепят щампа на Техно-Х. Ако бяха 600-700 лева вместо 1000, щяха да са перфектни. За 1000 лева ще си внеса чисто нова лодка Angling Technics от Англия. Даже предпочитам втора ръка английска лодка от e-bay, отколкото тия китайски боклуци, дет са им нацвъкали някви невероятни цени....
HR-MAN
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 12:04 pm

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от HR-MAN »

Вие виждали ли сте отблизо Английските лодки от Христов Carp - На места корпуса е с дебелината на цигарена хартия,електрониката и е гола вода,двете части са залепени със силикон,смяната на акумулаторите е кошмар,резервните части са проблем /няма и сервиз/. Лодката 100% е любителско изпълнение.Реалната цена на тази лодка не трябва да е повече от 200-300лв
Аватар
drat
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1046
Регистриран на: Съб Дек 22, 2007 6:12 pm
Местоположение: Иван от Софето

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от drat »

HR-MAN написа:Вие виждали ли сте отблизо Английските лодки от Христов Carp - На места корпуса е с дебелината на цигарена хартия,електрониката и е гола вода,двете части са залепени със силикон,смяната на акумулаторите е кошмар,резервните части са проблем /няма и сервиз/. Лодката 100% е любителско изпълнение.Реалната цена на тази лодка не трябва да е повече от 200-300лв
Много кофти и неподготвено изказване колега.
Изображение
HR-MAN
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 12:04 pm

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от HR-MAN »

ако ми изпратите i-mail адрес ще ви изпратя няколко снимки,коментара оставям за вас
Аватар
jagger1
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1187
Регистриран на: Сря Яну 26, 2011 10:06 pm
Местоположение: София

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от jagger1 »

Здравейте колеги. Уважавам всяко мнение, независимо от това, дали съм съгласен или не. Имам един въпрос за размисъл към колегата, пуснал темата. Колега, като гледам цените на тези лодки, и като гледам цените на една истинска надуваема лодка, а не на минимакет с дължина около 80 см., пък каквито и ще екстри да има - дву канални, три, пет, десет канални и т.н., та се питам, не е ли по-добър избор да си вземеш една надуваема лодка за същите пари (да не говорим за цена 1000 лв.), която ще използваш и за удоволствие, и за тролинг, и за подхранване, и за риболов на плувка от лодка, и за спининг, и за каквото още се сетиш. Да не говорим за "обхвата на покритие", който ще имаш, защото 300 м. обхват на дистанционното означава не повече от 150 м реален обхват, имайки предвид, че колкото повече отслабват батерийките, толкова и обхвата става по-малък. А истинската лодка - дистанционното си самия ти. Ако решиш - и на 2000 м. можеш да пуснеш захранката и стръвта. Въпросът ми беше само за размисъл. Иначе ти си знаеш и ти си решаваш. Успех с избора. :smt023 .
Риболовът е като песен, която можеш да слушаш цял живот. И колкото повече я слушаш, толкова повече ти се пее. Няма насита, няма спиране. А ако тази песен се запее и с приятели, тогава концерта е доживотен.
kasabinho
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 974
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 5:05 pm
Местоположение: Русе

Re: Лодка за захранка-помощ при избор

Мнение от kasabinho »

DrAkoN написа:Христо Карп вкара много хубави английски лодки. Влез в сайта му и ги виж. От това по добро няма на Българския пазар смея да твърдя и световен :)

Eто ти и линк да видиш за какво става дума :) http://www.hristocarp.com/products/at/baitboat.htm
Ако говориш за angling technics мисля, че вече не се занимава с тях, но и доста парички искат микроката 750 лири, техноката 650. Ако се счупи нещо да я пращаш всеки път до Англия излиза солено.
Като цяло из БГ, надути цени, които не отговарят на качеството. Лодката от квалитет заема много място поне за мен и дава много дефекти. Познавам момче, което доста пъти я праща за преправяне, а и един колега ми се оплакваше на един язовир, че и той имал проблеми. Лодките на техно-х - високи цени, не докрай изпипани от гледна точка на консумация, но не съм чувал да дават дефекти. Оригиналните им батерии не държат много и трябва да даваш пари за други. Цък Имах байтлайнер за няколко дни, може би бях уцелил на дефектна, но не беше балансирана, след 5-6 минути каране, почваше да грее много. И други хора са имали проблеми с него. Сменил съм две лодки и в момента съм с лодка, направена от момче, което се занимава със състезателни лодки, но поне ми я направи по мои изисквания. Доволен съм от нея, както и други хора, на които е правил. Като видиш такава лодка, бягай от нея - за нищо не става. На колега от Русе е гръмнала във водата като бомба. Skarp-a ми го похвалиха двама колеги, но не съм го виждал от близо и не мога да дам коментар.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Екипировка”