Щука около Ловеч

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

tedo43
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Май 19, 2011 10:58 am
Местоположение: Ловеч

Щука около Ловеч

Мнение от tedo43 »

Някой можеле да сподели за неплатен водоем с щуки около Ловеч, без старото курито на Осъм и без Морун защото ми казаха че преди години още когато е бил платен е имало много а сега само писалки вадели.
Хвани, Снимаи, Пусни!!!!
Трите мои правила
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Щука около Ловеч

Мнение от sudjuka »

Пробвай на Липака,ама и там останаха само писалки.Друг за който се сещам е Славянския по пътя за Плевен в ляво,ама и там е относителна работата.За друг в района не се сещам.
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
mr_miti
фен клуб-скобар
Мнения: 182
Регистриран на: Нед Авг 23, 2009 7:59 pm
Местоположение: Смолян

Re: Щука около Ловеч

Мнение от mr_miti »

гьоловете на Йоглав, баластиерите към с. Чавдарци, язовира на с. Николаево.
Наслука
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Щука около Ловеч

Мнение от sudjuka »

За Йоглав и Чавдарци не се бях сетил.За Николаево няма смисъл да се ходи -там от 3-те язовира само в един има вода и тя е 40-50см.
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
mr_miti
фен клуб-скобар
Мнения: 182
Регистриран на: Нед Авг 23, 2009 7:59 pm
Местоположение: Смолян

Re: Щука около Ловеч

Мнение от mr_miti »

не е точно 50см, миналата вечер ходих и резултата беше 1 на 1 :wink:
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Щука около Ловеч

Мнение от sudjuka »

Ако говорим за язовира,който е до пътя за Баховица,не знаех че там има щука :)
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

Аз съм чувал, виждал и ловил щука до Доиренци. А миналият месец чух добри думи за до болка познатият ми язовир Александрово. Един познат е хванал щука над 6кг. :smt017 Павка колкото и да ми е странно в този обран бостан се е завъдила щука.
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
mr_miti
фен клуб-скобар
Мнения: 182
Регистриран на: Нед Авг 23, 2009 7:59 pm
Местоположение: Смолян

Re: Щука около Ловеч

Мнение от mr_miti »

Дойренският и на Владиня където има много щука от тази година са купени и не се пускат за свободен риболов. Инак на Дойренци има в изобилие.
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Щука около Ловеч

Мнение от sudjuka »

Да,Марто и аз чух за щука на Александрово,но явно още не се е развъдила достатъчно.Дано първо изпапка раците пък тогава да се прехвърли на таранките :)
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

sudjuka написа:Да,Марто и аз чух за щука на Александрово,но явно още не се е развъдила достатъчно.Дано първо изпапка раците пък тогава да се прехвърли на таранките :)
:lol: Раци има не е като да няма. Иначе в неделя ходих на разходка до там и гледам ,че беше пълно и се ловяха хубави таранки около половинка. За мислям следващата разходка да е с въдиците.
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
zlatanov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 1:42 pm
Местоположение: ловеч
Обратна връзка:

Re: Щука около Ловеч

Мнение от zlatanov »

миналата сряда бях на александрово за костур на стената,и всичко вървеше добре костур имаше ловихме на рибе и още с първото мятане на рибе нещеш ли хванах нещо доста голямо и си викам какъв е този костур сигорно е над 1 кг и изведнъж като скочи гледам ''щука'' :rolleyes: извадиях на късмет на брега точно ми скъса та има щука на александрово и доста хора ми казваха че и те са хващали
I love it when you call me big poppa
Throw your hands in the air, if youse a true player
I love it when you call me big poppa
'Cause I see some ladies tonight that should be havin' my baby, baby,
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

[quote="zlatanov"]миналата сряда бях на александрово за костур на стената,и всичко вървеше добре костур имаше ловихме на рибе и още с първото мятане на рибе нещеш ли хванах нещо доста голямо и си викам какъв е този костур сигорно е над 1 кг и изведнъж като скочи гледам ''щука'' :rolleyes: извадиях на късмет на брега точно ми скъса та има щука на александрово и доста хора ми казваха че и те са хващали[/quote
На дъно ли хвърляхте? Аз на времето го ловях на плувка до мерилките. И излизаха доста добри рибета. Сега не знам какво е положението. Ако наистина се е завъдила щука ще е доста добре, че и без това друга риба не остана след арендаторското съсипване на язовира.
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
zlatanov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 1:42 pm
Местоположение: ловеч
Обратна връзка:

Re: Щука около Ловеч

Мнение от zlatanov »

martineti написа:
zlatanov написа:миналата сряда бях на александрово за костур на стената,и всичко вървеше добре костур имаше ловихме на рибе и още с първото мятане на рибе нещеш ли хванах нещо доста голямо и си викам какъв е този костур сигорно е над 1 кг и изведнъж като скочи гледам ''щука'' :rolleyes: извадиях на късмет на брега точно ми скъса та има щука на александрово и доста хора ми казваха че и те са хващали[/quote
На дъно ли хвърляхте? Аз на времето го ловях на плувка до мерилките. И излизаха доста добри рибета. Сега не знам какво е положението. Ако наистина се е завъдила щука ще е доста добре, че и без това друга риба не остана след арендаторското съсипване на язовира.
на плувка и на рибе много пипа костура,но до към 12-33 часа после спира,един приятел ходи вечерта към 17:00 до 20"00 пръснал костура и то се едри пак на рибе и змиорка, явно там на стената само вечер става по хладното и да ти кажа доста ходят сега само за щука там :drinkers:
I love it when you call me big poppa
Throw your hands in the air, if youse a true player
I love it when you call me big poppa
'Cause I see some ladies tonight that should be havin' my baby, baby,
Аватар
zlatanov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 1:42 pm
Местоположение: ловеч
Обратна връзка:

Re: Щука около Ловеч

Мнение от zlatanov »

даже мисля утр сутринта да ходя пак ама нещо ме боли зъб и още се чудя
I love it when you call me big poppa
Throw your hands in the air, if youse a true player
I love it when you call me big poppa
'Cause I see some ladies tonight that should be havin' my baby, baby,
Аватар
zlatanov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 1:42 pm
Местоположение: ловеч
Обратна връзка:

Re: Щука около Ловеч

Мнение от zlatanov »

и за последно тъй като хванах мойта щука на магия там може ли някои да ми каже какви такъми трябва да си купя да си направя една пръчка само за щука благодаря предварително и къде другаде може да ми кажете има хубав язовир за риболав поздрави :drinkers:
I love it when you call me big poppa
Throw your hands in the air, if youse a true player
I love it when you call me big poppa
'Cause I see some ladies tonight that should be havin' my baby, baby,
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”