Ръжево Конаре ?

Модератор: Кърцата

anastas95
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 10:05 am
Местоположение: Пловдив

Ръжево Конаре ?

Мнение от anastas95 »

Колеги , мислим събота да отидем на Ръжево Конаре. (Едната дупка е свободна за риболов само). Някой да има някаква информация? Всяко едно нещо написано , ще ми бъде полезно! Благодаря предварително :wink:
Аватар
tsvetkoff
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 532
Регистриран на: Нед Авг 02, 2009 6:59 am
Местоположение: Пловдив

Re: Ръжево Конаре ?

Мнение от tsvetkoff »

Нещо не схващам .......... какво значи "едната дупка е разрешена за риболов".То физически вече дупките са само две .......
vilimircho
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 9:28 am

Re: Ръжево Конаре ?

Мнение от vilimircho »

Дупките бяха три едно време сега мисля ,че са две ,като до втората не можед да се стигне с кола понеже тези от баластиерата прекопаха пътя! С какво право го правят ,никой не може да каже.
Миналата седмица ходихме там и нищо не даде ,освен някой друг слънчак :) Риболовци имаше много ,но не видях някой да вади нещо. Водата е паднала драстично и водораслите са нацъфтяли много. Но не пречи да се опита пак по нататък! А някой да има информация за баластиерата на село Горна Махала?
tedi062706
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Апр 23, 2012 8:42 pm

Re: Ръжево Конаре ?

Мнение от tedi062706 »

Горна Махала оня дето вади пясък до дупките не иска да го гледат какви ги върши и ги е забранил,пазачите му гонят.
tedi062706
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Апр 23, 2012 8:42 pm

Ръжево Конаре

Мнение от tedi062706 »

Ръжево Конаре ги сляха на две дупки с тенденция до някоя година да е 1,разрешени са, и са разкопани от всякъде за да не се обикалят с коли защото ту нафта крадат от багера,ту меден кабел 30 бона,питал съм сота дето охранява.
vilimircho
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 9:28 am

Re: Ръжево Конаре ?

Мнение от vilimircho »

vilimircho написа:Дупките бяха три едно време сега мисля ,че са две ,като до втората не можед да се стигне с кола понеже тези от баластиерата прекопаха пътя! С какво право го правят ,никой не може да каже.
Миналата седмица ходихме там и нищо не даде ,освен някой друг слънчак :) Риболовци имаше много ,но не видях някой да вади нещо. Водата е паднала драстично и водораслите са нацъфтяли много. Но не пречи да се опита пак по нататък! А някой да има информация за баластиерата на село Горна Махала?
Да водата е паднала доста ,преди месец пробвах капо.
За Горна махала ,пак около месец беше свободно за риболов ,но дойде един от пазачите и каза такса 10 лв ,но се заядохме с него за документи и той млъкна ,като каза че скоро ще му издадат билети . Така и не съм ходил пак да видя какво става.
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”