желаещи да зарибим едно езеро до софия

Модератори: bobopeli, sapuna

zaharin6
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Юни 12, 2012 10:32 pm

желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от zaharin6 »

намерих зарибителен материал бяла риба 30стотинки броика по 8-10см в пловдивско.
имам два буса отворен закрит имам и агрегат понеже и въздух ще трябва.
само по голями съдове трябва да намерим за превоза им.маже и други видове да купим
шаран амур толостолоб.
пускано е там преди мисля 5 години шаранчета.ходя често там понеже е близко.вярно ходят и бракониери но ще ги дебна зорко тия и до саморазправа ще стигам дори.
от моя страна давам транспорт и около 50лв за рибета ако има желаещи да помогнат с 5-20-30лв които ходят на водоема и не им е безразличен да звъннат.
можете и с мен да доидете да ги купим и заедно ще ги пуснеме.
не съм мошеник имам жена работиме и двамата пари си имам ще ви дам дори адреса си ако има съмнения .ако се съберем хора и съберем около 300лв мога тази събота или неделя да отидем и да ги купим зарибитела.
ако го правим ежегодно ще се прибираме и снякоя друга риба в живарника щастливи.
от софия съм 0896867645
модератора да ме извини ако е неуместно точно тук да публикувам ако е проблем ме насочете каде да я преместя.
водоема си заслужава
geri_fidera
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Окт 19, 2011 10:24 am
Местоположение: софия,нови искър

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от geri_fidera »

шапка ти свалян колега 4ак ми се насълзиха о4ите като го 4етох ще видя каква ми е програмата за уикенда ако мога с удоволствие бих дошъл
dand79
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Авг 04, 2011 6:38 pm

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от dand79 »

А къде се намира водоема?
Аватар
jasonsmith
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 857
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 10:17 pm
Местоположение: София, западните покрайнини :)

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от jasonsmith »

Горе - долу в коя част на София е? Аз в момента нямам голяма възможност да помогна, но мога да се опитам дори с малко.
Ivak
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3426
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:14 pm
Местоположение: София, Русе
Обратна връзка:

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от Ivak »

И аз ще се включа, като има организация
zaharin6
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Юни 12, 2012 10:32 pm

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от zaharin6 »

ще ви кажа но тук големи месари имало . към края на месеца ще има сбирка и там които иска ще помага
ще кажа допълнително кога къде ще е тя.може и няколко водоема да се зарибят (за софия(
Аватар
dancho777
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Апр 16, 2012 11:02 am
Местоположение: София

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от dancho777 »

Аз съм навит, занимавам се с транспорта в една фирма и отговарям за 30 буса и камиони така че за транспорт мога да съдействам и некой лев бих дал, но нали се сещате ако надушат гадовете с мрежите, както казва колегата трябва да се трепем тогава но щом се налага!!!
anii
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2008 9:58 pm

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от anii »

да направим добро,съм готова.
mario67
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 882
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 3:57 pm
Местоположение: гр.София ж.к Люлин

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от mario67 »

И аз участвам!
Сега се връщам от риболов и пак ми се ходи!!!
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от Д.Граховски »

ние вече се чухме с колегата така че и мен ме бройте.
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от С.Върбанов »

Добре е да помислите и как може ( ако може ) да се охранява дадения водоем за да не бъде опоскан от месарите !
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
steven1969_bg
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 190
Регистриран на: Съб Апр 21, 2007 10:43 am
Местоположение: Пловдив

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от steven1969_bg »

Аз съм от Пловдив,колеги но ще участвам!само кажете кога,как и т.н.!Ето Ви тел 0886876676
не ме е срам да уча нови неща и да ме подсещат за стари...
tonev_1985
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Май 07, 2012 10:07 pm

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от tonev_1985 »

Браво !Пишете ме и мен
zaharin6
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Юни 12, 2012 10:32 pm

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от zaharin6 »

значи за въпросната среща ще ви оведомим но маи е за 28 юни четвъртък и се радвам много за вас които искате или имате желание за зарибяване и както казах ако се съберат повече пари може повече водоеми да зарибим
а за въпросния предложен от мен има един пенсионер които живее на метри от този водоем може да го понаглежда ще се навие но трябва да му се удостовери некав документ че е пазач на това езеро.и трябва поне малка заплатка тои това иска да си намери пазач да работи някаде
иска ми се още утре да се съберем но 5-6 човека още сме малко.иначе съм от жк. суха река.
а за срещата ще е в заведение предполагам привечер.
в момента брат ми и баща ми са на този водоем от 2 дни кам 10 каракуди на дъно около400-900 гр.
шаран още няма има и огромни екземпляри и огромни амури преди 2 години са хванали 9кг.бяла риба но и тя е изчезнала.казаха ми че в този водоем са хванали 40кг. бял амур и то сигурни хора.преди две седмици там когато удари една от въдиците нещото ми затегли въдицата от вибро стъкло напред после се запре направи няколко тежки удара и се спря във водораслите.после като влезнахме с лодката се беше откачило.аз го държа здраво с пръчката яко напан а то напред .лудница. в петък отивам при тях до неделя ако някои има интерес да ми звънне ще му кажа каде се намира и да доиде.днес направихме и кеиче от греди и дъски.готино стана. :D :D :D
walukov
фен клуб-скобар
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Ное 17, 2009 10:33 am

Re: желаещи да зарибим едно езеро до софия

Мнение от walukov »

zaharin6 написа:значи за въпросната среща ще ви оведомим но маи е за 28 юни четвъртък и се радвам много за вас които искате или имате желание за зарибяване и както казах ако се съберат повече пари може повече водоеми да зарибим
а за въпросния предложен от мен има един пенсионер които живее на метри от този водоем може да го понаглежда ще се навие но трябва да му се удостовери некав документ че е пазач на това езеро.и трябва поне малка заплатка тои това иска да си намери пазач да работи някаде
иска ми се още утре да се съберем но 5-6 човека още сме малко.иначе съм от жк. суха река.
а за срещата ще е в заведение предполагам привечер.
в момента брат ми и баща ми са на този водоем от 2 дни кам 10 каракуди на дъно около400-900 гр.
шаран още няма има и огромни екземпляри и огромни амури преди 2 години са хванали 9кг.бяла риба но и тя е изчезнала.казаха ми че в този водоем са хванали 40кг. бял амур и то сигурни хора.преди две седмици там когато удари една от въдиците нещото ми затегли въдицата от вибро стъкло напред после се запре направи няколко тежки удара и се спря във водораслите.после като влезнахме с лодката се беше откачило.аз го държа здраво с пръчката яко напан а то напред .лудница. в петък отивам при тях до неделя ако някои има интерес да ми звънне ще му кажа каде се намира и да доиде.днес направихме и кеиче от греди и дъски.готино стана. :D :D :D
Ако има сре6та 6те се вклиу4а и аз. Саоб6тете тук деня и 4аса.
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”