Язовир около Панагюрище

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Liubomir Genkov
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Чет Май 20, 2010 9:11 pm

Язовир около Панагюрище

Мнение от Liubomir Genkov »

Здравейте, питането ме е за язовира до Панагюрище посока Оборище в ляво от пътя, условия и възможен улов.Състояние на пътя до язовира. Блогодаря предварително на всички колеги които могат да споделят информация за водоема!
Аватар
nenko123321
фен клуб-скобар
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 9:44 pm

Re: Язовир около Панагюрище

Мнение от nenko123321 »

язовират се казва бялата кал п1тят нее от най -хубавите ама бива(черен път) има чевеноперки има шарани, костур и др. риби язовира е частен 2 лв е входа и шарана,толстолоба и сома се плащат


шаран-5лв за кг
толстолоб-3лв за кг
сом-мисля че е 10лв за кг но не съм сигорен

язовира не е от най -зарибените но има риба доволно е
аз често ходя и ми харесва
IvayloA
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Май 02, 2012 10:11 am

Re: Язовир около Панагюрище

Мнение от IvayloA »

Здравейте колеги, искам да събудя малко тази темичка. Тази седмица ми се отваря пътуване към Панагюрище и исках да питам язовирче до панагюрище основно за Шаран. Благодаря предварително за инфото.
Аватар
borislav58
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1644
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 1:24 pm
Местоположение: Гр.Стрелча

Re: Язовир около Панагюрище

Мнение от borislav58 »

Liubomir Genkov написа:Здравейте, питането ме е за язовира до Панагюрище посока Оборище в ляво от пътя, условия и възможен улов.Състояние на пътя до язовира. Блогодаря предварително на всички колеги които могат да споделят информация за водоема!
Пясъчник на около 25км. е до там.Малко е жега :roll: ама .
Всичко заебавам и за риба заминавам!
IvayloA
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Май 02, 2012 10:11 am

Re: Язовир около Панагюрище

Мнение от IvayloA »

Ние с теб колега си пишем в две теми:))) дай да мине само в тази:) За пясъчник и аз си мислех ама за един ден там си е направо губене на време, макар че като краен вариант и там може да е, но все пак ми се искаше да е някой платен че сега ще ходя със баджанака, а той от скоро се е зарибил и като направим един класически валат на Пясъка и ме е страх да не взема да го откажа рано рано. Та ако се сещаш други водоемчета ще съм благодарен да споделиш.
nikopld
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Ное 11, 2009 8:04 pm

Re: Язовир около Панагюрище

Мнение от nikopld »

Има един язовир по пътя Стрелча - Панагюрище от дясната страна ...Борьо,дай инфо за него,на около 3км от Стрелча е
IvayloA
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Май 02, 2012 10:11 am

Re: Язовир около Панагюрище

Мнение от IvayloA »

Чакам инфо за тоя да Стрелча. Къде се намира точно,условия, абе всичката необходима информация за язовир, на който ходиш за сефте:)))
IvayloA
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Май 02, 2012 10:11 am

Re: Язовир около Панагюрище

Мнение от IvayloA »

Някой да знае нещо за яз. Делово до с. Красново. Скоро го пуснали.
Аватар
borislav58
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1644
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 1:24 pm
Местоположение: Гр.Стрелча

Re: Язовир около Панагюрище

Мнение от borislav58 »

nikopld написа:Има един язовир по пътя Стрелча - Панагюрище от дясната страна ...Борьо,дай инфо за него,на около 3км от Стрелча е
Сори няма го вече язовира .Кмета продаде и него :lol: беше обявен със статут за вододайна зона ама :roll: .Язък ми за зарибяването :axe:
Всичко заебавам и за риба заминавам!
Аватар
borislav58
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1644
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 1:24 pm
Местоположение: Гр.Стрелча

Re: Язовир около Панагюрище

Мнение от borislav58 »

IvayloA написа:Някой да знае нещо за яз. Делово до с. Красново. Скоро го пуснали.
Знае знае :idea: Има табела поставена в центъра на Красново до спирката посока Старосел в ляво .10 лв и кво си уловиш.Не съм ходил понеже нямам време през седмицата .Ходили са колеги, и са ловили шаранчета до кило, и доста каракуди хубави.
Има платен в село Дюлево от центъра вляво посока Пазарджик вход 10лв и на кило 5лв.Рибите са доста хубави от 05 до 5кг.
Това е от мен Наслука !!
Всичко заебавам и за риба заминавам!
IvayloA
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Май 02, 2012 10:11 am

Re: Язовир около Панагюрище

Мнение от IvayloA »

Благодаря за информацията. Ако отида някъде после ще пиша информация обещавам:)))
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”