ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Аватар
djokoriboloveca
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 656
Регистриран на: Пон Яну 14, 2008 7:11 pm
Местоположение: Русе

ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от djokoriboloveca »

Здравейте колеги.Синът ми Димитър е механик на състезателни автомобили.На 27-ми юли тази година при тест на един автомобил изгубва контрол и се блъска в железен тролейбусен стълб.От тогава е в кома.Предстоят му сложни операции в гр.Варна.

]Изображение

BG95UBBS80021040838230 банка ОББ
Георги Черников Иванов
За всеки отделен ден за риболов,Господ дава два..
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от Божидар »

Колеги Активизирай те се ,Дайте да помогнем Аз на 30 палучавам заплата и ще отделя колкото мога в тази криза ,но този млад мъж заслужава да Живее !
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от barutchiata © »

Правя темата важна и дано да помогнем на това младо момче да се оправи и радва на живота!
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от Божидар »

Колегиииииииииииииииии не ме карайте да се :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: много пъти сме помагали.....Вярва ,че няма да се срамуваме :!:
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
kRaikkonen
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 689
Регистриран на: Пон Юли 31, 2006 9:49 am
Местоположение: Пловдив

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от kRaikkonen »

Колеги нека всеки, който може да помогне ! Все пак си мисля, че един DMS номер няма да е изобщо излишен.
Изображение
Аватар
minchoto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 328
Регистриран на: Сря Фев 22, 2012 9:39 pm
Местоположение: С ламята в пещерата...

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от minchoto »

Божидар написа:този млад мъж заслужава да Живее !
:smt023 Аз ще помогна с колкото мога :!:
gergi762
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 741
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 6:16 pm
Местоположение: Плевен

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от gergi762 »

kRaikkonen написа:един DMS номер няма да е изобщо излишен.
И аз така смятам,много повече хора ще се включат.
Остави само стъпки
Аватар
ninastefanina
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2130
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 11:00 am

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от ninastefanina »

Колега пожелавам ти да се оправи най-скоро.Утре ще помогна и аз.Дала съм апел и към мой приятели.
Последно промяна от ninastefanina на Нед Сеп 23, 2012 11:10 pm, променено общо 1 път.
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от Бат Стан »

djokoriboloveca написа:Здравейте колеги.Синът ми Димитър е механик на състезателни автомобили.На 27-ми юли тази година при тест на един автомобил изгубва контрол и се блъска в железен тролейбусен стълб.От тогава е в кома.Предстоят му сложни операции в гр.Варна.
Аз също ще опитам да се включа. Само обаче да питам нещо - на тях не им ли правят застраховки за подобни събития (в спорта ни застраховките са задължителни, но клубовете и федерациите се ослушват).
Аватар
stefanotis
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 988
Регистриран на: Нед Дек 27, 2009 4:04 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от stefanotis »

ше помагаме де ше оди ме
Големите Рибари сме известни с достойнството си, а достойнството изключва хвалбата.
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от GODzillata »

Бат Стан написа:
djokoriboloveca написа:Здравейте колеги.Синът ми Димитър е механик на състезателни автомобили.На 27-ми юли тази година при тест на един автомобил изгубва контрол и се блъска в железен тролейбусен стълб.От тогава е в кома.Предстоят му сложни операции в гр.Варна.
Аз също ще опитам да се включа. Само обаче да питам нещо - на тях не им ли правят застраховки за подобни събития (в спорта ни застраховките са задължителни, но клубовете и федерациите се ослушват).
И аз само да попитам нещо, като по никакъв начин не омаловажавам случилото се и може би разсъжденията ми по-скоро са в отговор на питанката на Бат Стан, но нали Димитър е механик, а не тест пилот? :roll: Нямат ли си писта, на която да си тестват колите, а щом се е блъснал в тролейбусен стълб, значи е карал с много висока скорост по улиците на града и на мястото на стълба можеше да е майка с бебешка количка... :roll: Освен това може би не е тестван състезателен автомобил на някоя федерация/клуб и то в кръга на служебните му задължения... :roll:

Предвид това, че се касае до колега, ще приема апела за помощ, но в друг случай щях да махна с ръка и да оставя джигита да си се оправя.

Колкото и да е малко, щом сме много - и малкото ще стане много!
ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА!
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
slivnalia
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3343
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 6:29 pm
Местоположение: Стоян Петров- Сливен

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от slivnalia »

Ще се включа и аз ,дано се оправи момчето,и както са предложили колегите ако съобщите един номер на който да се пращат есемеси ,нещата ще се получат по добре.
Изображение
Аватар
djokoriboloveca
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 656
Регистриран на: Пон Яну 14, 2008 7:11 pm
Местоположение: Русе

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от djokoriboloveca »

Здравейте колеги.Искам да внеса малко яснота относно катастрофата понеже има питане от колеги.Синът ми работи в сервиз на известна марка автомобили(няма да я споменавам за да не прозвучи като реклама) като механик.Шефът му е автомобилен състезател и тест пилот,в денят в който става катастрофата шефът му го съпровожда с друг автомобил до един сервиз за настройка на компютъра на състезателният автомобил и се прибира в къщи понеже бил уморен и му било горещо.Митака също е бил изморен и му е било горещо даже три-четири дена преди това е искал отпуск,но шефът му казал докато не направиш автомобила никаква отпуска.Настройките им отнели доста време,правили два теста и все не им харесвало настройват за трети път компютъра и синът ми излиза за трети тест.По думите на момчето което е било със синът ми в колата той нямал никаква вина,просто автомобила изведнъж ускорява и не е могъл да го овладее(по думите на таксиметровите шофьори които са били на стоянката двата пъти е минал край тях напълно нормално,и те казват че третият път просто колата излетяла) .Който познава Русе знае къде е гара Разпределителна, до гарата е сервиза за настройките и там са правили тестовете. В 12.30 след полунощ,изкарал колата за третият тест искал е да я направи и да излиза в отпуск.Въпросното момче и то пострадва има седем счупени ребра,но вече е изписан и си кара автомобила.При Митака се развиват по-зле работите
в следствие на удара подскача от седалката и си удря главата в ролбара и изпада в кома,нямало кой да им сложи коланите.

Искам да благодаря на всички колеги които се отзоваха и ще се отзоват, едно голямо БЛАГОДАРЯ от мен и от семейството ми.

Не пожелавам на никой да изживее това което в момента изживявам аз.
За всеки отделен ден за риболов,Господ дава два..
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от Божидар »

Мися ,че вече има яснота по въпроса ....Хайде Колеги АКТИВИЗИРАЙТЕ се!
Преглеждания 690 по ......5лв.....Равно на живот!
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: ДА ПОМОГНЕМ НА МИТАКА

Мнение от mita4eto »

Сега виждам темата, включвам се моментално и стискам палци Митака скоро да бъде на крак и напълно възстановен!
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”