Колебания за избот на болонезе

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Аватар
Никича
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Апр 09, 2017 8:35 pm

Колебания за избот на болонезе

Мнение от Никича »

Искам малко по "про" мнение относно избора на болонезе спрял съм се на Tica Tech, но също така иа на Signal i Swing и трите са на 5 метра може ли да ми опишете +вете и -сите на 3те болото защото нв съм се докосвал до тях ще ловя на Дунавя(спокойно премислил съм това че 5 метра ще е къса НЕ е къса!!) с леки плувки 1-2-3 грама искам да е стегната да не виси . и да имам контрол над рибите(шаран ау каракуда и бабушка, шаранетата са около килограм каракудите са по 600-700гр) . :rolleyes: :mrgreen: :idea: :?: :? :bear:
:fishing2: :fishing2:
KOSIO669
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Май 11, 2013 4:47 pm

Re: Колебания за избот на болонезе

Мнение от KOSIO669 »

Аватар
Никича
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Апр 09, 2017 8:35 pm

Re: Колебания за избот на болонезе

Мнение от Никича »

Баче щом съм стигнал до тва да направя нова тема значи тия нема с кво да ми помогнат и 5 пъти да ги изчета(не че не съм де...) Искам конкретно тая е едиси колко грама тежка и седи така и така в ръката и пращаш снимка ако имаш разпъната да се види как стой , дали виси не на думи "ма тя тая е твърда а пък тая по-твърда, пък тая най-твърда , тая тежала 170гр по каталог ма те са по малко ми кат са по малко " разбираш нали? Всеки си има различбо разбиране за твърдост, тежест, дължина за тва искам нагледно с някоя снимчица
:fishing2: :fishing2:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”