Препоръка за макари Ryobi 3000

pdimitrof
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Съб Сеп 22, 2018 7:06 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от pdimitrof »

pdimitrof написа:
bobo_33333 написа:
втора година е натоварвам доста !Но не мисля да навлизам в безмислено безкрайни спорове.А може и да е така, както пишеш, но за лапкането запомни - НЕ Е ВАЖНО КАКВО ВЛИЗА В УСТАТА, А КАКВО ИЗЛИЗА ОТ НЕЯ :!:
Само не разбрах какво е натоварваш,устата ли
Ако говорим за макари ,става въпрос за една макара марка и модел ,едни и същи от преди години и такава произведена по скоро и съответно цената
Ако си отварял,частите не съвпадат и някой са заменени с пластмаси или др материяли
От двете не мойш събра една
Да не говорим за смяна на производител
ДАМ например Германия, Унгария ,КИТАЙ
Ай наслука
1. Нищо не разбрах от поста. И аз пия ама се старая когато пиша, да пия по-малко!
2. Натоварване със спинингов щукоулов през първата година и тежки фидер хранилки през втората, да видя аджеба какво и е качеството!
3. Никъде по-горе, не съм правил сравнение с новия и стария Заубер! ПОПИТАХ ЕВЕНТУАЛНО ЗА ПРОБЛЕМИ НА НОВИЯТ ЗАУБЕР ОТ ЧИСТО ЛЮБОПИТСТВО !
4. Старият Заубер го ДАДОХ за обслужване на Осмата година за сифте!
5. Ходя за риба ПОЧТИ всеки ден не, че съм голям рибар ама все пак / направи си сметка, колко и как натоварвам макарите !
6. Не отварям макари и не ме интересува нищо - ЗА ТАЗИ РАБОТА СИ ИМА ХОРА ! Като не ми хареса нещо заминава в казана!
7. Иначе ме боли к..а, къде, какво е правено !
Данчо, абсолютно никакво значение няма вида на дръжката! Имам 4 Заубера два със сгъваема и два с цяла дръжка! Никакви простотии за сгъваемата дръжка не са верни ! Харесай си модел и взимай. Разликата между 3 и 4000 е само във вместимостта на шпулите ! Перфектни макари !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Отзиви за продукти”