БОЛАТА 2019

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от nabor4eto »

всичко приключи... :smt022
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
Nikolay Dimov73ooo
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Юли 12, 2018 4:33 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Nikolay Dimov73ooo »

Все пак е резерват. От Шабла и Каварна ще се влиза. Няма да ходим с малките лодки до носа. Малките гумени на ръце без да влиза колата на пясъка. Трябва да има ред и правила.
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от El Pescador »

Nikolay Dimov73ooo написа:Все пак е резерват. От Шабла и Каварна ще се влиза. Няма да ходим с малките лодки до носа. Малките гумени на ръце без да влиза колата на пясъка. Трябва да има ред и правила.
аз съм спасен,когато избирах много се двуомих ,но заложих на малка лодка и малък мотор за да мога да влизам от всякъде :ANAL:
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
Nikolay Dimov73ooo
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Юли 12, 2018 4:33 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Nikolay Dimov73ooo »

Всеки сам си прави избора за лодка. Времената и правилата се променят. И ние трябва да се нагаждаме.
Аватар
fishermann2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 230
Регистриран на: Сря Апр 24, 2013 10:34 am
Местоположение: Добрич

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от fishermann2 »

Nikolay Dimov73ooo написа:Всеки сам си прави избора за лодка. Времената и правилата се променят. И ние трябва да се нагаждаме.
Абе, да се нагаждаме, ама, все към по-лошо и по-лошо се нагаждаме.В други държави се чудят как да подобрят нещата и да ги направят по удобни и достъпни за гражданите, при нас е точно обратното.
Nikolay Dimov73ooo
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Юли 12, 2018 4:33 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Nikolay Dimov73ooo »

Така е абсолютно си прав. Самото място не отговаря за толкова много коли и ремаркета. Макар че септември и есенния период няма туристи. Аз не съм видял някъде в България да се прави нещо за подобряване на условията за спорт, отдих и риболов.
Аватар
tiho_roev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 823
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 12:09 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от tiho_roev »

El Pescador написа:
Nikolay Dimov73ooo написа:Все пак е резерват. От Шабла и Каварна ще се влиза. Няма да ходим с малките лодки до носа. Малките гумени на ръце без да влиза колата на пясъка. Трябва да има ред и правила.
аз съм спасен,когато избирах много се двуомих ,но заложих на малка лодка и малък мотор за да мога да влизам от всякъде :ANAL:
То с малката лодка можеш да влезеш от всякъде ама до къде можеш да влезеш в морето ?
Човек вижда , колкото знае !Човек е като самураѝски меч , или върши работа ,или е тъп.
Даѝ на умния акъл ,за да ти стане приятел . Даѝ на глупака акъл, за да те намрази .
Аватар
fishermann2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 230
Регистриран на: Сря Апр 24, 2013 10:34 am
Местоположение: Добрич

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от fishermann2 »

Nikolay Dimov73ooo написа:Все пак е резерват.
Болата, не я ли изкараха от Натура 2000 ?
lipi
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 9:44 am
Обратна връзка:

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от lipi »

До колко е вярно, не знам :) петък и събота ми се очертава риболов там и ще видим.

"Решен е проблемът на рибарите, няма да ги санкционират за достъп до морето от Болата."
http://pronewsdobrich.bg/2019/07/15/res ... ot-bolata/
Аватар
tiho_roev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 823
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 12:09 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от tiho_roev »

lipi написа:До колко е вярно, не знам :) петък и събота ми се очертава риболов там и ще видим.

"Решен е проблемът на рибарите, няма да ги санкционират за достъп до морето от Болата."
http://pronewsdobrich.bg/2019/07/15/res ... ot-bolata/
Споделяѝте във Facebook колкото може повече хора да знаят че с рибарите шега не бива и в това отношение сме единни и ще има протести и блокади .
Човек вижда , колкото знае !Човек е като самураѝски меч , или върши работа ,или е тъп.
Даѝ на умния акъл ,за да ти стане приятел . Даѝ на глупака акъл, за да те намрази .
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от sapuna »

Аз пускам на Зеленка под трето бунгало.Събота живот и здраве ще дам предварение на Калиакра ,но чувам изстинала водата.....майната и де /след 1ви идния месец Киро да му мисли къде ще ме води/
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от КИРО »

sapuna написа:.....майната и де /след 1ви идния месец Киро да му мисли къде ще ме води/
На бик. :lol:
Все ще намерим място в морето бре,ба си и дилемата.Таман и аз да си почина малко. :partyman:
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Nikolay Dimov73ooo
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Юли 12, 2018 4:33 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Nikolay Dimov73ooo »

Поздрави за колегата който се е захванал с тази работа.
Vallentino
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Май 23, 2014 4:53 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Vallentino »

Някой с информация за риба и актове :) .........утре смятам да влизам от Болата
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Ribar »

Vallentino написа:Някой с информация за риба и актове :) .........утре смятам да влизам от Болата
Ще си правим компания, значи. Ще гледам да паркирам където трябва, макар, че не съм сигурен къде точно е това "където трябва", щот съм ходил 2 пъти, ама ше се ориентирам по колегите.
С малка зелена надуваема лодка ще съм, много съм разговорчив, досаден бих казал дори :) Ще се радвам на компания наблизо
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”