Ryobi oasys 8000

Модератор: sapuna

Aleks4o
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Яну 02, 2019 6:54 pm

Ryobi oasys 8000

Мнение от Aleks4o »

Здравейте, бихте ли казали едно мнение за тази макара който е имал или чувал за нея. Ще я ползвам за дънен риболов от брега. Благодаря ви
Аватар
icefire
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Местоположение: София

Re: Ryobi oasys 8000

Мнение от icefire »

Добра и надежна макара , аз имах същата , размер 7000 ... продадох я , понеже не практикувам риболов на тежко вече .. Но като цяло съм доволен .. също така има много добро съотношение цена/качество ...
Според мен е добре .. виж друг може да ти каже друго ... :)
Никой не полудява толкова бързо като абсолютно нормалният човек ...
Животът е навик , от който се отвиква много трудно ...
Terry Pratchett
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Ryobi oasys 8000

Мнение от garfield_90 »

Колегата я продаде на мен, понеже съм почитател на самия модел и съм много доволен от него като цяло. Имам 3 4 5 и 7000 , като 3000 го ползвам на спининга и вече 4та година я изтезавам и не е мръднала. Нито съм я отварял, нищо. Ловя само щука с големи клатушки, въртящи и воблери и на това натоварване нямам оплаквания. 4000 и 5000 ги ползвам на фидерите с които ловя само шарани между 1 и 10 кг и 3 години и те не са мръднали ( основно ловя по паткарници и там рибите са на гъсто ). 7000 която взех от колегата я ползвам на шаранска пръчка и съм мног доволен от нея. Работи и реди идеално.Никакви луфтове и странични шумове. И както каза той, цена качество е много добро съотношение, дори може да се каже, че качеството надминава цената. Препоръчвам ти я. Дори и аз в момента си търся 5000, но вече не мога да я намеря никъде. Искам и 2рия фидер да я сложа ( не че с 4000 имам проблем, но 5000 е с по-голямо тяло и малко повече драг и върти по-спокойно при натоварване) Дано съм ти помогнал, ако имаш питания не се колебай. А ако може да ми намериш и 5000 с гумираната дръжка ще си златен :)
Aleks4o
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Яну 02, 2019 6:54 pm

Re: Ryobi oasys 8000

Мнение от Aleks4o »

garfield_90 написа:Колегата я продаде на мен, понеже съм почитател на самия модел и съм много доволен от него като цяло. Имам 3 4 5 и 7000 , като 3000 го ползвам на спининга и вече 4та година я изтезавам и не е мръднала. Нито съм я отварял, нищо. Ловя само щука с големи клатушки, въртящи и воблери и на това натоварване нямам оплаквания. 4000 и 5000 ги ползвам на фидерите с които ловя само шарани между 1 и 10 кг и 3 години и те не са мръднали ( основно ловя по паткарници и там рибите са на гъсто ). 7000 която взех от колегата я ползвам на шаранска пръчка и съм мног доволен от нея. Работи и реди идеално.Никакви луфтове и странични шумове. И както каза той, цена качество е много добро съотношение, дори може да се каже, че качеството надминава цената. Препоръчвам ти я. Дори и аз в момента си търся 5000, но вече не мога да я намеря никъде. Искам и 2рия фидер да я сложа ( не че с 4000 имам проблем, но 5000 е с по-голямо тяло и малко повече драг и върти по-спокойно при натоварване) Дано съм ти помогнал, ако имаш питания не се колебай. А ако може да ми намериш и 5000 с гумираната дръжка ще си златен :)
Аз ползвам размер 8000 на дъно от брега и съм доволен вчера и направих сефтето
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”