Избор на болонезе

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Crucian40
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Ное 14, 2017 10:45 am

Избор на болонезе

Мнение от Crucian40 »

Здравейте, колеги! Дошло е време да закупя едно болонезе, защото почнаха да ми се отварят възможности за риболов на река. Насочил съм се към един модел на Siweida, но искам да получа и от вас някое мнение, защото на снимка нищо не мога да преценя. На болото ще сложа макара Shimano Catana 2500 RC, и желая болото да е 5 метра, за да ми е по-леко и удобно. Бюджета ми е до 100 лева, така че приемам и други вариянти стига болото да е стегнато, леко и тънко. Патил съм си много от болонези, затов искам следващата ми покупка да е качествена и да ми върши работа! Благодаря!

https://www.nasluka-shop.com/vdici/bolo ... order=DESC
Crucian40
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Ное 14, 2017 10:45 am

Re: Избор на болонезе

Мнение от Crucian40 »

Ще съм благодарен ако поне един добър човек от форума се отзове на темата ми, за да помогне. Не за първи път се случва да пускам тема и да стои без каквито и да е отговори със седмици, пък и изобщо...
Аватар
Никича
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Апр 09, 2017 8:35 pm

Re: Избор на болонезе

Мнение от Никича »

По-добре додай там още 10-20 кинта над тези 100 и си купи focus gelato na 5 метра много добра бюджетна пръчица стегната е и удобна много добра от колкото тези "неща" който ще ти карат не повече от месец и ще почнат да се цепят по крачетата на водачите
:fishing2: :fishing2:
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3643
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Избор на болонезе

Мнение от dantho.mihov »

Тъй като настояваш за второ мнение, бих искал да те насоча към една уловка:
- Не посочват тест на изхвърляне. Това се случва, когато тази информация би отказала потенциални купувачи на пръчката.
Правилния тест за масовите болонези е 5 - 15 грама. А по-скъпите дори имат и по-нисък предвид на това, че ще поставиш плувка около 1 грам.
zarkoo
новобранец
новобранец
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Дек 03, 2015 8:09 pm

Re: Избор на болонезе

Мнение от zarkoo »

и аз съм се насочил към този модел на сивейда и никъде немога да намеря мнения за този модел омега
Аватар
icefire
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 384
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Местоположение: София

Re: Избор на болонезе

Мнение от icefire »

Здравейте колеги , не съм запознат с въпросната Силведа ... НО !
Евтиното излиза скъпо ... поразгледайте из нета и си вземете нещо свестно , има и бюджетни решения ..
На пример : https://www.vidrax-fishing.com/shop/ind ... t_id=10052
Никой не полудява толкова бързо като абсолютно нормалният човек ...
Животът е навик , от който се отвиква много трудно ...
Terry Pratchett
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”