Гласуване за Модератори "Морски раздел"

Модератор: emo vasilev

Модератори "Морски раздел"

Анкетата свършва на Вто Мар 03, 2020 6:27 pm

- Димо Михалев
13
21%
- dobria1
31
49%
- Аматьора Бс
19
30%
 
Общо гласове: 63

Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

Мнение от dobria1 »

st_beer написа:Сега отново прочетох темите относно предложените хора за модератори и не видях някъде да са дали съгласие dobria 1 и Аматьора Бс. Единствения човек , който е приел от предложените е само Димо Михалев. Не мисля ,че е правилно да се номерират и избират хора без тяхното знание и съгласие.
Затова ако наистина двамата номинирани не са съгласни и не желаят да бъдат избирани не би трябвало да се гласува и да се избират против тяхната воля.
Написах много ясно че, ще приема предизвикателството при едно условие.
Защото няма как да съм безпристастен към въпросния индивид.
И допълних че без него няма да има нужда от модериране.
А как го е разбрал Павел Иванов е друга тема на обсъждане.
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

Мнение от lusienn »

Не може да поставяш условия.

Или аз или той,

Грозно е.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

Мнение от dobria1 »

lusienn написа:Не може да поставяш условия.

Или аз или той,

Грозно е.
2.7 - Теми и постове целящи безплатна реклама, ще бъдат заключвани и изтривани без предупреждение. Такива могат да бъдат поствани единствено с разрешението на собстеника на сайта.

И това е грозно но го правиш, а още по грозно е че написалите го,си затварят очите!!!
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

Мнение от Павел Иванов »

Пак драми , пак турски сериали от типа "на си ти куклите , дай си ми парцалките" ?!?

Люс , дори ти беше номиниран , но се отказа ?
От там натам ако искаш се възползваш от правото си на глас , ако искаш не го правиш и така !
Няма смисъл от поредно оспамване !


dobria1 , гледам още си държиш Йорик и те терзае дилемата Ту Би Ор Нот Ту Би ?!?
Предпочитам до края на анкетата да си я преодолял и да заявиш твърдо на коя точка си се спрял .
от там натам никой не изисква от теб нещо специфично освен да бъдеш безпристрастен модератор или да не бъдеш такъв .

пп - "безплатна реклама" в случаят се визира магазин , сайт , андрешковски внос на черно и пр. Политиката на форума няма нищо против български дребни производители на изкуствени примамки да промотират продуктите си особено когато са ловящи и не иде реч за едрови продажби . Всякакви други не кореспондиращи с понятието "дребен БЪЛГАРСКИ производител на изкуствени примамки" не спада към толерираната категория ! Още преди пет години когато същата сага но в доста по-хард вариант се разигра в сладководният "спинингов" , администратора на форума обяви това си виждане по въпроса ! Както е видно от стеклите се последствие там обстоятелства , решението е сполучливо .



Димо Михалев , какви по-точно условия визираш ?
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

Мнение от lusienn »

Посочи една единствена тема
В целия интернет където търся
Купувачи и съм си посочил
Моя телефон ама в целия
Интернет,извън форума.
Актуално.включително и в тоя форум
Че сте пристрастни много ми се
Струва,и това ви тормози.
Обява актуална.

Не занимавай хората с интриги
Излишно.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

Мнение от lusienn »

Между другото,
Си вижте профилите
И се замислете като плюете по някой
Друг в тоя форум,откога сте тук
И дали тоя човек ви е търсил за
Нещо.
После спорете с него.
И си гледайте кефа на вода,
Другото е ала бала :lol:
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

Мнение от Павел Иванов »

Люсе , спри се !
Слагам ти го и като официално предупреждение в профила !
В "номинациите" сложих три банна , ако продължаваш в същият дух като нищо ще си с такъв от темата с анкетата !
Радвам се , че ме разбра !
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Димо Михалев
Модератор
Модератор
Мнения: 478
Регистриран на: Вто Май 21, 2019 6:25 pm

Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

Мнение от Димо Михалев »

    Павел Иванов написа:Пак драми , пак турски сериали от типа "на си ти куклите , дай си ми парцалките" ?!?

    Люс , дори ти беше номиниран , но се отказа ?
    От там натам ако искаш се възползваш от правото си на глас , ако искаш не го правиш и така !
    Няма смисъл от поредно оспамване !


    dobria1 , гледам още си държиш Йорик и те терзае дилемата Ту Би Ор Нот Ту Би ?!?
    Предпочитам до края на анкетата да си я преодолял и да заявиш твърдо на коя точка си се спрял .
    от там натам никой не изисква от теб нещо специфично освен да бъдеш безпристрастен модератор или да не бъдеш такъв .

    пп - "безплатна реклама" в случаят се визира магазин , сайт , андрешковски внос на черно и пр. Политиката на форума няма нищо против български дребни производители на изкуствени примамки да промотират продуктите си особено когато са ловящи и не иде реч за едрови продажби . Всякакви други не кореспондиращи с понятието "дребен БЪЛГАРСКИ производител на изкуствени примамки" не спада към толерираната категория ! Още преди пет години когато същата сага но в доста по-хард вариант се разигра в сладководният "спинингов" , администратора на форума обяви това си виждане по въпроса ! Както е видно от стеклите се последствие там обстоятелства , решението е сполучливо .



    Димо Михалев , какви по-точно условия визираш ?
    Павел Иванов може би не съм се изразил правилно.За повечето неща сме на едно мнение с dobria1,a и не само с него.Когато не се отказах от номинацията приех,че модератор означава модератор.
    Аватар
    dobria1
    сериозен играч
    сериозен играч
    Мнения: 1561
    Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
    Местоположение: Варна

    Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

    Мнение от dobria1 »

    Павел Иванов написа: dobria1 , гледам още си държиш Йорик и те терзае дилемата Ту Би Ор Нот Ту Би ?!?
    Предпочитам до края на анкетата да си я преодолял и да заявиш твърдо на коя точка си се спрял .
    от там натам никой не изисква от теб нещо специфично освен да бъдеш безпристрастен
    Аз дилема нямам.

    "Безпристрастен" не съм и не мога да бъда и след месец, година "поне си го признавам"

    А след обръщенията "Люс, Люсе" рабирам, че и Вие не сте!!!
    НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
    Изображение
    Аватар
    rashkoto1
    разбира нещата
    разбира нещата
    Мнения: 636
    Регистриран на: Вто Май 30, 2017 1:28 pm

    Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

    Мнение от rashkoto1 »

    Павел Иванов написа:Люсе , спри се !
    Слагам ти го и като официално предупреждение в профила !
    В "номинациите" сложих три банна , ако продължаваш в същият дух като нищо ще си с такъв от темата с анкетата !
    Радвам се , че ме разбра !
    Ето сега вече започна да ни разбираш идеално!

    п.п. Аматьора Бс се отказа, даже не знае за съществуването на темата.
    Последно промяна от rashkoto1 на Сря Фев 26, 2020 7:29 am, променено общо 1 път.
    От всичко най-обичам, гол по пясъка да тичам!
    Аватар
    rashkoto1
    разбира нещата
    разбира нещата
    Мнения: 636
    Регистриран на: Вто Май 30, 2017 1:28 pm

    Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

    Мнение от rashkoto1 »

    lusienn написа:Много шум за нищо.
    Най-после на едно мнение.
    Наистина шума, който се двигна е заради едно голямо, ама много голямо- Нищо! :D
    От всичко най-обичам, гол по пясъка да тичам!
    Аватар
    nabor4eto
    ще става разбирач
    ще става разбирач
    Мнения: 385
    Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
    Местоположение: Варна

    Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

    Мнение от nabor4eto »

    lusienn написа:Посочи една единствена тема
    В целия интернет където търся
    Купувачи и съм си посочил
    Моя телефон ама в целия
    Интернет,извън форума.
    Актуално.включително и в тоя форум
    Че сте пристрастни много ми се
    Струва,и това ви тормози.
    Обява актуална.

    Не занимавай хората с интриги
    Излишно.
    Колега Люсиен, не те познавам и поради това не съм пристрастен, но мисля, че всичко което става в момента, в голяма степен е заради теб и по точно заради постоветети в въпросната тема. Мисля, че въобще не си глупав и съвсем умишлено пишеш по тоя начин в темата , с ясното съзнание , че дразниш повечето от колегите, които пишат, четат и следят тази тема. Според мен , ако все още не си разбрал, постоветети дразнят защото си позволяваш буквално "да навираш под носа на всички" онова което ти си произвел, ама абсолютно всичко. И това го правиш с ясната мисъл , че повечето вече сме се запознали с твоя начин на "връзване" на чепарета и нямаме нужда повече от това. Казваш , че не рекламираш? Защо тогава всяко вързано от теб чепаре е снимано и качено в темата? Ако не е за реклама, значи е да дразниш колегите , което не е приемливо меко казано. Нямам нищо против теб, просто не е честно така да се "ебаваш" със всички във форума.

    П.С...съгласен съм с мнението на колегите , да имаш твоя собствена, отделна тема за чепарета ти, където да си качваш каквото пожелаеш. Мисля, че това ще успокои всички.
    Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
    canidimex
    научил се да хвърля
    научил се да хвърля
    Мнения: 105
    Регистриран на: Пет Юли 27, 2012 1:58 pm
    Местоположение: Варна

    Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

    Мнение от canidimex »

    nabor4eto написа:
    lusienn написа:Посочи една единствена тема
    В целия интернет където търся
    Купувачи и съм си посочил
    Моя телефон ама в целия
    Интернет,извън форума.
    Актуално.включително и в тоя форум
    Че сте пристрастни много ми се
    Струва,и това ви тормози.
    Обява актуална.

    Не занимавай хората с интриги
    Излишно.
    Колега Люсиен, не те познавам и поради това не съм пристрастен, но мисля, че всичко което става в момента, в голяма степен е заради теб и по точно заради постоветети в въпросната тема. Мисля, че въобще не си глупав и съвсем умишлено пишеш по тоя начин в темата , с ясното съзнание , че дразниш повечето от колегите, които пишат, четат и следят тази тема. Според мен , ако все още не си разбрал, постоветети дразнят защото си позволяваш буквално "да навираш под носа на всички" онова което ти си произвел, ама абсолютно всичко. И това го правиш с ясната мисъл , че повечето вече сме се запознали с твоя начин на "връзване" на чепарета и нямаме нужда повече от това. Казваш , че не рекламираш? Защо тогава всяко вързано от теб чепаре е снимано и качено в темата? Ако не е за реклама, значи е да дразниш колегите , което не е приемливо меко казано. Нямам нищо против теб, просто не е честно така да се "ебаваш" със всички във форума.

    П.С...съгласен съм с мнението на колегите , да имаш твоя собствена, отделна тема за чепарета ти, където да си качваш каквото пожелаеш. Мисля, че това ще успокои всички.
    много точно и ясно казано ,както казва Софи Маринова -хареса ли ти МЕН
    Аватар
    Павел Иванов
    и господ не е толокова добър
    и господ не е толокова добър
    Мнения: 14917
    Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
    Местоположение: София

    Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

    Мнение от Павел Иванов »

    Димо Михалев написа:.... приех,че модератор означава модератор.
    Не виждам да съм споменавал да иде реч за нещо различно ?

    dobria1 написа:... обръщенията ...
    Когато иде реч за действията ми като модератор , това означава само и единствено , че него го познавам а теб примерно не . Респективно едното няма нищо общо с другото ! Както е видно , когато се наложи и Люс получи официално предупреждение . Ако го неглижира ще си понесе съответните последствия . За справка , първият с БАНН по време на номинациите беше Дончо , когото също познавам . Та кой какво и как "вижда" през неговите си очи е все тая искам да кажа !

    rashkoto1 написа:...Аматьора Бс се отказа, ....
    Виждам , че редовно посещава форума . Според твоят коментар значи , че със сигурност знае за какво е номиниран . Не ми изглежда да е много малък или прекалено срамлив , или иначе казано , предпочитам сам да даде отказа си ако наистина има такъв . Време до 03.03. доволно .
    Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

    Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
    Павел Иванов
    Аватар
    radoadvokat
    ще става разбирач
    ще става разбирач
    Мнения: 389
    Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 5:05 pm
    Местоположение: Варна

    Re: Гласуване за Модератори "Морски раздел"

    Мнение от radoadvokat »

    Павел Иванов, радвам се да видя безпристрастност в твоите действия. Ако съм бил несправедлив към теб, извинявай!
    Заключено

    Обратно към “Внимание!”