Избор на нови: Въдица, влакно, кукички и т.н

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
n1k3r
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2011 4:21 pm

Избор на нови: Въдица, влакно, кукички и т.н

Мнение от n1k3r »

Здравейте. До тази година бях фен на реки и язовири. На море почти не съм ходил до днес. Дойде време да сменя всичко което имам. До сега ходих със въдици от по 10 15 лв на море и язовири и реки. Както и към тях най обикновени макари, кукички, влакна и т.н Тази година ще съм само на морето за да науча повече за този риболов. Ще ми трябва нова въдица подходяща за сафрид, илария, чернокоп и зарган. Не съм запознат какво се гледа по въдицата за това и искам помощ от вас. За сега цената не е от значение само държа да е доло горе вид марка да е лека и удобна. Също ще ми трябват качествени влакна и кукички. Вчера случайно се заговорих с няколко момчета и видях, че това което имам не става за нищо. Най добрата ми сопа е на ....... от декатлон за около 50 60 лв я взех.
А тези момчета бяха с найстина хубави сопи. Впечатление ми направи, че всяка година сменят влакното а уж е било хубаво това което ползват. Аз я карам с влакно от лидл от както имам сопите около 5 6г. Ще спра до тук за сега за да не ми се смеете повече.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от брега”