ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от bobopeli »

Martin Mihailov написа: Пет Апр 15, 2022 4:32 pm Кьде ги виде бракониерските пориви или тека ти изнася :lol: Некои като каже истината или различно мнение и веднага се намира некои да каже че е над него :mrgreen:
Да изкажеш друго мнение и да го отстояваш е едно :mrgreen: да нарушаваш системно закона за рибарство и аквакултурите е нещо съвършено различно :mrgreen:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от Martin Mihailov »

Кажими кьде сьм нарушил закона :lol: Видели ме фанали ме и тека нататьк :roll: Незначи че като пишем го нарушавам.Аз може да напишем че сьм застрелял некои.И тогава ли нарушавам законо а.Тука фатката е че текива като тебе се прават на много знаещи.Внасят предложения в парламенто на още по знаещи :lol: И сьщите тия издават забрани.Прочети забраната кьде си я пуснал да видиш че спецялно за при нас е написана пьрво неграмотно и второ без никои да е проверил за какво става вьпрос.Веднага ти казвам защо.Разрешеното езеро в Рударци е взето от частно лице и е атракцшия с водни колела и лотки :roll: Амао там е разрешен риболова :mrgreen: А рудничното езеро го затрупват в момента :shock: Това какво ти говори.Че никои несие мрьднал прьсто да види за какво става дума а на некакви предложения от некакьв самоназначил се издава забрани :mrgreen:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от bobopeli »

Martin Mihailov написа: Пет Апр 15, 2022 5:24 pm Кажими кьде сьм нарушил закона ................
Не ми се рови из форума. Никъде не съм казал, че законодателството ни е перфектно, но съм убеден че единствено спазването му ще доведе до това да има какво да се лови и утре!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от Martin Mihailov »

Продьлжаваи да верваш :lol: :lol: Блаженни са верващите :mrgreen:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от bobopeli »

Martin Mihailov написа: Пет Апр 15, 2022 5:58 pm ............................................ Блаженни са верващите :mrgreen:
................................защото е тяхно царството небесно! :wink:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
fool
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 2:17 pm

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от fool »

Здравейте колеги! Не съм посещавал одавна водоема, а с приближаващия край на забраната идва и апетита за риболов, та да попитам ако някой знае. Каквъв ще е режима тази година след 15-ти като мине забраната? Благодаря предварително за информацията :)
Аватар
stoiann80
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 174
Регистриран на: Нед Авг 17, 2014 3:44 pm
Местоположение: София

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от stoiann80 »

fool написа: Вто Май 31, 2022 11:27 am ...…..Каквъв ще е режима тази година....
Същия, както до момента. Хвани-пусни, с изключение на Радибошкия залив, който е тотално забранен
Memento mori
fool
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 2:17 pm

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от fool »

stoiann80 написа: Сря Юни 01, 2022 9:36 am
fool написа: Вто Май 31, 2022 11:27 am ...…..Каквъв ще е режима тази година....
Същия, както до момента. Хвани-пусни, с изключение на Радибошкия залив, който е тотално забранен
Благодаря колега, ще видя значи скоро да го посетя :) Дано се завърнат пак рибите до преди да го отровят и скоро пак да имаме страхотни излети на водоема.
:fishing12:
Dzambok
новобранец
новобранец
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2011 8:40 pm
Местоположение: София/Видин

Re: ВАЖНО за яз. Пчелина (Лобош) !

Мнение от Dzambok »

Здравейте някакво инфо за Лобош. Планувам палатка с деца, барбекю, въдици и лодка, евентуално нощуване. Събират ли още пари под параклиса? Рибата хвани и пусни ли е още? Някой ще ми направи ли проблем че съм вляал с лодката и силиконов за бяла риба?
Нема па нема па неще, па спре, па пак неще, и пак спре, па спре и да неще!
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”