Избори

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Избори

Мнение от Ачо ♣ »

Батко Емо написа: Съб Ное 12, 2022 8:05 pm ........,Велински ................................

Велински е прототип на шефа на тайната полиция Гешев, който въпреки че го търсят ДС, КГБ, ЦРУ и МИ- 6 успява след 9.9 44 год. да се законспирира , като даскалче, в едно пазарджишко село- така че архивите са живи, както и тези на БКП..... :lol: ....И Каишковците , лакеите трябва да знаят това и престанат с перченето си........ :lol: :lol: :lol:







Батко Емо- длъжем съм да ти се извиня,че в моят пост емотишконите са малко- не се обиждаей -такова ми е "нивото".....Виж да потребители с друго "ниво" отговарям подобаващо- и си търпя неготивите-ам това е в целия ми смислен живот- такаво ми е орисията , да се боря с пошлоста, двулилието, лицемерието, и подобни " гадости" за хората с комплекси и с супер НИВО, което по моему е равно на минус 100, ноооооооо....."нивото " им позволява да дават ниво на другите............Ииииииииииииии....О, свещена простота..........!!!!! :) :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Избори

Мнение от Батко Емо »

Аре сега!Темата е сериозна и нивото требе да е такова! :lol: Правителство ГЕРБ,ПП и ДБ може да реши проблемите при ясно разписани политики!!!Взаимно ще се контролират и корупцията,че се спине до 0%,с тенденция, -100% :lol: :lol: :lol: Това вече си е ниво :D Но като се имат предвид тежките зависимости на ПП и ДБ от назначените олигарси на БКП,съм по-скоро скептичен!
Ачка,писанията ти за Никола Гешев са част от мноо хипотези!Не зная дали защитаваш червената идея стоически или икономически или си праволинеен демократ,но дай възможност за промяна у хората,например катарзиса на комуниста - до днешен милиардер,спонсориращ градската десница и посерковците :D
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Избори

Мнение от Ачо ♣ »

Батко Емо написа: Пон Ное 14, 2022 9:50 am .........,но дай възможност за промяна у хората,например катарзиса на комуниста .........................

:smt023 :supz: :smt045 НЕ Давам, НЕ давам......Веднъж комунист-за цял живот комунист, иначе кво се получава- ша дам пример с Боко , а не с ????
щото не ми се иска да създавам проблеми на модераторите........ :lol: :lol: :lol: - Та Боко комунист-напуска МВР, за да си запази членството, а сега катарзис го натиска......... :lol: :lol: :lol: ...Мога и за Ванката Костов да те "светна"- след 10 ноември пишеше статии в Работническо дело как да си запазим икономиката, а после кво стана- Питам и отговор не искам...... :lol: :lol: :lol: ....Та , уважаеми Батко Емо- такава е нашата родна каааартинка......... :lol: :lol: :lol: ....Примери още да искаш, ама ша стана досаден, а както казваш ти-темата е сериозна......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

.....:drinkers:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Избори

Мнение от Ачо ♣ »

Ачо ♣ написа: Пон Ное 14, 2022 10:06 am
Батко Емо написа: Пон Ное 14, 2022 9:50 am .........,но дай възможност за промяна у хората,например катарзиса на комуниста .........................

:smt023 :supz: :smt045 НЕ Давам, НЕ давам......Веднъж комунист-за цял живот комунист, иначе кво се получава- ша дам пример с Боко , а не с ????
щото не ми се иска да създавам проблеми на модераторите........ :lol: :lol: :lol: - Та Боко комунист-напуска МВР, за да си запази членството, а сега катарзис го натиска......... :lol: :lol: :lol: ...Мога и за Ванката Костов да те "светна"- след 10 ноември пишеше статии в Работническо дело как да си запазим икономиката, а после кво стана- Питам и отговор не искам...... :lol: :lol: :lol: ....Та , уважаеми Батко Емо- такава е нашата родна каааартинка......Ниво-брат, не всеки го може...?!?!?!?!?... :lol: :lol: :lol: ....Примери още да искаш, ама ша стана досаден, а както казваш ти-темата е сериозна....:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

дерзай батко Емо- това е твоята стихия- умен си за разлика от моооо....перничани- винкели.....!!!!!!!!!!!!!.....:drinkers: :fishing12: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Избори

Мнение от Ачо ♣ »

Батко Емо написа: Пон Ное 14, 2022 9:50 am .......Не зная дали защитаваш червената идея стоически или икономически или си праволинеен демократ,


АКО ЧЕСТНО ТИ ОТГОВОРЯ ЩЕ ОСТАНЕШ МОООООООО...РАЗОЧАРОВАН.............!!!! Но досега щом не си разбрал що за "птица" съм значи си от....тез....дето четат и не мислят-"шАМАН" НА ИСТИНАТА СЪМ АЗ, ЗА ТЕЗ ДЕТО МЕ РАЗБИРАТ .ЛЕЧИТЕЛ НА ПОШЛОСТТА, ДВУЛИЧИЕТО И ЛИЦЕМЕРИЕТО..........ИЗВИНИ ЗА МОЯТА ОТКРОВЕННОСТ..ЕЕЕЕЕ,не съм от тези ,които ша ви кажаТ къде е загубеното момче от Перник..ноооооооооооо за другото чети ми постовете И НАЙ-ВЕЧЕ МЕЖДУРЕДОВЕТЕ, АКО ИСКАШ ДА СИ В ЧАС С МОИТЕ ПОЛИТ УБЕЖДЕНИЯ...!?!?... :mrgreen: :roll: .!?!?!?!? :wink: :D :drinkers: :drinkers: :drinkers: Бъди жив и здрав!!!! :drinkers:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14812
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Избори

Мнение от G.Petkov »

"Боксьорът Кубрат Пулев, който преди дни се дипломира като политолог, говори по важни за България теми по време на интервю, което даде в парламента. Кобрата сподели ....... . !



Ибаси ! :shock:

Това не го знаех !
Политолог, ...... в парламента, ........ , сподели ..... .

Въпреки, че Кличко нали стана кмет на Киев, пък даже и успешен.

Кобрата може да го надмине,
От политолог до политик, пътят е кратък !

Даже и за президент става !
То при последните президенти, вкл. и Радев,
Кобрата се вписва отлично !
И коремно може да прави, и лицеви опори !
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Избори

Мнение от Батко Емо »

"шАМАН" НА ИСТИНАТА СЪМ АЗ, ЗА ТЕЗ ДЕТО МЕ РАЗБИРАТ .ЛЕЧИТЕЛ НА ПОШЛОСТТА, ДВУЛИЧИЕТО И ЛИЦЕМЕРИЕТО..""ноооооооооооо за другото чети ми постовете И НАЙ-ВЕЧЕ МЕЖДУРЕДОВЕТЕ, АКО ИСКАШ ДА СИ В ЧАС С МОИТЕ ПОЛИТ УБЕЖДЕНИЯ.."

Лечител?!! :D Между редовете четяха красивоумните червени бичмета "Работническо дело" :!: След,което ни го разшифроваха! :lol: :lol: :lol: Не си в час за ББ,както и за Гешев и за нооого други неща,четейки иносказателните ти умотворения!
Кире Истината се изправя като кон на задни нодзе в съда срещу бате Гойко! :lol: Кой кого тдис ис дъ куешчън :D Но - всички са равни само пред винкело! :lol:

А какъв вой заради хартиената бюлетина :lol: Чини ми се аче ли беме народ,досега требеше да има референдум за Плащането на мадурките от Посирането,БСП и ДБ!Това за лечителите на двуличието и лицемерието! :D :D :D
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Избори

Мнение от Ачо ♣ »

Батко Емо написа: Вто Ное 15, 2022 10:22 am ................... Не си в час за ББ,както и за Гешев и за нооого други неща,четейки иносказателните ти..........


Така е....нито съм в час нито имам ниво.. Ян Хус добре го е казал !.. :?: :?: :?: .... :smt023 :supz: :lol: :lol: :lol: ........







......За другото-....но комент........ :lol: :lol: :lol: :smt043 :smt044 :smt043 :smt044 :smt045 :smt045 :smt045 ....ниво, брт, ниво...... :arrow: ......Тук е силата за НИВОТО........


Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Избори

Мнение от Батко Емо »

Техниката е Пекана Батко!Това къде си го поснал е ноооого постно! :D И за трите клипа моем да те светнем за дву...лице... море и още нещо?
Между редовете Гешев е купил Антон Иванов с едно шише гроздова и тоя е изпеял целото ЦК1 :lol:
Ченгетата на Чорапо и Дамаджаната за кво зимат заплати?!
Коя фирма е предложила батериите на Посирането???Ачка светни ме по това :lol:
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14812
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Избори

Мнение от G.Petkov »

Това много ме засмя :

" ...... Радев и Нинова не скриха различното си виждане по всички основни въпроси, макар че консултацията започна любезно и с комплименти от страна на държавния глава.......... . "

Като целият разговор е пълен ташак !
А помня как др.Нинова представи Радев за президент на страната,
Сега вече имат "различно виждане", макар и с комплименти ! :D
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Избори

Мнение от Батко Емо »

Да живее правовата държава!Бюлетината се завръща! :D Айде па на жълтите павета :lol: :lol: :lol:
Флашковците ореваха орталъко :lol: :lol: :lol: ДеБъ вън!Посирането 7/8%,Краднела 7% :D
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14812
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Избори

Мнение от G.Petkov »

" Лидерът на "Има такъв народ" Слави Трифонов остро разкритикува в профила си във Фейсбук решението на правната комисия в парламента да бъде върната хартиената бюлетина.......... .

"Има такъв народ" положи всички усилия, за да направи изборите в България честни. И успя...... ."




Да, успя !
Успя да изпадне от Парламента и успя вече да "Няма такъв народ" !

Дейба и нещастниците, дейба !
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Избори

Мнение от Батко Емо »

Паветножълтите протестират!Преброили са кинтите от наемите,платили са си данъците и немат ядове! :lol: Умните завършили пуцове в чужбина тоже! Демокрация е!
Но!Палачи дете,флашката я няма!!! :lol: :lol: :lol:

"Другият проблем са флашките. Техният път е следният - машините пристигат в градчета Х в съботен ден преди гласуване, претоварват се на малки бусчета на паркинга пред някой магазин и тръгват по /гадове/ и села." Това "Епицентър".Друго си е нивото :D на село! :lol:
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Избори

Мнение от Ачо ♣ »

Батко Емо написа: Съб Ное 19, 2022 10:07 am ..............................Палачи дете,флашката я няма!!! :lol: :lol: :lol:


:supz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


НЕ ПЛАЧИ,ДЕТЕ.................
„Демократично“ да върнат хартиените бюлетини е същото като „демократично“ да ти махнат ключалката на вратата................ :lol: :lol: :lol: :P :P :P

В цяла Европа си ги ползват, да, но то е като да питаш защо в Швейцария си оставят колите отключени, а ние не можем? Айде бе, не можем ли и ние? Ами не, не можем и ние да си оставяме колите отключени. Да обяснявам ли защо? ......................... :idea: :P :P :P

айде-обратно в пещерята и гласуване с палец......БОКО-НИНОВА-ДОГАН АЙДЕ,ДА ДУХАТ КНИЖКИТЕ И СУПАТА !!!!....ДА ЖИВЕЙ ПАЛЕЦА.....:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Избори

Мнение от Батко Емо »

Паветножълтата "десница" според Чорапо са аматьори по отношение национална сигурност,не подкрепяли Путкин а Украйна!Нема такава държава,Червенио чорап упреква Бойкикев,че е путинофил:lol: :lol: :lol: "Професионало" дава оценки на розовите гащи и Гномо на политически консултации за съставяне на правителство!Малките очички-Червенио чорап ни докара до тази патова ситуация!Но проз народ слаба държава,да ама с умен президент! :lol: :lol: :lol:
За година и половина под неговото вещо ръководство НГдобавка от 70лв стига да си купи пенсионеро 2кг кашкавал!!!
Флашките от кашоните на боклуко!Боко требе да се стегне у кръсто и да се земе у ръце и да постави ясни точки и кои ще ги решават :D
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”