Зарган 2021

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Зарган 2021

Мнение от Мilena »

Съжалявам за спама, преди това! Моля модератор да изтрие ненужното, което няма да повторя!
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1126
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: Зарган 2021

Мнение от rap66 »

ianimar написа:дава кеф за риболов ,ама чак да се чудим как да я приготвим няма смисъл все не е очароващо
Да не говорим за хилядите ребра, особенно на големите. Дъвчиш и плюеш, плюеш, п......
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Зарган 2021

Мнение от ianimar »

rap66 написа:
ianimar написа:дава кеф за риболов ,ама чак да се чудим как да я приготвим няма смисъл все не е очароващо
Да не говорим за хилядите ребра, особенно на големите. Дъвчиш и плюеш, плюеш, п......
Румба не схващам нещо,ако говориш за свински ребра много точно затова не са ми в менюто
Ko?
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Пет Ное 26, 2021 11:20 am

Re: Зарган 2021

Мнение от Ko? »

ianimar написа:
rap66 написа:
ianimar написа:дава кеф за риболов ,ама чак да се чудим как да я приготвим няма смисъл все не е очароващо
Да не говорим за хилядите ребра, особенно на големите. Дъвчиш и плюеш, плюеш, п......
Румба не схващам нещо,ако говориш за свински ребра много точно затова не са ми в менюто
Тлъстите заргани, както и да ги печеш , пържиш , вариш .. имат едри кокалаци за чистене. Предполагам има предвид rap66
Аватар
koliokey
новобранец
новобранец
Мнения: 87
Регистриран на: Сря Май 06, 2020 11:20 am

Re: Зарган 2021

Мнение от koliokey »

stareca написа:
ianimar написа:
stareca написа: Колега това е прекалено слабо .Това е място на което колегите ловят по 150- риби може би трябваше на джиг да пробвате
150бр. някой много е излъгал
Така пишат за 2 чоса на джиг 80-100бр.
За 4 часа 150 пак на джиг като не се пропуска да се спомене че колегите на червей почти не са вземали .
Здрати Старец,
Как е около Бургас. Пробваш ли за нещо в тия студени дни?
Ko?
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Пет Ное 26, 2021 11:20 am

Re: Зарган 2021

Мнение от Ko? »

Тази година пролетния зарган го няма из северното Черноморие. Вятър, температура, вълнение .. не знам що стана така. Някой с наслука?
Аватар
Tamerskii
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2016 9:27 pm

Re: Зарган 2021

Мнение от Tamerskii »

От втората седмица на февруари пробвам по 2 пъти на седмица(освен когато валя сняг) , за сега нямам удар ...
Аватар
luky78
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 4:00 pm

Re: Зарган 2021

Мнение от luky78 »

Какъв удар искате при тая температура на водата, до преди 2 дни беше 5-6 градуса, сега стига 7 следобеда. Не стане ли 11-12 градуса зарган няма да се появи, а с тези темпове това ще стане след около 2 седмици.
Ko?
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Пет Ное 26, 2021 11:20 am

Re: Зарган 2021

Мнение от Ko? »

Миналата година температурата март беше градус по-топла, а се взимаха заргани не по две три .. комплексни са нещата .. уикенда сутрините поне е хубаво времето :)
Митко Кирилов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 720
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 10:12 am
Местоположение: Варна

Re: Зарган 2021

Мнение от Митко Кирилов »

Ko? написа: Пет Апр 08, 2022 8:10 am Миналата година температурата март беше градус по-топла, а се взимаха заргани не по две три .. комплексни са нещата .. уикенда сутрините поне е хубаво времето :)
[Поведението на заргана е непредсказуемо! Проби и обикаляне трябват за успешен риболов! :lol:
Нещата не са такива , каквито изглеждат!
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”