Кой язовир има и продават раци

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

dimovbgr
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Апр 15, 2012 9:04 pm

Кой язовир има и продават раци

Мнение от dimovbgr »

Здравейте искам да попитам в кой язовир из България има и продават раци
Людмил Иванов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Съб Май 01, 2010 5:00 pm
Местоположение: София

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от Людмил Иванов »

Провери на Пожарево . Миналата година бяха много и от тях риба не може да се хване. Но правеха опити да ги изтребят . Та не знам сега как е? Веринско и там има.
dimovbgr
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Апр 15, 2012 9:04 pm

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от dimovbgr »

:fishing12:
Людмил Иванов написа:Провери на Пожарево . Миналата година бяха много и от тях риба не може да се хване. Но правеха опити да ги изтребят . Та не знам сега как е? Веринско и там има.
Имах предвид кой има и продава.не аз да ходя да ловя.Благодаря все пак
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от Петър Недев »

dimovbgr написа::fishing12:
Людмил Иванов написа:Провери на Пожарево . Миналата година бяха много и от тях риба не може да се хване. Но правеха опити да ги изтребят . Та не знам сега как е? Веринско и там има.
Имах предвид кой има и продава.не аз да ходя да ловя.Благодаря все пак
В Кърджали има. Редовно си взимам. 15лв кг . Ама сега зимата карат рядко и си запазвам предварително. Магазина е на пазара в Кърджали.
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
thebigtourist
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 10:05 pm

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от thebigtourist »

Ако са ти важни раците, а не язовира, в София, на Сливница ето тук продават жива риба и съм купувал раци преди - https://goo.gl/maps/onnxmM9pu94wKyEb8, Не знам има ли постоянно, но винаги е опция по телефона да провериш първо
dimovbgr
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Апр 15, 2012 9:04 pm

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от dimovbgr »

Петър Недев написа:
dimovbgr написа::fishing12:
Людмил Иванов написа:Провери на Пожарево . Миналата година бяха много и от тях риба не може да се хване. Но правеха опити да ги изтребят . Та не знам сега как е? Веринско и там има.
Имах предвид кой има и продава.не аз да ходя да ловя.Благодаря все пак
В Кърджали има. Редовно си взимам. 15лв кг . Ама сега зимата карат рядко и си запазвам предварително. Магазина е на пазара в Кърджали.
Извинявам се аз купувам на едро от язовирите не от магазина от магазина са тройни цени.200 300 500 кг и повече на седмица.
dimovbgr
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Апр 15, 2012 9:04 pm

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от dimovbgr »

Петър Недев написа:
dimovbgr написа::fishing12:
Людмил Иванов написа:Провери на Пожарево . Миналата година бяха много и от тях риба не може да се хване. Но правеха опити да ги изтребят . Та не знам сега как е? Веринско и там има.
Имах предвид кой има и продава.не аз да ходя да ловя.Благодаря все пак
В Кърджали има. Редовно си взимам. 15лв кг . Ама сега зимата карат рядко и си запазвам предварително. Магазина е на пазара в Кърджали.
Казваме от язовир не от магазина.който продава на едро 300 500 кг на седмица и повече
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от yco »

dimovbgr написа:....
Казваме от язовир не от магазина.който продава на едро 300 500 кг на седмица и повече
За такива количества само в Аляска мой човек... :lol:, ама цената е на бройката 100 долареси :lol: работата е сезонна и само 45 дена е в годината, който фанал-фатьал.... :lol:

инфо- Омар Шериф-Аляска.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от yco »

...та да бъда изчерпателен, ако ви хванат с 1 един рак извън сезона или без платен лиценз в сезона 100 000$ е глобата за 1 бройка...... :lol: :lol:, да ви кажа ли от къде е инфото отново.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
dimovbgr
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Апр 15, 2012 9:04 pm

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от dimovbgr »

yco написа:...та да бъда изчерпателен, ако ви хванат с 1 един рак извън сезона или без платен лиценз в сезона 100 000$ е глобата за 1 бройка...... :lol: :lol:, да ви кажа ли от къде е инфото отново.... :lol:
Здравей,за информация на многознайковците не е забранен рака ако имаш разрешителното за отглеждане и си регистриран като ферма както за отглеждане на риба а аз си имам язовир и си имам всички разрешителни а който няма негов си е проблема.така че моля да не остроумничим .И все пак питам конкретно от язовир защото магазините ги вземат от язовир и ги продават на двойни цени.Имам си всички разрешителни и мога да си ги продавам когато си искам не искам да ги крада от някъде.Благодаря все пак че си запознат със бракониерските работи но не сме бракониери.За това питам язовир регистриран който има право да се занимава със тази дейност.По вашата логика и риба ако не е регистриран язовира пак е бракониерство. Не съм задал въпроса кое е законно и кое не.Има си компетентни органи като адвокати и ИАРА които ти казват как да работиш по правилата.Кой язовир продава раци не магазин ако щях да пиша магазин.Благодаря
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от yco »

Един рак да стане 10 сантима му са нужни 3-4 г. :wink: , отделно много чиста вода с определено pH, помпи за аерирана на водата, нивото не трябва да играе и като включим, че се самоизяждат и бизнеса фалирал, преди да започне... :lol: , затова у нас никой не отглежда раци. :wink:
Има един, който се прави, че ги отглежда, ама ша го барнат.... :wink:
Тези по магазините са внос от Турция.
.....и задължително глинено дъно, за да могат да си копаят дупките, без да им пада тавана..... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Кой язовир има и продават раци

Мнение от Петър Недев »

Никой язовир не продава раци !!!! Внасяй от Канада.
Когато няма риба.......не кълве!
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”