Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Заключено
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от isavkov »

maz0o0o написа:Няма как да няма.Аз на негованската кариера хванах лин и шаран но е мъка със 30м дълбочина.Дано някой даде инфо за места на който е имал слука.
И да има, ще се измъчиш. Ти сам го каза. Аз например на свободни водоеми почти не ходя, че там риба рядко се хваща.
Отивай на Богров или нещо от сорта и си прави кефа :)

Аз се чудя сега уикенда къде да забегна - върти ми се или яз. Суходол или Панчарево.
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
maz0o0o
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Яну 29, 2016 10:00 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от maz0o0o »

То това ми е целта лесно не искам.На суходол има рибки но не много аз съм от Люлин и тук доста съм ходил.Факта че над 5кг се връща ме спря да ходя там не че взимам рибата аз съм любител и я връщам но малко зарибен и се гаврят с хората така.Аз също се чудя събота да мръдна някъде и явно ще е на негован отново поне костури има много сега.Та аз съм фен на шаро и амурчо и съм само на бойлита и поп ъп и за това ми е темата къде има а не дали ще се мъча :D Ако някои реши и е сам може заедно да посетим близък гьол както се казва :)
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от pampasa »

maz0o0o написа:.........................на кои реки в София или около София има шаран и амур...................
Сладуран ,чети какво си писал - на нито една РЕКА около София ги няма споменатите риби :roll:

Иначе по баластиерите може и да има по някое останало Шаране /но си е малко като игра на тото/.

Няма да коментирам ,че точно този период на годината ,едва ли е най-подходящия за търсене на Шарани и Амури .
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
maz0o0o
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Яну 29, 2016 10:00 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от maz0o0o »

Незнам аащо когато човек попита любезно така се напада в форум?Нито попитах за времето нито кога кълве.Вече 5 години ходя за шарани но не около София.Исках елементарно мнение за някое място където има по любезно няма как да попитам.
rumen_vasilevvv
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Вто Окт 15, 2013 10:22 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от rumen_vasilevvv »

[quote="maz0o0o"]То това ми е целта лесно не искам.На суходол има рибки но не много аз съм от Люлин и тук доста съм ходил.Факта че над 5кг се връща ме спря да ходя там не че взимам рибата аз съм любител и я връщам но малко зарибен и се гаврят с хората така.Аз също се чудя събота да мръдна някъде и явно ще е на негован отново поне костури има много сега.Та аз съм фен на шаро и амурчо и съм само на бойлита и поп ъп и за това ми е темата къде има а не дали ще се мъча :D Ако някои реши и е сам може заедно да посетим близък гьол както се казва :)[/quote

За голямата кариера "Негован" ли говориш? Или за платения? За тез костури.И ако е големия, не е ли е замръзнал?
maz0o0o
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Яну 29, 2016 10:00 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от maz0o0o »

За големия не платения.само лявата страна е замръзнала в дясно няма лед.Костури има едри хващал съм около 700 800гр костури.Това е от събота там положението на водата.С рибе на дъно костура беше полудял..
Прикачени файлове
P_20160130_145423.jpg
P_20160130_145423.jpg (1019.77 KiB) Преглеждано 2089 пъти
Последно промяна от maz0o0o на Вто Фев 02, 2016 8:03 pm, променено общо 1 път.
rumen_vasilevvv
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Вто Окт 15, 2013 10:22 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от rumen_vasilevvv »

maz0o0o написа:За големия не платения.само лявата страна е замръзнала в дясно няма лед.Костури има едри хващал съм около 700 800гр костури.Това е от събота там положението на водата.
Мерси за информацята само ако може да ти задам още един два въпроса?От коя страна минаваш към кариерата от към Негован или Чепинци.И няма ли много кал как е черния път?Мерси много и успех със риболова.
casparownariba
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Яну 02, 2016 10:52 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от casparownariba »

Има ли лед на Враждебна 777??
maz0o0o
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Яну 29, 2016 10:00 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от maz0o0o »

rumen_vasilevvv написа:
maz0o0o написа:За големия не платения.само лявата страна е замръзнала в дясно няма лед.Костури има едри хващал съм около 700 800гр костури.Това е от събота там положението на водата.
Мерси за информацята само ако може да ти задам още един два въпроса?От коя страна минаваш към кариерата от към Негован или Чепинци.И няма ли много кал как е черния път?Мерси много и успех със риболова.

От страната на Негован.Влизам си със колата има кал но не закъсах с лек късмет :)
Kaloqn19
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2015 3:04 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Kaloqn19 »

Замръзнал ли е Богоров ,че ми се е доходило за шарани?
Благодаря
Аватар
geibriel
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 278
Регистриран на: Съб Юни 06, 2009 7:26 pm
Местоположение: София/Пазарджик

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от geibriel »

Инфо от Пънча днес.Първо отидох на бъбрека имаше много народ и се върнах на топлата вода ,поседях там 2 часа без пипане.Реших да се набия в навалицата на бъбрека хората бяха станали 2 пъти повече но оспях да се сместя.Ловеше се уклей дребен и баби дребни,линията не беше от значение само мястото.За сравнение аз бях с влакно 0.08 кука 16 гамакатсу плувка 0.5 гр и стръв вердевас а дядото до мен с 5гр плувка и корда от порядъка на 0.20 ловеше 2но повече риба.И една снимка за цвят Изображение
Не сме народ
Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.
1875
Аватар
Kire 50
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 244
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:10 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Kire 50 »

Здавейте риболовци,още по прясна информация от Пънчака.Време прекрасно както за риболов така и за разходки.Тайното местенце вече е разкрито!!!! Народ бол,лови се наистина улей,бабушка и кленчета но са дребни а и най важното всичко се слага в торбета. :rolleyes: Чак пък да е гладен толкова тоз народ ? :fishing6: Явно за да се намери място трябва да се става раноооооо, до като не се размрази цялия водоем
Прикачени файлове
20160203_125146.jpg
20160203_125146.jpg (4.35 MiB) Преглеждано 1916 пъти
20160203_150207.jpg
20160203_150207.jpg (2.5 MiB) Преглеждано 1916 пъти
20160203_150259.jpg
20160203_150259.jpg (3.19 MiB) Преглеждано 1916 пъти
20160203_150440.jpg
20160203_150440.jpg (2.54 MiB) Преглеждано 1916 пъти
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от isavkov »

а на платеното лед има ли?
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14801
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от G.Petkov »

maz0o0o написа:...Костури има едри хващал съм около 700 800гр костури....С рибе на дъно костура беше полудял..

Ами покажи, какво си хванал,
Аз съм любопитен :D !

А като гледам от къде пада сянката на снимката с трите въдици - чак се зачудих как си влязъл там от към Негован ?
maz0o0o
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Яну 29, 2016 10:00 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от maz0o0o »

G.Petkov написа:
maz0o0o написа:...Костури има едри хващал съм около 700 800гр костури....С рибе на дъно костура беше полудял..

Ами покажи, какво си хванал,
Аз съм любопитен :D !

А като гледам от къде пада сянката на снимката с трите въдици - чак се зачудих как си влязъл там от към Негован ?

Събота ще съм там и ще снимам улова(надявам се да има такъв ест.) Има доста кал но е проходимо не е пясък.Не е нужно да спамиш пред пс за човек който дава инфо на хората и да даваш излино мнение за сянки и т.н. Това е форум научете се да го ползвате правилно!
Заключено

Обратно към “Водоеми и реки”