Стефаново,24.07.22г

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Стефаново,24.07.22г

Мнение от pavyan »

Не бях ходил на риба,а и на този водоем поне от 4-5години.Това е едно язовирче след Червена могила в самото село.Платено е-12лв.на въдица.Помнех го с многото водорасли и шавари,но сега са го изчистили много добре.Разпънахме такъм на ливадата до паметника -за щука,фидер и едно боло.На болото с бял червей-микроскопични баби и по някой бонус-червеноперка-2-300гр.+един лин около половинката.Не дава да хвърлиш-ври от дребосък.Лин-а и по-големите червеноперки излязоха на царевица от консерва.Ползването на царевица разреждаше кълването,торния също.На фидера-на бял червеноперки 2-300гр. и нищо друго.Това на бял,царевица и торен.Навътре вече е чисто и може да се хвърля.Има доста нови места след почистването на папура.Според мен е добро място за тренировка на щекари и фидерджии.Напр. където ловях имаше дълбочини-1.80,2.40,3.00,4.00 метра.Това на около 13-15метра от брега.Рибата стоеше в дълбокото-по-голямата,де.Дребосъка...
П.П.Не е реклама,просто първи риболов от много,ама много време.
П.П По Пернишко си има камери-спазвайте ограниченията.
П.П.Полицаите в Радомир са гадняри- написаха ми фиш в 5,30 сутринта,че съм спрял на пешеходна пътека.То народ,народ и не могат да пресекат от мен.Ама това е,виновен съм и си плащам.
П.П.Ако ходите натам не разчитайте много на магазина за стръв.Той вече е само един и през седмицата отваря в 7,а събота и неделя в 6.Е,да ,амаа не.Отвори в 6,30ч.
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: Стефаново,24.07.22г

Мнение от Батко Емо »

Здрасте!На платено за баби! :D Там шара нема ли? :roll:
pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Re: Стефаново,24.07.22г

Мнение от pavyan »

А,има,ама са големшки.Има и каракуди,но не ми се висеше на топче или твърда царевица.Абе занимание да има.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”