Shimano Beastmaster FX Predator

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Чепърло
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Юни 14, 2018 12:39 pm

Shimano Beastmaster FX Predator

Мнение от Чепърло »

Здравейте колеги,

Възнамерявам да се оборудвам с нова пръчка за чернокопи и лефери. Идеята ми е да взема нещо с тест до 28 грама, което да е около 2.60 - 2.70 м. Двоумя се между Shimano Beastmaster FX Predator - SBMFXMF27M или Atec Crazee Wind S832M. Атека го тествах и впечатленията от него са ми много добри. С лекота ще води и повърхностни примамки, но все пак исках да чуя мнения и от хора които са тествали Шиманото. Въпроса ми е дали Шиманото е лигаво и би ли се справяло с воденето и на повърхностните примамки (не че много ги ползвам, но все пак може да се наложи :laughing: ).
Благодаря предварително за отговорите. Наслука на всички. :heartbeat:
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3650
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Shimano Beastmaster FX Predator

Мнение от dantho.mihov »

За Шимано мога да споделя.
Бестмастера въобще не е висок клас въдица. Дори го слагам под средния клас въпреки цената.
Когато иде реч за Шимано добрите са от серията Спийд мастер на горе. Впечатленията ми са лични, а не от публикации.
Чепърло
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Юни 14, 2018 12:39 pm

Re: Shimano Beastmaster FX Predator

Мнение от Чепърло »

Благодаря за отговора колега. Най - вероятно ще взема Атека. Моля ако някой има други предложения в този тест по примамки и дължина да се чувства свободен да предложи. Ще бъда благодарен.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Shimano Beastmaster FX Predator

Мнение от Д-р Флекс »

Колега, ти искаш помощ за избор между две напълно различни въдици. Няма как да получиш адекватен отговор.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от брега”