Страница 1 от 2

Струма у Гръцко

Публикувано на: Нед Ное 02, 2008 10:12 pm
от timo1
Тръгнах за Струма днеска уж за едно место,отидох там пълно народ :( викам си аиде за Ангитис пак.
Отивам и там нема место :mrgreen: ,отам фанах по Струма надолу,намерих едно местенце и си седнах
Изображение
на първото фърляне къц една убава каракуда
Изображение
последва разпер
Изображение
абе убаво си даваше,в един момент почнаха червеноперки и убави платики
Изображение
седнах да апна остана малко хляб викам си даи да го сложа у заранката
и кленовете пощуреха се убави изляваха
Изображение
абе арно си прекарах,бех тръгнал за щука ама нема даже удар :(
зех си от сички по една мостра за мезе и си тръгнах
Изображение

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Нед Ное 02, 2008 10:21 pm
от Swordfish92
Браво! Другият път щука. :wink:

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Нед Ное 02, 2008 11:37 pm
от SONY
Разнообразен улов.Много добре :smt023

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Нед Ное 02, 2008 11:52 pm
от lekiq_ribar
Браво добри екземпляри си излъгал :smt023 :smt023

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 7:41 am
от zografa
Браво хубави риби ,че и разнообразни :D :D :D

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 9:05 am
от tbK_MaleM
Браво !!!

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 10:17 am
от sandista
Уел дан ! :) Клендаците са много арни :)

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 1:41 pm
от freakbox
И аз ходих на Ангитис в събота. Нямаше жива душа обаче там където бяхме. Някъде посредата между Серес и Драма.
Кефалите обаче бяха огромни и много. Повечето над кило. Никога не съм мислел, че съществуват такива. А бях тръгнал за щука.
Пробвах всякъкви монтажи и стръви и все кефал кълве. На тапа с каракудка... пак кефал :shock: . Рано сутринта имаше два удара които определено бяха от щука, щото в единия случей каракудата беше сдъвкана на кайма а в другия отхапана на полвина. Но с това приключи активноста на щуката. После тръгнах по реката с блесната (въртушка) и на всяко хвърляне кефал. Смених с клатушка и пак кефал.
И се отказах. Взех само един голям кефал който се вмириса до софия и отиде при котетата навън. Явно е прекалено топло за щуката още.
Другата седмица мислим да ходим на Огняново (Гоце Делчев) и се чудя там къде и какво бих могъл да риболовствам. По Места ясно... ама дали има щука там :roll: Дайте идея за нещо близо до Гоце Делчев.

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 2:18 pm
от Nikola Polizovski
Браво Тиме за разнообразието от риби :wink: а до колегата маистор freakbox които хваштал кефал на всеко хврлиане,нека пусне поне една снимка,да се насладиме на рибите :wink: штото като за прво мнение-то много маисторско но без поткрепа.
Та ако толко добро дава,ште ходиме Тиме заедно там и ште си земеме едно малко хладилниче за да не ни се умириса мезето :lol:

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 3:01 pm
от lud_007
:rolleyes:

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 3:21 pm
от freakbox
Е за съжаление снимки няма. Но ако ви се лови кефал там е мястото. Ако искате координати мога да пратя.

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 6:51 pm
от timo1
freakbox написа:Е за съжаление снимки няма. Но ако ви се лови кефал там е мястото. Ако искате координати мога да пратя.
покажи една снимка и да ти кажа дека си бил :wink:
Никола ще одиме ама пустите им щуки още неискат да зимат
как убаво ми повлече пък тая мида :finga:
Изображение

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Пон Ное 03, 2008 7:07 pm
от бойник
Е блазе Ви,тия манерки пак са затворили Потами за една година и не пускат с пръчка да минеш през Ексохи.Улава работа.
Показват им колеги от Пловдив раците за стръв и им обесняват че ще ходят на морето-не мозе,назад.Бяхме тръгнали и
ние за Ангиста ама не става и тва е.Оставихме такъмите на митницата и се разходихме до Потами и понтите с мрежите
там.Значи паднели ти грък с тъпия нож. :axe:

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 3:28 pm
от freakbox
У събота пак одихме до там. Същото място. На границата верно имахме проблеми заради въдиците, но успяхме да ги убедим, че не отиваме на Потами. Изтарашиха ни здраво колата. Всичко с главата надолу. Как да е стигнахме. Ама времето беше едно ужасно... Накрая към 14 ч ебати дъжда и набързо всичко в колата и газ... Иначе този път и едно щукле се закачи на блесната. А клендаците... хахаха... по големите на тапа с каракуда, а по малките на блесна. Та понеже времето се развали много бързо и немах време да снимам много, снимах само тези дето ги взех. Всичко под кило у водата. Спряхме под моста на сухо да подредим багажа и се сетих да ги щракна. Да ме питаш и тях що ги взех де... Тууу мач.
Та те ги и тех... най големия е 53см.
Изображение

Re: Струма у Гръцко

Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 6:01 pm
от venci72
арни риби,евала :smt023