Страница 1 от 1

избор на telematch

Публикувано на: Чет Яну 15, 2009 11:29 pm
от maximof
Здравейте колеги. Препоръчайте ми някоя марка и модел на telematch която да е до 4.00м. и да е с корк и да не е по тежка от 220/230 гр. акцията да е до 20/50гр. ще се ползвам само за бомбарда. Цената няма лимит. Купих си нова макара и като я сложих на старата тояга се оказа че трябва да я сменям(тоягата де баланса и идва към 1 водач). Рових из нета но трябва да я пипна на картинка не става. Фидер и Мач не ме интересува. Благодаря ви предварително.

Re: избор на telematch

Публикувано на: Пет Яну 16, 2009 3:25 pm
от sapuna
Пред доста труден избор се намираш колега!Едва ли ще намериш пръчка с всички изброени параметри.Тегло под 300гр обуславя по фин артикул,което се компенсира с акцията на пръчката.Вероятно ще се наложи да направиш някой компромис.
Примерно TRABUCCO EXODIA TITAN HLT отговаря на дължина и акция според твоето желание,но теглото е 330гр.MAVER BLACK MAGIC е на 4м,коркова дръжка,тегло близко до 280гр,но е с акция 60/90гр.MITCHELL UNIVERSE има модел с тегло 225гр,10/50 акция,коркова дръжка,но дължината е само 3,60м.
Драсни какъв е модела на макарата,за да търсим подходящата сопа! :wink:

Re: избор на telematch

Публикувано на: Пет Яну 16, 2009 3:33 pm
от Бачо Илия
Виж и този:

http://tomaxshop.com/catalog/product_in ... 6509af741f

Ползвам го вече 5-6 години, без забележки!!!

Re: избор на telematch

Публикувано на: Пет Яну 16, 2009 3:44 pm
от maximof
Старата ми сопа е бляк меджика на мавър. Макарата е дайва емералдас 2506 тежи 215гр. Незнам ще изчакам още някои друг месец и може да взема и гола сопа защото с корк за сега не намерих. Благодаря ви все пак.

Re: избор на telematch

Публикувано на: Пет Яну 16, 2009 3:58 pm
от gmurkacha
Аз ползвам ето това за бомбарда много стегната и лека въдица.http://www.diemfishing.com/catalog/tekn ... p-119.html

Re: избор на telematch

Публикувано на: Съб Яну 17, 2009 1:27 am
от maximof
Ако знаеш магазин във Варна ще я пробам но корка и малко. Май ще правим тунинг ама ми се щеше нещо фабрично. :?

Re: избор на telematch

Публикувано на: Съб Яну 17, 2009 6:23 pm
от gmurkacha
Ето тук са им адресите http://www.diemfishing.com/catalog/page ... 9&chapter= ...не и трябва корк ще ти хареса много повярвай ми отиди в магазина и я пипни след това сподели мнение

Re: избор на telematch

Публикувано на: Нед Фев 01, 2009 12:28 am
от onzinasi
Ако държиш на корка- http://www.yatego.com/q,exori,trout,project.Първата или третата.Аз лично си харесах тая пръчка.4,20-20/60 http://www.pecheur.com/achat-canne-trui ... 32714.html .Няма такова тегло.За съжаление в България не може да се види,камо ли пипне.

Re: избор на telematch

Публикувано на: Чет Окт 15, 2009 2:55 pm
от farfuec