Страница 1 от 3
Черногорово
Публикувано на: Пон Фев 16, 2009 7:41 pm
от valmet
Здравейте колеги,моля ако някой има инфо за язовира на Черногорово,нека сподели.Благодаря предварително
Re: Черногорово
Публикувано на: Пон Фев 16, 2009 7:51 pm
от beis
бади по точен за кой язовир става на вапрос колега
Re: Черногорово
Публикувано на: Пон Фев 16, 2009 7:59 pm
от Nedeltcho Delev
Явно е за Черногоровсия до Дим-град,ако е за там преди една седмица Рузбата беше там и пълно капо,рано е още!
Re: Черногорово
Публикувано на: Пон Фев 16, 2009 8:50 pm
от RUZBATA
Re: Черногорово
Публикувано на: Пон Фев 16, 2009 9:37 pm
от stan4o 1111
за костур пробвахтели или търсихте само големия шаран

Re: Черногорово
Публикувано на: Пон Фев 16, 2009 9:53 pm
от Боката
Re: Черногорово
Публикувано на: Пон Фев 16, 2009 10:19 pm
от dakataa
Re: Черногорово
Публикувано на: Пон Фев 16, 2009 10:32 pm
от stan4o 1111
koлега това 12 бивак ли е

Re: Черногорово
Публикувано на: Пон Фев 16, 2009 11:39 pm
от kapsula
Кат гледам май е първи бивак.
Re: Черногорово
Публикувано на: Вто Фев 17, 2009 10:40 am
от chestarfield
Хъм интересна тема, на този язовир му се точих ощи миналата година

Но се не му оставаше време.Та значи по телефона му прайш резервацийка нали така

за 2-3-4 души. И доколкото разбрах там местата са на сектори и трябва да си резервираш даден сектор, то подобно на Овчарица било но като идея е добро, не да биеш толкова път и да няма каде да хвърлиш сопите.
П.П. Ха сега ако ми кажите и кои сектори са переспективни за резерве нама да имате грешка.Поне като за първа резервация ако ме питат да знам кои номер да кажа

по-нататък вече ша се оправяме сами

Нали ще си имаме представа от язовира вече.Асеновградчани само за там ми говорят

ма нали сам си моногамен

се по моите си гиолове ходих, ама тази година ша са ходи и там.
Re: Черногорово
Публикувано на: Вто Фев 17, 2009 11:08 am
от stan4o 1111
chestarfield написа:
П.П. Ха сега ако ми кажите и кои сектори са переспективни за резерве нама да имате грешка.ми говорят
парви,втори и трети бивак са наи-добрият избор но през лятото почти винаги са заети лично аз сам ходил два пъти на 12 бивак и сам доволен от него а по останалите биваци риболова е много труден поради огромно количество закачки

Re: Черногорово
Публикувано на: Вто Фев 17, 2009 9:46 pm
от RUZBATA
kapsula написа:Кат гледам май е първи бивак.
Точно първи бивак , но според мен на които и да е бивак резултата щеше да е същия просто е рано и то не само за шарана !!!
Докато бяхме там доиде колега от града които запазваше место за средата на март

Така че ако някои е решил да идва запазваите от по- рано защото през лятото постояно са заети хубавите места !!!
Re: Черногорово
Публикувано на: Сря Фев 18, 2009 6:54 pm
от valmet
Много благодаря на всички,писали по темата.Ще имам предвид обстоятелствата за запазване на някой от биваците.Наистина е малко рано за риболов на язовира,за това ще изчакам по-благоприятно време.Ако отида,задължително ще дам инфо тук,за всички вас.

Re: Черногорово
Публикувано на: Чет Фев 19, 2009 10:28 pm
от St!
stan4o 1111 написа:парви,втори и трети бивак са наи-добрият избор но през лятото почти винаги са заети лично аз сам ходил два пъти на 12 бивак и сам доволен от него а по останалите биваци риболова е много труден поради огромно количество закачки

На бивак 12 също има закачки колкото щеш. В целия цигански ръкав е една и съща (и не само там)

Re: Черногорово
Публикувано на: Чет Апр 23, 2009 9:56 pm
от chestarfield
да върна темата понеже ме интересува този язовир.

По-време на забраната дават ли да се лови на него.Разбрах че рибата била живнала някой ако има прясно инфо да кажи нещичко по въпроса.